Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

evitkamalicka
20. máj 2010

ja len dufam, ze ked tam pojdem tentoraz tak tam bude niekto kto bude mat dobru naladu

manika77
20. máj 2010

evitka ako u kazdeho..je to asi tak len to treba brat aj tak ze aj ten lekar je len clovek a mozno ma doma problemy..alebo tak..samozrejme nebolo to odneho profesionalne 😠 ..ale tak vsetci sme obcas bez nalady... 😉
tak isto pocujem zle na Havraneka, Barana, a o primarovi ani nevravim ☹ ale kazda si vytvori casom svoj nazor... 😉

manika77
20. máj 2010

a ak nema naladu tak si to netreba vsimat...nenechat si ju pokazit

evitkamalicka
20. máj 2010

jasne ved ja to tak beriem, len dufam ze teraz to bude inac

strapco13
20. máj 2010

je tam dr. Janicek..ten je mlady, a dr. Jancik..starsi, ten mal v minulosti zle obdobie, z ktoreho sa ako tak dostal..je odborne super, len jeho pristup je plus-minus

evitkamalicka
20. máj 2010

manika ja som napr. s primarom mala velmi dobru skusenost takze je to fakt len bud alebo

anduca
20. máj 2010

kiculka,
ja som robila, od utorka som na materskej 🙂 pohodička 🙂
ty sa nenudíš? 🙂
kedy pôjdeš nakupovať? 😀

xen21
20. máj 2010

no mal by to byt dr.jancik-tak som zvedava,ked tu taketo pisete..normalne ste ma vystrasili 😖

strapco13
20. máj 2010

xen..neboj..uz ma vacsinou lepsie dni 😉

kiculka
20. máj 2010

Anduca, ani nie, obcas som mala take chvile, hlavme v zime, ze som fakt nemala co robit, ale aspon som sa vyspala dokedy som chcela a hlavne som nemusela cestovat nikam. 😝 len tento tyzden som sa ani prechadzat nebola bo uz ziadnu bundu nezapnem a nechce sa mi kvoli par studenym kupovat vacsiu 😝
a fakt netusim, kedy pojdem na nakupy, ale uz je pomaly najvyssi cas ved tie posledne tyzdne ubehnu ako voda, ale som dohodnuta s mamou, ze zatial nakupime len to najnutnejsie a ked sa maly narodi, nakupi ostatne.
Baby, kde ste kupovali veci pre malicke? Mne sa zatial zda najlepsi ten obchod pri monade na hodskej

strapco13
20. máj 2010

ja mam strasne vela veci z tesca...su z bavlny, nezmolia sa..a nestracaju tvar ani po opakovanom prani...a cena je fajn

xen21
20. máj 2010

ja som tiez spokojna z tescom

strapco13
20. máj 2010

a teraz som mu kupila na leto odtial..take body..ze tielka 🙂

manika77
20. máj 2010

teraz aj ja kupujem vela veci v tescu lebo vsetko tak uspini ze to nejde vyprat a spokojnost...ale veci som kupovala v predeti ked bol malicky to boli fakt kvalitne veci coccodrillo 😉 a este som teraz objavila obchod lindex v nitre v mlynoch tam maju super ceny 😉

xen21
21. máj 2010

no caute-bola som u janicka-aky je citlivy

evitkamalicka
21. máj 2010

takze bol dobry? a co bolo na poradni? dlho si cakala?

xen21
21. máj 2010

taky v pohode...vsetko mi vysvetlil,ukazal a pytal sa ma, ci ma nieco este zaujima, ze mozem sa pytat ,alebo si mam rozmysliet a mozem sa pytat bud. tyzden...robili mi monitoring, potom ma vysetril on a potom mi este urobil UZV....necakala som vobec,lebo tam nikto nebol :D

evitkamalicka
21. máj 2010

a ked ta vysetroval nebolelo ta to ? lebo ja sa prave toho u neho bojim

xen21
21. máj 2010

najprv nie,ale potom ma to zabolelo,tak som mu povedala,ale bol ok,povedal, ze je to urcite neprijemne...a ze aby som sa nezlakla,keby som nahodou po vysetreni krvacala...

evitkamalicka
21. máj 2010

no dakujem pekne teda

strapco13
21. máj 2010

to krvvacanie je mozne kvoli tomu..ze skusal ako pevny je krcok..a kedze je tato oblast v tehu dobre prekrvena, tak sa to moze stat..pokial je to len take spinenie..je to OK..ale nesmie to vyslovene krvacat

xen21
21. máj 2010

zatial som nespozorovala nic, myslis, ze este nieco moze byt?

strapco13
21. máj 2010

@xen21 ..myslim, ze uz nic nebude..spinenie z vysetrenia je hned po vysetreni..a chvilu po tom...nie az po par hodinach 😉

xen21
22. máj 2010

tak vyzera byt vsetko ok :D

miki060707
26. máj 2010

ahojte, tak aj ja sa chystám rodiť do GA, termín mám v júli, ....
doktora som si nezajednala, tak hadam to dobre dopadne, prvý pôrod bol sekciou , tak asi bude aj tento....

evitkamalicka
26. máj 2010

miki ahojky....aj moj prvy porod bol sekciou a aj druhy bude, tak drzim palceky nech vsetko dobre dopadne

anduca
26. máj 2010

@miki060707
ahoj!
možno, že nemusíš rodiť so sekciou...

no, dneska som ešte dokupovala veci do pôrodnice, už asi mám všetko. tašku ešte nemám zbalenú, ale tak to vyzerá, že nebudú mi stačiť 2 veľké...
neviete náhodou, koľko tašiek si tam môžeme zobrať so sebou? či budeme mať nejakú skrinku?

anduca
26. máj 2010

@xen21
ahoj!
ty už máš zbalenú tašku? 🙂 ukazuje ti, že si už v 38.t. 🙂 ako sa máš? mávaš bolesti?

evitkamalicka
27. máj 2010

anduca len si zbytocne vela veci neber, ja som pri prvom porode mala jednu velku cestovnu tasku a dost veci z toho som nepotrebovala

bbiba
27. máj 2010

Ahojte, prihlásila som sa dnes k Vám po prvý krát 😅
aký je Váš názor na primára p. Barana? Minule sa to niekto pýtal ale žiaľ nik neodpovedal. Ja som sa prisťahovala a hľadám si gynekológa niekde v blízkosti SC...
Nevedeli by ste mi niekoho odporučiť?
ďakujeeeeeeeem
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre