Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

miki060707
31. máj 2010

ahojte, tak mne dneska lekár povedal, že určite pôjdem cisársky, tak niečo pred termínom mi spraví cisársky ....takže budem vedieť termín narodenia bába..
inak pre dcére použiva jonsons, či krem, sprcháč a šampon a malá nemala žiadnu reakciu, ale zas švagrinin malý sa celý vyhádzal, teraz som kupila z DM kozmetiku, mydlo a telový....

sonita
31. máj 2010

miki060707-no je to pekné ked budeš vedieť dátum aj ja som sa tešila že som to vedela o 9 dní skôr.Ale aj tak som čakala či to náhodou nepríde skôr,lebo som už bola otvorená na 3 prsty a 26.4 po monitore ma tam chcel nechať doktor,lenže nie môj to bol ale iní a tak som povedala,že ja som dohodnutá s mojím dr.ale môj bol vtedy niekde preč.Ale vydržala som a som velmi rada lebo sa mi páči dátum 7.mája.

miki060707
1. jún 2010

ahojte, sonita a ktorý doktor ťa odrodil? teda spravil sekciu???
pekný dátum máš, som zvedavá kedy mne spravia, lebo to ešte neni isté kedy, teraz pôjdem o dva týždne a potom každý a tam sa uvidi, kedy sa to naplánuje, ale tiež to môže dojsť nečakane, človek nikdy nevie a mliečko ti teda nabehlo??? lebo ja som prvý dcéru mala sekciu a veru nenabehlo, ale ja sprostá som hned kupila umelé, .....to už teraz nespravim, ....

miskag125
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evitkamalicka
2. jún 2010

miskag a dal sa nadstandard nejako dopredu zajednat?

strapco13
2. jún 2010

@evitkamalicka ..nadstandard sa neda zajednat..musis mat stastie na neho...lebo porod sa neda presne naplanovat...ale ak ides na cisar a si s primarom dohodnuta..vtedy je mozne vsetko

evitkamalicka
2. jún 2010

strapco budem mat planovany cisarsky a do poradne mesiac pred porodom chcem chodit k primarovi

strapco13
2. jún 2010

@evitkamalicka spytaj sa ho..planovane cisaraky by sa mozno dali zajednat..ale aj tak sa moze stat, ze ti ho obsadia den pred..lebo pre nemocku je nevyhodne mat ho volny--proste..kto prv pride, ten berie

evitkamalicka
2. jún 2010

no ved uvidime

miskag125
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evitkamalicka
2. jún 2010

ja tiez tak viem, ze sa da, lebo muzova sesternica co tam rodila ho mala tiez objednany, ale to bolo pred 2 rokmi

miskag125
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
strapco13
2. jún 2010

bab..lenze vtedy fungovala este sala..takze nebol taky naval

evitkamalicka
2. jún 2010

strapco vtedy ked som tam rodila aj ja, Sala uz nefungovala a ona rodila v ten isty den, cize to bolo pred 20 mesiacmi

miskag125
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evitkamalicka
2. jún 2010

miska Šala nefunguje uz 2 roky, ani vtedy nefungovala už

evitkamalicka
2. jún 2010

ja som mala prvy cisarsky u primara a aj teraz chcem mat

sonita
2. jún 2010

miki060707-ahojte-dr.Trajanov,on má ordináciu v Šale-Veča .Hej mliečko mi nabehlo mala som ho spočiatku málo ale malému stačilo 2krát mu len dávali umelé takže som rada.Na 3 den som už aj odsávať musela,no ale teraz neodsávam tolko mám nech mu stačí aj mi ostane ,ale neodsajem,lebo to už nie je vela.

miskag125
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evitkamalicka
9. jún 2010

halooo kocky, uz ste vsetky porodili ci co?

xen21
9. jún 2010

ahojte,tak my sme uz na svete.Maly sa narodil 3.6. o 16.50. Porod bol ten najkrajsi na svete a mam nan len tie najkrajsie spomienky a to aj vdaka dr.janicekovi...Naozaj to stalo zato a zopakovala by som si to aj milionkrat....

evitkamalicka
9. jún 2010

xen jeej gratulujem

kiculka
9. jún 2010

xen gratulujem a tak trosku v dobrom aj zavidim, lebo tieto tepla ma zabijaju. mojmu sa este na svet ani zdaleka nechce, aj ked ja mam este cas. a ked som minuky tyzden v stredu bola na poradni, vladla v porodnici velmi zla atmosfera, normalne som chytila paniku 😲 ale uz to preslo. z porodnej saly sa siril strasny krik, ale t o bolo asi tym sialenym pocasim co vladlo.

xen21
9. jún 2010

mne napr. nevadilo,ked som pocula rodit ine zeny...aj vcera som tam bola pre prepustaciu spravu a rodilo sa,tak som sa vyzivala... 😀 je to krasne-uzite si to

manika77
9. jún 2010

xen tak gratulujeeem tak si to uzi.. 😉

sonita
9. jún 2010

xen gratulujem 🙂

sonita
9. jún 2010

vitaj novopečatená mamička xen nech ti malý robí radosť 😉

miskag125
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anduca
9. jún 2010

jeeej, xen, gratulujem! 🙂 myslela som už na teba.
som rada, že si šťastná a zostali ti pekné spomienky na pôrod! 🙂

tašky mám nachystané 🙂 1 rupsak na pôrod a jednu väčšiu tašku na pobyt 🙂
krčok zatvorený, hlavička klesnutá.

evitkamalicka
10. jún 2010

baby Janicek a Jancik su dve odlisne mena, ja mam zle spomienky na Jancika

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre