Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

leila2110
23. feb 2009

Ahojte baby! Takže dnes na mojej poradni som pochodila asi tak, že neotvaram sa vôbec.Stale som otvorena len tu trošku, ako som aj bola na poslednej poradni.A Dr. mi povedal, ze ak neporodim po mojom termine tyzden, tak piateho mam nastup na vysetrenia a na vyvolavačku. A ak cez vikend neporodim, tak bude cisarak. 😉 Ja som si dnes vybavila tiez detsku Dr.Stalmachovu. 🙂

macus
23. feb 2009

Ahojte ja sa tiež neotváram ale ja ešte mám aj čas. Leila ja som ti hovorila že ju si budeš vedieť vybaviť. a čo ti povedal na CTG? Mne že všetko ok a že tento týždeň určite nebude z toho nič. 🙂

leila2110
23. feb 2009

Macus, presne aj mne to iste, lenze ja uz mam tento tyzden termin, to je to 🙂 Ty mas este čas 😉

samesova
24. feb 2009

Ahojte Macus a Leila,
ja by som si nejak extra ťažkú hlavu z toho,že sa ešte neotvárate nerobila.Ja som prenášala obe deti a všetko je ok.Odporúčam veľmi veľa pohybu,aby sa to všetko rozbehlo tak ako má.Držím palce,aby ste to všetko dobre zvládli.

petruci6
24. feb 2009

ani ja som sa neotvarala este v 41tt,tymto dnesnym detom sa nejako nechce von,v teplucku im je dobre

macus a tipla si si ktora som bola ja? ja som bola uplne na konci s kamoskou

leila2110
24. feb 2009

Petruci, kolko mala tvoja Linduška, ked sa narodila? 🙂

petruci6
24. feb 2009

3750g a 51cm 🙂

leila2110
24. feb 2009

Akurat som to vyčitala v albume. 🙂

babynovas
25. feb 2009

ahoj baby, tak ako sa máte? ako čítam, ešte sa gúlate 😉

leila2110
25. feb 2009

Ahoj Babynovas, dlho si tu nebola, kde sa tulas? 🙂 No veru, my sme ešte kinderka ☹

babynovas
25. feb 2009

my sme teraz choručký ☹ , malý má zápal priedušiek, tak som už týždeň nespala, čo som od jeho piateho mesiaca bola zvyknutá, že prespinká celú noc, tak teraz som mimo a ešte aj bakalárku si musím písať 🤐

čo sa týka toho pôrodu, myslím si, že je dobré počkať nech všetko príde prirodzene, ja som síce mala vyvolávačku, ale u mňa už trebalo, som už dlho bola otvorená na dve a viac, tak sme nemohli čakať, inak rodila som 10 hodín, to vám bol zážitok 🙂

leila2110
25. feb 2009

☹ ☹ ☹ Jé, tak to mi je luto ☹ ☹ ☹ Prajem skore uzdravenie!

babynovas
26. feb 2009

dakujeme 🙂 . pozerala som tvoj album, je to super ako máš všetko pekne pripravené, Vaneskyna izbička je parádna 🙂 . Ked pôjdeš na príjem zober si len tú hlavnú tašku, kde máš hygienkické potreby a tak, lebo čert nikdy nespí, aj ja ked som bola tak na vzdychárni boli okrem mňa ešte tri mamičky

macus
26. feb 2009

ahojte baby ja som dneska bola skoro prijatá na pôrod odišla mi zátka aj spolu s malým množstvom plodovej vody tak som išla na 10 vyšetrili ma povedali že som otvorená len na dva prsty a že kontrakcie mám len minimálne tak ma pustili domov. že to aby som nemusela tam byť ešte pár dní to vraj bude trvať. tak som este doma. 🙂

leila2110
26. feb 2009

Babynovas, dakujem.Vsak aj tak to tak urobim.Vsetci mi hovoria, ze ostatne veci mi maju doniest az potom, ked sa narodi malinka.A uz sa mate lepsie? Macus, to vázne? Vsak Ty uz pôjdes asi pomaličky rodit.Držim palce a hlavne vela sil, potom daj vediet 🙂

macus
26. feb 2009

jasné dám vedieť. teraz ležím a málo chodím čo mi nariadli dr. Havránek, niekedy pocitujem také tvrdnutie a bolesti podbruška ale čakám čo bude zatial mi viac vody neodtieklo takže nič iné mi neostáva len čakať to je teraz najhoršie. som ešte nervoznejšia než som bola.

leila2110
26. feb 2009

Macus a Ty si hned volala Havranekovi alebo az ked si bola v nemocnici? Ked som si to precitala tak som zacala stresovat 😲 Bojkam sa ,ale aj teškam sa 🙂 Moja tak oddychuj a predstavuj si malinkeho, ako uz mozno o chvilku bude pri tebe 😉 Drzim palce 🙂

kisska
26. feb 2009

Dievcata odporucam poziadat manzela o davku prostaglandinov (alebo ako sa vola ta latka v spermiach, ktora vyvolava stahy maternice?), nech aj oni nieco robia 😉 😀 Leila normalne mam motyliky v zaludku, ked ta citam, normalne citim ako ti je 😉
Drzim palce, nech vsetko dobre dopadne 😉

petruci6
27. feb 2009

aj my drzime palce,zach to mate obe za sebou 😉

leila2110
27. feb 2009

🙂 Kisska:ja mam skoro od začiatku tehotenstva sexualnu abstenciu 😝 ,môj drahy sa bojka, že malinkej ubliži 🙂 Dakujem Bambulky, že na nás tak myslite.Joj, ale najradšej uz by som si s Vami vymienala rady o babatkach a nie o pôrodoch. 😖 Macus už možno aj rodi 😕 Držim jej palčeky.Možno ma aj počka v nemocnici.Prajem Vám pekny vikend, ak neporodim cez vikend, tak v pondelok som doobeda tu 😉

babynovas
27. feb 2009

my už sa máme lepšie, malý bol v noci hore iba raz, tak som sa konečne vyspala. Petruci, vy ako sa máte?Linduška poslúcha?
Leila, Macus držte sa 🙂

petruci6
28. feb 2009

no ako tehulky? este ste tu,alebo sa uz vyvalujete v porodnici? 😀

babynovas akurat sme boli vonku,este mi dospava v kociku,dnes bolo konecne teplejsie,tak sa dalo pekne prechadzat

co vy?

babynovas
28. feb 2009

petruci neviem či som vás dnes nevidela, neboli ste na prechádzke okolo tam kde sídli teraz tá súkromná vysoká škola? s ešte jednou mamičkou?

petruci6
1. mar 2009

chodime dve,mas pravdu
ty si bola tu v GA? v pase mas SA
aky mas kocik?

babynovas
1. mar 2009

teraz som každý víkend v GA, chodím tam na prednášky na bankový manažment, za budovou okresného súdu. Ak som si dobre všimla a boli ste to naozaj vy 🙂 tak asi máte taký krááásny červený kočík, neviem presne či baby point. My máme ,,ferrari" kočík 🙂 , ale nieeee, to len môj manžel volá tak ten kočík, lebo je čierno červený Bambi kombinovaný.

petruci6
2. mar 2009

ano mame cerveny,ale je to babysmile twister,je podobny babypointu 😉
aj my ho volame ferari 😀 😀

nabuduce zakric 😉

babynovas
2. mar 2009

ok, nabudúce ak vás uvidím, tak pozrem malinkú Lindušku 🙂
Co je s Leilou a Macus? Ešte sú 2 v 1?

zuzka_cz
2. mar 2009

Ahojte dievčatá, neviete náhodou, ktorý deň ordinuje Dr. Barán? Viem, že dávnejšie to bolo každú stredu, len či je to tak aj teraz.

petruci6
3. mar 2009

myslim, ze je stale v stredu 😉

podla mna sa uz vyvaluju v porodnici 😀

babynovas
3. mar 2009

petruci, asi máš pravdu, pravdepodobne majú svoje pokladíky, ktoré nosili pod srdiečkom už pri sebe

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre