Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

sisinka8
2. júl 2012

@daniela1311 a janicek kedy ordinuje na oddeleni???

sisinka8
2. júl 2012

Neide niektora rodit okolo17.7?

daniela1311
4. júl 2012

@sisinka8 obycajne tam byva v utorok dopoludnia, v stredu cely den, vo stvrtok dopoludnia a v piatok cely den. No a potom mava samozrejme sluzby, ale tie sa menia.

siss_sz
5. júl 2012

@sisinka8 @daniela1311 v stvrtky tam uz si dopoludnia nerobi, ked robi od rana v seredi...

sisinka8
5. júl 2012

@siss_sz
@daniela1311 dakujem vam za odpoved!ja budem mat sekciu v utorok rano. 😝 bojim sa! 😖

siss_sz
5. júl 2012

@sisinka8 aj si si zajednala niekoho, ci nie? a kvoli comu sekcia? ...ale neboj,..zvladi to ine, zvladnes aj ty... 😉

daniela1311
5. júl 2012

@siss_sz je mozne, ze sa to od polovice maja zmenilo. Ospravedlnujem sa za mylnu informaciu...

siss_sz
6. júl 2012

@daniela1311 ved nic, doplnam info 😉

sisinka8
6. júl 2012

@siss_sz AHOJ!ano,mam zjednaneho dr.janicka 🙂 chodim k nemu do poradne.sekciu uz som raz zvladla pred7rokmi tazke asi viem co ma caka.teraz budem mat spinalne anestezu obavam sa len toho zatial lebo to nepoznam ake to bude 😖

niky1336
9. júl 2012

aj vy platite u doktora za kazde stretnutie???? kazdy strvty tyzden zaplatim 15 za vysetrenie, 5 za fotecky ak chcem.... !!?? a ked som chodila k druhemu, tak ani centik odo mna nechcel!! dufam ze nechce peniaze za porod, lebo ma snubenec asi zastreli!

siss_sz
9. júl 2012

@niky1336 to zavisi od lekara...

kukku
10. júl 2012

Ahojte babenky! V blízkej budúcnosti by som chcela otehotnieť, ale mám gynekológa, ktorý nerodí. Keď všetko dobre dopadne, chcela by som rodiť v Galante (je to najbližšie), a od začiatku tehu by som chcela chodiť k lekárovi, ktorý je v GA. Ako postupovať? Mám si vybrať jedného, zavolať, či ma prijme a ako pred pôrodom? To sa ho mám na rovinu opýtať, koľko berie za porôd? Alebo to nechať na náhodu, možno by mal akurát službu 🙂 Ďakujem 🙂

adele15
11. júl 2012

Tak sa chcem podelit s mojou skusenostou s galantskou porodnicou - ja mam velmi dobru skusenost, sestricky boli velmi mile, starali sa o mna (mala som spinal a musela som potom lezat), aj potom, ked som sa uz postavila, chodili kazdy den aspon raz sa spytat, ci nic nepotrebujem...za jedine minus ja povazujem sestricky na novorodeneckom, kde okrem dvoch sestriciek vam ziadna ohladom kojenia poriadne nic nepovie a nevysvetli, pre ne je jednoduchsie babo dokrmit, z coho mal potom nas maly riadne bolesti bruska...lekari tiez v pohode, ja som rodila u primara a bol ma kazdy den pozriet a skontrolovat. takze asi tolko moja skusenost - ja by som tam rodila hocikedy zas 😉

babe19
13. júl 2012

@adele15 mas pravdu,obrovské minus je to,ze ti neukazu,nenaucia ta ako dieta dojcit :( napr.ja som hned nemala ani mlieko,strasne ma uz boleli prsia,ale potom sa to rozbehlo,no maly sa uz vtedy nevedel prisat,darmo som sa pytala sestricky ako to mam robit,ci mi nepomoze,ale ona sa len usmiala a vysla von z izby :( maly tri dni nič nejedol,v noci mi uz tak reval,ze tam nik nespal,bola som si vypytat aspon mliecko pre neho,ani to mi nechceli dat,vraj ma zasobu z plodovej vody :( uz som sa tak nasrala,ze som zvysila hlas! potom mi dali si predstavte do injekcie troska cajíku,to bolo vsetko. takze ja si to asi po druhy krat rozmyslim,uz len kvoli sestrickam :( p.s.strasne mi dali na javo,ze som zo Sale :( ako keby som ja zato mohla,ze zanikla nemocnica,ktora bola o 100% lepsia 😀

devoniatko
13. júl 2012

@mataninka ak máš svojho gyn v BA, určite by som nešla do GA. Nemám dobré skúsenosti s GA a rodiť by som tam nešla ani v najhoršom sne a dúfam, že nikdy nebudem musieť. Mám ju síce najbližšie, ale aj tak som sa rozhodla zveriť do rúk Mudr. Čunderlíkovi a Mudr. Turkotovi a môžem povedať, že som lepší prístup nezažila a to som už u štvrtého gynekológa. Najprv som hľadala len po okolí, aby som to v prípade núdze mala blízko. Nehovoriac o tom, že môj problém poriešili práve lekári v Bratislave, k plnej mojej spokojnosti. V GA so mňa urobili alergika, predpisovali mi lieky proti alergii a podstatu problému nik neskúmal...dnes je byť alergik asi moderné 🙂

zuzzuli
14. júl 2012

@babe19
@adele15
kocky plne s Vami suhlasim, novorodenecke oddelenie je tam otrasne... osobne nemam s nimi vobec dobru skusenost, co ina smena, to iny nazor a nadavanie za to co sa som s malym robila. tak som nakoniec stavila na instinkt a s malym sme sa sami prebojovali a musim si zaklopat ale zatial pekne kojime 🙂 no bohuzial nie vdaka ich zasluhe... 😠

adele15
14. júl 2012

@zuzzuli my tiez uspesne zatial kojime, ale aj to len vdaka dvom sestrickam, ktore mali sluzbu predposledny den, ako som bola v nemocnici - andrei bicanovej a este takej starsej sestricky. tie dve mi naozaj vsetko s trpezlivostou vysvetlili a ukazali a hlavne nesmrdeli od cigariet na kilometer 😠

barbarka
14. júl 2012

ahojte.
mam otazocku , ak by som sa dostala na apartman, moze tam za mnou chodit moj syn (2,5roka) ? lebo viem ze v galante maju problem s detskymi navstevami, ale teda ak si zaplatim apartman tak snad ho nevyhodia. mate niekto skusenost?

ria81
15. júl 2012

@barbarka Ahoj, ja som ležala na obyčajnej izbe a 3-ročná dcéra za mnou v pohode s manželom chodila na izbu - je síce pravda, že som bola sama na izbe a že som bola po sekcii, čiže som mala povolené návštevy na izbe. Možno sme mali aj šťastie, že nás tam neprichytil nijaký lekár 😉

lelkesova
16. júl 2012

Ahojte,neviete mi povedať,že kde v galante robia sono prsníkov?Volala som do nemocnice,ale tam je strašne dlha čakacia doba.Ďakujem.

siss_sz
16. júl 2012

@lelkesova nie dr. gyndl - na severe?

bimbo37
16. júl 2012

@lelkesova ahoj, ak môžem poradiť, tak ja chodím do ambulancie dr. Barana, a k nemu chodí robiť vyšetrenie prsníkov jedna doktorka. skús sa tam poinformovať.

lelkesova
16. júl 2012

@bimbo37
@siss_sz Objednala som sa k Havrankovi,sice 15eur,ale dostala som termin na buduci tyzden🙂

sisinka8
16. júl 2012

zajtra idem do galanty rodit!dufam ze budem spokojna a ze primar scasny bude na dovolenke 😉

lelkesova
16. júl 2012

@sisinka8 Moja,primár je práve po dovolenke 🙂

sisinka8
16. júl 2012

@lelkesova DOKEDY???

lelkesova
16. júl 2012

@sisinka8 Minuly tyzden som u neho bola,a vtedy hovoril ze je uz po dovolenke,takze uz zarezáva🙂Vidim,ze som ta nepotesila 😒 Ty,ho moc nemusiš,však?

mezike
22. júl 2012

@niky1336 nechcem byt hnusna, ale zadarmo sa s Tebou ziadny lekar nezazmluvni na porod. Neviem kolko berie za porod, ale zadarmo to urcite nie je.

trish31
23. júl 2012

@lelkesova ja som na sono cakala dva dni,pred rokom.Bolo to v ambulancii MUDr.Barána,robi to jedna mila pani doktorka,myslim,ze je po nehode.Lekar moje sono sice urgoval,ale aj tak si nemyslim,ze by sa tam cakalo dlho.

winni_oli
24. júl 2012

@lula5 Aj ja 🙂 je to veľmi dobrý lekár a má aj súkromnú kliniku, ale ten jeho postoj ku každej pacientke, či je mladá a či staršia, je rovnaký a príjemný. Na prízemí ma svoju ambulanciu v GA nemocnici, neviem presne, kedy ordinuje, pretože sa mi zdá, že ma ambulanciu otvorenú aj v Kráľovej pri Senci. Ja som bola jeho pacientka dlhé roky, keďže som sa odsťahovala z BA do BB, ale pán doktor Richard Baran je fakt dobrý gynekológ a pôrodník. Odporúčam a je inak aj fešák 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre