Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

evitkamalicka
18. júl 2010

kocky po kolkych dnoch pustaju domov teraz po cisarskom? pri malom sme odchadzali ked mal 5 dni

sonita
18. júl 2010

@evitkamalicka -po 4 dnoch aj ked rodíš normálne aj ked cisárskym 😀

miki060707
19. júl 2010

ahojte, tak mi sme sa už vrátili, malý sa narodil v stredu 7meho a v nedelu sme boli doma, ja som mala také šťastie na personal, že si len a len po druhom cisárskom môžem pochvalovať, či fyzicky, či psychicky

evitkamalicka
19. júl 2010

@miki060707 super, gratulujem

miki060707
19. júl 2010

@tintinka1 uplne s tebou súúhlasim, tiež mi dali spinal,

evitkamalicka
19. júl 2010

ktora chodite k primarovi, kedy sa tam oplati ist? skoro rano ci neskorsie?

sonita
19. júl 2010

@miki060707 -gratulujem

evitkamalicka
20. júl 2010

ahoj kočky,
som doma z poradne z nemocky, náš drobec sa narodí 30.7. teda budúci piatok cisárskym

marhulka13
20. júl 2010

@evitkamalicka - a bol tam v piatok primar?? mne povedal, ze ordinuje uz v utorky a stvrtky poobede... 😉 a primar ta bude rodit?

evitkamalicka
20. júl 2010

@marhulka13 nebol a ani dnes ma nezobral, musela som ist na desinu k mlademu Janicekovi, ale nelutujem, lebo je super

sonita
20. júl 2010

@evitkamalicka -držím palce a potom daj vedieť .Už SA TO BLížI FúHA 😀 😉

evitkamalicka
20. júl 2010

@sonita dakujem, este k tomu kedy pustaju z nemocnice....ked ma dietatko 4 dni alebo 4 dni vratane s dnom cisarskeho? dnes mi povedal, ze pustaju tak ako po normalnom porode a to co tu som par prispevkov citala tak mali deticky 3 dni

sonita
21. júl 2010

@evitkamalicka -tak ja som rodila piatok 7 a pustili ma domou v utorok 11 takže 4 dni mal malý .Hovorili tam mamičky že po 4 dnoch PúšťAJú DOMOU čI VEčER SI RODILA či ráno to je už jedno,ked dieťatko priberá tak ťa pustia domou po 4 dnoch.A mna pustili domou zo žltačkou začínajúcou a hned doma sme už potom mali strašnú a doteraz sním chodím k lekárke už tretíkrát nám budú brať s hlavičky krv.. Dúfam že už naposledy

evitkamalicka
21. júl 2010

@sonita takze tak ako ja, tiez to budem mat v piatok

ika33
21. júl 2010

Ahojte,
ako pozerám, tak tu už budete mať zachvíľku všetky po pôrode. Ja mám termín 21.10., tak neviem či sa tu ešte niekto nájde, kto je v podobnom termíne. Tak ak vám to nevadí rada by som sa k vám pridala do témy.

miki060707
22. júl 2010

@evitkamalicka ja som prvú dcéru mala v piatok
inak ked som tam bola teraz, janiček mal službu a jedna baba mala kontrakcie, taký bol k nej milý, som pozerala, že aký super doktor...

evitkamalicka
22. júl 2010

@miki060707 fakt je super, velmi zlaty, vsetko pekne ochotne vysvetli, taky ludsky je...aj dobre ze ma nakoniec primar nezobral

lucinka83
22. júl 2010

@ika33 ja mam termin koncom septembra 🙂

lucinka83
22. júl 2010

@evitkamalicka preco Ta nezobral primar?

miki060707
22. júl 2010

@evitkamalicka no a dáš si spinal, alebo celkové uspatia, mna prehovoril anest. na spinalku a nelutujem, ale zas sa píše, že sa môžu objaviť bolesti hlavy a tak, ale ja som bola po tomto druhom cisár. už tak natom, že ked som došla domov, tak som bola ok, síce rana bolela, ale pekne som vstala a rýchlejšie som sa zotavila, pri prvom som došla domov ako zdochlinka 🙂 a aj o malu som sa bála, ako to zvládnu bezomna a ja bez nej a ti poviem, že som nemala čas nato myslieť a žiaden plač nebol ani doma ani v nemocke a tak som sa bála, že tam budem za nou plakať, takže ja si chválim a aj sestričky mali také super službu, a ešte super babu na izbu dostať.... 🙂

evitkamalicka
22. júl 2010

@lucinka83 teba som tam tusim v utorok videla u primara....lebo vraj musim ist hore na desinu a tam sa robia poradne

@miki060707 celkovu, lebo mne budu robit aj sterilizaciu 😉

miki060707
22. júl 2010

@evitkamalicka aha, no mňa sa to pýtali a som nebola rozhodnutá, ale mala som si dať aj ja, teraz aj lutujem, ale čo už... 😉

evitkamalicka
22. júl 2010

@miki060707 my uz dalsie dieta neplanujeme a zas si neviem predstavit brat cely zivot antikoncepciu

lucinka83
22. júl 2010

@evitkamalicka aj ja si myslim🙂 bola si s manzelom a poslali Vas hore, karticka ostala u sestricky, ze? Mala som take cierne saty okolo krku s ruzovym 🙂 tak uz onedlho to mas za sebou 🙂

evitkamalicka
22. júl 2010

@lucinka83 ano 🙂

evitkamalicka
22. júl 2010

@lucinka83 uz sa neviem dockat....a hlavne tieto tepla su strasne

ika33
22. júl 2010

Evitka- ty to teda máš fakt iba za pár. Tak držím palce. 🙂

Lucinka - tak ja som skoro o mesiac neskôr na pláne ako ty. Ale nevadí. Možno sem zavíta ešte nejaká kočka čo bude mať termín ako ja. Je dobré keď sa takto baby stretnú potom v pôrodnici. 😵 Ku komu chodíš?

evitkamalicka
22. júl 2010

@ika33 dakujem

evitkamalicka
22. júl 2010

@ika33 si zo Šale alebo odkial presne?

evitkamalicka
22. júl 2010

a inac Mata1001 vcera porodila cisarskym Adamka, 49cm a 3500g 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre