Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

evitkamalicka
28. júl 2008

a jeden den alebo dva dni v tyzdni ma aj ambulanciu v Galante, tak mozno ani nebudem musiet chodit k niekomu inemu

zoldy
28. júl 2008

mne sa to nezda riskantnejsie,ale krute...uz som videla porody KP bez problemov,ale boli aj take,co dali poriadne zabrat,zavisi to v prvom rade od sikovnosti lekara....a ktory si tyzden?

buffinko
28. júl 2008

evit, tak to mas super - ak ma ambulanciu aj v GA, urcite budes moct chodit k nemu a mozno Ta aj odrodi 🙂 ak aj doteraz nerodil, mozno zacne, predsa len tam bude teraz rodiciek viac aj so Salou - to uz vidno na poradniach, skoro kazda zena v cakarni je tehu 😀

zoldy som 31tt, cize relativne sa este moze otocit - ale ako hovorim, este ani raz to moje dieta nezmenilo polohu, tak neviem, ci je len lenive, alebo vazne nemoze. na buducej poradni sa chcem o tom porozpravat s dokim, ako to vidi on v konkretne mojej situacii. kdesi vnutri mam vsak pocit, ze proste normalne rodit nebudem...

evitkamalicka
28. júl 2008

buffi no som zvedava...ja mam poradnu v stredu a som zvedava ako je maly otoceny, lebo dnes sa mi zase zmenil tvar bruska a dost to aj bolelo ked sa dnes otacal

siwike25
28. júl 2008

Ahojte baby ako ste sa dneska maly?
Evitkamalička kde byvaš v Sali? 😀 😀 😀 pitam sa zo zvedavosti,ja tam mam svokrušku 😀 😀 😀

evitkamalicka
28. júl 2008

siwike byvam na Veci, ale ja som rodena vychodniarka inac 😀

siwike25
28. júl 2008

Aha tak to je ine 😀 😀 😀 A ako si sa dopracovala do Sa? 😀

lucka10
28. júl 2008

buffinko ja chodím na tehotenské cvičenia a cvičiteľka /super žena 🙂/ nám spravila exkurziu do Galantskej nemocnice. Všetko nám tam poukazovala, od izieb až po sprchy, proste všetko. Nechodíš cvičiť? Aj v Galante sa dá chodiť.

siwike25
28. júl 2008

Lucka ajoj aj v Ga sa da cvičit na stanici -nad lilamixom,no neviem či je to tam ešte ale cvici sa aj v Ga,a ta baba čo nas cvičila bola suprova a velmy milučka.

lucka10
28. júl 2008

Ajoj siwike.Ja to odporúčam každej tehuľke. A keď máš super cvičiteľku, ktorá sa ti venuje, tak to nemá chybu. Ja chodím tu v Šali. Je to oproti nemocnici. Vlastne bývalej. 😒

siwike25
28. júl 2008

aha,ja som chodila sem knam ale bola som iba 2x lebo som bola na rizikovom teho.....ale bolo super,pri druhom budem urite zas chodit ak nebudem zas na riz.... 😉 A akemu ginekologovy chodiš?

lucka10
28. júl 2008

Ja chodím u nás v Šali jednému, vlastne na Veči. Je zlatý. Ty chodíš isto v Galante dakomu však?

siwike25
28. júl 2008

Ano ja chodim sem do Ga-dr.Havranek a aj Pipinka knemu chodi,to je naš doky,chodime knemu už od 18-ky,mne pomohol otehotniet po5r,takže tak.A rodit budeš tu v Ga? 😀 😀 😀

lucka10
28. júl 2008

Áno v Galante by som chcela 🙂
Tú našu zrušili, čo už. 😒
Havráneka poznám z videnia. Ja chodím k Trajanovi.

kisska
28. júl 2008

fitny - dakujem velmi pekne, on je totizto cely po tatovi... po mame bude mat mozno modre oci, ale inak ani nie je vidiet, ze je moj 😀

buffinko s KP sa netrap, bud sa este babo otoci, alebo sa o to moze pokusit ujo doki (postucho ho zvonku, aby sa zvrtlo 😉 ), alebo nakoniec porodis. Urcite to zvladnete 😀 ved ako vravis, domcek si nepostavi 😀

evitkamalicka
28. júl 2008

siwike chodila som na vysoku do BA a aj drahy, tak tak

siwike25
28. júl 2008

evitkamalicka aha 😉
Lucka no otom som počula aj ja,moja mamina robi v Ga nemocnici a hovorila že tam bola plna porodnica že maminky ležaly na chodbe,dobre čo?prepač nechcela som ta vistrašit 😉

kisska
28. júl 2008

Luci mozno by bolo fajn, pozriet sa aj po inych porodniciach v okoli a ked budes vidiet par dni pred terminom, ze GA praska vo svikoch, tak zbehnes tam... horsie je, ked chces mat svojho porodnika pri sebe... ale mozno by sa s nim dalo dohodnut, ci by za tebou nedobehol napr. do NZ alebo TT. Ved ked ho budes volat k porordu mimo sluzbu, tak je jedno asi kam, nie? Mne sa uz dobre kombinuje, ked mam uz po, ze? 😎

siwike25
28. júl 2008

kisska aj to sa da?myslim si že nie-asi 😀 😀 😀 😀 😀 ,aky si mala porod v ga?a kto ta odrodil,my sme davno nekecely ,že?naposledy ked si bola tehu 😝 😀 😀 😀

siwike25
28. júl 2008

Pipi si tadyyyyyyy? 😀 😀 😀 😀 .Baby prosim dajte nam hlas na sutaž
www.babyweb.cz/souteze/so2-I-takhle-muze-vypada... pod nazvom Moje grimasovanie velmy pekne dakujeme 😀 😀 😀

kisska
28. júl 2008

siwi - co ci sa da? dohodnut porodnika k porodu? za prachy sa da vsetko a zalezi len na doktorovi, ci je ochotny a za kolko ist rodit aj inam. Dalsia vec je, ze niektore nemocky to neumoznuju (cudzi lekar aby u nich viedol porod), ale ine s tym problem nemaju, uzavru zmluvu a hotovo 😉

Mna rodil tolko spominany dr. H. 😀 Cisarskym a odrodil ma skvele. Ked som bola prvy krat na poradni v nemocke(38tt) zistil, ze maly ma slaby monitor, tak ma hned prezliekol do kosele a draheho poslal domov po tasku, ze ideme rodit a ked ma otvoril, tak zistil, ze maly ma omotanu snuru okolo krku - takze najlepsia vec co mohol urobit. Inak podla velkosti a zrelosti zistil, ze aj tak by som rodila skor, lebo maly bol uz 39tt 😀 😀 😀 Cisarsky je velmi pansky porod, aj jazvu mam krasnu 😉 , aj dieta mi dali uzasne 😀

siwike25
28. júl 2008

tak sme natom asi rovnako,xixixixiixi.To som ani nevedela že aj take sa da,aj tu v ga?

kisska
28. júl 2008

Zeby si sem dotiahla niekoho UZASNEHO napr. z BA? 😉 😀 😀 No tak to vazne netusim, ci sa da... treba skusit. Mozno by to na prvy krat zamietli, ale ak by bolo viac poziadaviek, tak by to mozno postupne umoznili... Inak ja som bola nachystana, nevolat nikoho k porodu, vsetci su tu dobri, tak som si bola ista, ze ma dobre odrodi ktokolvek by mal sluzbu...

siwike25
28. júl 2008

tak to si fakt dobre vistihla-Ba 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no už idem hajat zatial pa pa a dobru noc

buffinko
29. júl 2008

dobre ranko kocky. v GA sa da cvicit od bud. tyzdna, tak ak sa mi bude dat, chcem ist mrknut. nechysta sa tam niekto? - ako vidim, skoro vsetky tehu tu su zo sale, tak asi nie.

siwike - si ma "potesila" s tym natreskom v porodnici. ja to vidim, ked chodim do poradne, sama tehula 😀 + teraz zrusena sala teraz dotoho, tak to bude fasa. ale nejako nas odrodia nie? 🙂 dnes to vyzera na riadne horuci den, bude sa zo mna pekne liat, ako z prasiatka, ani saunu mi netreba 🙄

andika10
29. júl 2008

Ahojte pridam sa k Vam ja som mala v plane isť rodiť tiež do Ga ale čakam dvojčata odporučili mi NZ lebo ak deti daju do inkubatora aj tak ich beru do NZ a to by asi nebol dobry začiatok keby som ja ležala v GA a deti v NZ

buffinko
29. júl 2008

Andika - v Tvojom pripade by som urcite aj ja volila NZ. A Ty uz mas krasny tt - to si ako dokazala s dvojkami? 😲 Aj ja uz chcem 39tt

andika10
29. júl 2008

Neviem ale ani ja som si nemyslela že tak dlho to potiahneme, ale nevadi nech rastu radšej v brušku ako v inkub. Musim si užiť posledne dni kludu a ticha a hlavne spanku

buffinko
29. júl 2008

Jasne, mamine brusko je najlepsie 🙂 Ja si teda dvojky neviem predstavit, budem mat problem s jednym 😅 Ale je to nadhera, 2 rovnako stare deticky doma, tie sa nudit nebudu. No a ano Ty nie. Drzim palce - ked uz mas take cisielko, mozno do inkubatora ani nebudu musiet ist. Mas naplanovanu sekciu, alebo skusis normalne?

andika10
29. júl 2008

ja som chcela normalne ale nie su v dobrej polohe takže inu možnosť nemam ale nevadi len nech všedko dopadne ok. Dik pekne aj ja Vam držim palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre