Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

evitkamalicka
11. okt 2010

ja ked som rodila koncom jula tak bol volny, takze som mala stastie

majaja75
11. okt 2010

ahojte..chcela by som sa spýtať či v GA prepichuju dievčatkám ušká hneď v nemocnici ( v niektorých nemocniciach sa to robí). ďakujem za info

lussy007
11. okt 2010

@majaja75 to by som aj ja rada vedela... 😉

adkoalauri
11. okt 2010

@ika33
Ďakujem pekne, si zlatá. A od samého začiatku chodíš k nemu? Ja teraz chodím k Dr. Laluhovi, nemám s ním žiadne problémy, skôr neviem, čo bude, keď prejdem k p. Dr. Vaškovi a on pôjde do dôchodku. Moc sa mi do Galanty nechce. Nepoznám tam nikoho a predsa aj to dochádzanie je iné ako do Šale. Ale aj to som počula, že dá sa s ním dohodnúť aj tak, že príde len k pôrodu. Vieš, je to také blbé rozhodovanie sa..

majaja75
12. okt 2010

ahojte, chcela som sa spýtať či v GA v pôrodnii žiadaju aj rodný list matky a kopie kartičiek poistenca. Lebo niekde áno. Ďakujem za info

evitkamalicka
12. okt 2010

@majaja75 nie rodny list netreba, karticku si prefotia oni a treba akurat original sobasny list, ktory ti potom vratia ked pojdes pre rodny, alebo zober kopiu a ked pojdes pre rodny tak original so sebou

majaja75
12. okt 2010

@evitkamalicka ďakujem za info. Náhodou nevieš či tam prepichovali dievčatkám ušká?

evitkamalicka
12. okt 2010

@majaja75 to veru netusim

majaja75
12. okt 2010

ahojte, chcela som sa spýtať vás čo ste rodili nedávno, je to pravda že si musím doniesť oblečenie pre bábo do nemocnice na celý čas pobytu? Ja som počula že bábo ma erárne a len keď chcem môžem si dať svoje (čo sa mi zdá nepraktické). Kamoška ma s tým vyplašila. ďakujem za info

evitkamalicka
12. okt 2010

@majaja75 ak nechces nemusis si doniest, daju erarne, ja som si ale asi po 2 dnoch obliekla do svojho, je to na tebe

silvia0111
12. okt 2010

ahojte, zaujimalo by ma,ci sa od urciteho tt chodi na kontroly uz len do nemocnice

dakujem

lussy007
13. okt 2010

Ahojte neviete nahodou co treba zobrat zo sebou ked ma lekar zavolal uz na kontrolu do nemocky?? ja sice chodim k nemu aj tu u nas ale uz buduci tyzden mam za nim ist na 10posch. a ani sestricka mi nic nepovedala ani on.... 🤐 dakujem

sofhia
13. okt 2010

@lussy007 Ahoj ja si nemyslim, ze by si sa mala komplet zbalit, a prist uz zbalena, podla mna je to normalna kontrola.

evitkamalicka
13. okt 2010

ja som na kontroly uz pre istotu chodila zbalena, tasku som hodila do auta do kufra a veru aj dobre bolo, lebo na poslednej kontrole si ma tam aj nechali hoci som mala planovany nastup do nemocky na cisarsky v piatok, nechali si ma tam uz v utorok a cisarsky robili v stredu, tak bolo fajn, ze sa muz nemusel trepat domov do Šale pre tasku

ppismenko
13. okt 2010

caute babenky,nastupuje niektora do nemocky v ga teraz v pondelok?

ppismenko
13. okt 2010

caute babenky,nastupuje niektora do nemocky v ga teraz v pondelok?

vavrikova
13. okt 2010

čaute kočky 7.10.2010 sa nám narodila krásna dcérka volá sa Sabinka hmotnosť 2750g,48cm sme poriadku a už sme doma 🙂.

sofhia
13. okt 2010

@vavrikova gratulujem, super sprava, a ako prebiehal porod, u koho si rodila?

lussy007
13. okt 2010

@sofhia hmmmm skor som mala na mysli co sa tyka papierov... ci staci to co som nosila doteraz+moc a tak.... ale tak keby si ma tam aj nechali tak to nemame az tak daleko do ga takze v poho.... skor by som sa bala o manzelika ci trafi domov v tej nervozite 😉
@evitkamalicka

tintinka1
13. okt 2010

@evelin116 ja som rodila u primára Sčasného teraz v júni a bola som maximálne spokojná. Ja som inak z Nitry a len kvôli nemu som išla rodiť do Galanty , lebo aj kamarátky boli spokojné. Každý deň ma bol pozrieť na izbe. Takže určite sa neboj , budeš spokojná a držím palce.

vavrikova
14. okt 2010

@sofhia o 9.15 mi pustili vodu o 11sa mala narodila boloto pre mna strasne dlho ale stalo to zato rodilasom u doktora Janiceka jeto výborní lekar akurat mal sluzbu.

maminecka26
14. okt 2010

lussy007 no to je lekar mlady....ale podla mna ma pekelne potrapil..... cely cas sa vo mne smatral a tak ma to bolelo, ze keby som tam nemala sestricku, tak by som nevedela rozlisit kontrakcie a bolesti....ona mi hovorila kedy ich mam podla tvrdnutia bruska a ze mam tlacit..... bol odmerany, az arogantny....no co uz....uz to mam za sebou a to je podstatne....

lussy007
14. okt 2010

@maminecka26 neviem preco nas niektori lekari beru takto... ako keby nas ani nic boliet nemalo... ved sme neni zvierata 😠

lussy007
14. okt 2010

Ozaj neviete niektora kde ma dr. Baran ordinaciu a ci v stredu ordinuje????? Lebo ma zavolal na monitor na stredu o 13:00 na desiate posch. neviem kam mam ist ani nic a dokonca mi jedna kocka povedala ze mala vymenny listok a ja nemam ani to 😒 .... ja som k nemu chodila tu u nas takze teraz idem prvy krat do nemocky a neviem co a ako 😅

evitkamalicka
14. okt 2010

@lussy007 dr. Baran ma ordinaciu na prizemi....na 10. poschodi robia monitor na porodnej sale....mne tiez najprv vypisal dr. v Galante v nemocke vymenny listok a s tym som sla na monitor

lussy007
14. okt 2010

@evitkamalicka takze asi mam ist najprv k nemu do ordinacie ak mi nedali u nas listok vsak??

evitkamalicka
14. okt 2010
lussy007
14. okt 2010

@evitkamalicka ok dakujem ti velmi pekne... lebo tu u nas sa sestricka sice pytala ze co povedal ale ked som jej povedala ze mam ist otyzden za nim do ga a na monitor ona mi ziadny listok nedala .... ani moju kartu.... to nevadi ze tam moju kartu nemaju?

evitkamalicka
14. okt 2010

@lussy007 nevadi, ani moju v Galante nemaju....stacil mi len vymenny listok od dr. aby ma zobrali

lussy007
14. okt 2010

@evitkamalicka ty si predtym chodila inde k lekarovi??? a az pred porodom si sla do ga?

evitkamalicka
14. okt 2010

@lussy007 ano, ja mam lekara v Šali

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre