Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

lucka10
24. dec 2008

Krásne Vianoce maminky aj budúce maminky 🙂

zoldy
25. dec 2008

Stastne a vesele maminky,prajem Vam, aby Jezisko priniesom vasim detickam hlavne vela zdravia.lebo zdrave deticky su stastne deticky a stastne deticky maju stastnych rodicov... 🙂 😉

siwike25
25. dec 2008

zavidiš čo? 😎 😎

zoldy
25. dec 2008

swinicka25.s kym sa rozpravas?sama so sebou?daj sa liecit... 😀

bashka
25. dec 2008

Bozemoj, siwike, tebe naozaj drbe...

petruci6
25. dec 2008

Haloooooo,tak k teme, baby mam uz naplanovany cisarsky na pondelok,drzte palce 😉

bubatinko
25. dec 2008

petruci budem na teba mysliet .... neboj dopadne to dobre, potom daj vediet ako sa mate aj s tvojou princeznickou.... budes mat krasny koniec roka a este krajsi zaciatok noveho ked si budes malu odnasat v naruci domov.... prajem vam obom vela stastia... drzim palceky

petruci6
25. dec 2008

dakujeme bubatinko 😵
maly ma uz ocka v poriadku?

evitkamalicka
25. dec 2008

petru drzim palce...takze nakoniec cisar

petruci6
25. dec 2008

musi byt 😝 mame uz velku hlavicku na moju panvu a neotvaram sa

evitkamalicka
25. dec 2008

neboj to zvladnes, je to v pohode a bolest sa strati ked uvidis malinku

bubatinko
25. dec 2008

Petruci ano z ma ocka OK .... minuly tyzden sme boli v poradni filip uz vazi 6500g a 58,5cm aj na u ortopeda sme boli vsetko mame OK tak sme radi.....

petruci6
26. dec 2008

to je super bubatinko 😵

siwike25
26. dec 2008

petruci6 neboj bude dobre,lepšie než normalny porod 😀 😀 😀 .Drž sa

petruci6
28. dec 2008

baby kedy pustia po cisarskom po celkovej otecka za mamickou?
prvych 24hod to asi nebude,vsak? a co mobil? ten sa moze pouzivat?

bubatinko
28. dec 2008

petruci mna moj manzel cakal pocas zakroku aj so synom vonku pred dverami porodneho odd. hned im maleho aj ukazali ale povedala som to predtym sestricke aby im ho ukazali, za mnou ich pustili po 24 hodinach ked som uz vstala a mohla ako tak chodit..... mobil je v pohode mozes volat kolko chces....

inak babatko mu ukazu teda donesu ak za tebou pride ale maju to radi ked chodi vela navstev a oni im musia 100x nosit ukazovat babatko ale tatikovi urcite donesu pozriet a aj pomojkat mu nechaju mna tak prisli na 2hy den kuknut a maleho mohol mat aj na rukach ale ked budes mat nadstandart tak tam mozes mat manzela aj nonstop 😉

petruci6
28. dec 2008

dakujem 😉
nadstandart nemozem mat hned,ked tak na druhy den,ale pochybujem ze bude volny

aj som si myslela,ze ten prvy den nikoho ku mne nepustia

petruci6
28. dec 2008

ked prisiel na ten druhy den,tak mohol za tebou na izbu,alebo ty si musela na chodbu?neviem si predstavit vstavat z postele pri kazdej navsteve 😒

macka23
28. dec 2008

petruci,
ano, idem cisarskym pretoze mam pruh, 8.1. mam poradnu a povedal, ze vtedy si dohodneme termin 😔
na jednej strane sa tesim, ze to uz bude za mnou...a ze viem kedy to bude, a na druhej strane sa bojim ako to budem zvladat..ale snad to vsetko dobre dopadne 😉

bubatinko
28. dec 2008

na izbu nemohol tam navstevy nepustali.... inak izby po cisarskom su blizsie k sesterskej izbe a ta je skoro na konci chodby ja som mala co robit aby som prvy den zasla ku nim ked ma prisli pozriet a aj jedalen je tak daleko ale nastastie po sekcii ky nevladzes chodit tak ti jedlo nosia na izbu....

emkaa
28. dec 2008

dievcata, ja ked som bola, otecko mohol ist na izbu... moj manzel tam bol kazdy den a kolko chcel... a videla som, ze aj za tymi mamickami, co boli po cisarskom, normalne chodili manzelia na izbu..

bubatinko
29. dec 2008

emkaa to si mala dobre mojho ku mne nepustili ani ku inym lebo mali zakaz navstev vtedy koli chripke asi, a aj navstevy boli vtedy zakazane celkovo ale sestricky pustali po 16,30 ked im odislo "sefstvo" aj nam povedali ze o tolkej mozu prist aby to vrchnost nevidela a nebolo zle.... 😠

evitkamalicka
29. dec 2008

ahojte dievcatka,

petruci uz ma Lindusku pri sebe, narodila sa dnes o 9:45, 3750g a 51cm

jajak
29. dec 2008

gratulujem Petruci k dcérke, naša Laurinka mala tiež také isté miery

funy
29. dec 2008

PETRUCI
gratulujeeeeeeeeeeeem
vela zdravicka maminke aj Linduske 🙂 🙂 🙂

mna dnes vratili naspat.
mam prist 05.01. na prijem, ak to nepojde dovtedy spontanne.
odhad vahy podla ultr. 4200.

macus
29. dec 2008

Petruci Gratulujem k dcérke prajem ti aj malej veľa šťastia a zdravia na celý život.

bubatinko
29. dec 2008

Petruci gratulujem prajem vela vela zdravicka tebe aj malickej.....

macka23
29. dec 2008

Petruci,
tak uz to mas za sebou 🙂
gratulujem 😵 😵 😵

katic
2. jan 2009

V septembri som rodila v GA. Nemám dobré spomienky, teším sa že som tam bola len 4 dní.
Sestričky boli nervózne, mali strašne veľa prácu. Každá druhá mamička rodila s cisárskym, veľa sme tam boli, aj zo Šale.
Primár je drzý, koho pozná, ten môže robiť, čo chce, ale moja dcérka ani na chodbu nemohla prísť.
Všetci navštevujúci mohli prísť na izby (súrodenci mojej "spolubývajúcej" boli špinaví, boli tam stokrát za deň, hoci mali 10 a 12 rokov, atď.), návštevné hodiny hoci sú, ale...
A to najhoršie: prišli sme domov a asi týždeň na to, na tvári môjho syna vznikli rany, ako herpes. Potom som sa dozvedela, že asi 15 detičiek dostalo túto kožnú chorobu (impetigo - asi). Niektorí z personálu boli chorí, a lebo novorodenci ešte nemajú vyvinutú imunitu, im to tak vyšlo. 😢
Išla som do GA len kvôli môjmu lekárovi.
Pred dvomi rokmi som rodila v Šali, tam bolo oveľa lepšie. Počula som, že tú nemocnicu otvoria znova, to by bolo podľa mňa najlepšie pre každého.

bubatinko
3. jan 2009

katic ano o tych vyrazkach som pocula od jednej zo sestriciek ked sme sa rozpravali vraj potom zakazali navstevy a aj babatka davat navstevam na ruky lebo vraj im nejaky cigani doniesli tu infekciu ked tam lezalo asi 5 ciganok.... ze za nimi chodilo strasne vela navstev a nie prave hygienicky OK .... smola ze aj tvoje babo na to doplatilo :o(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre