Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

petruci6
4. feb 2009

leila podla mna su tam vsetci dobry,takze aj keby si nezazmluvnila tak ta odrodia v poriadku,neboj 😉
ja odporucam primara z vlastnej skusenosti,ale vsetci su dobry

macka23
4. feb 2009

Leila, dakujeme.
Oblecko pre malinke si nemusis brat, iba ak ho chces obliect do svojho. 😉
Ja som musela rodit cisarskym 😒 alle nakoniec to nebolo az take zle 🙂
Inak lekari boli zlati vsetci...tiez som bola spokojna 🙂
Drazim palce.

petruci6
4. feb 2009

macka u koho si rodila?

macka23
4. feb 2009

Petru,
u Havranka, a bola som fakt spokojna, nielenze mi zoperoval aj moj pruh, ale troska i upratal v bruchu, bo som tam mala vselijake zrasty po operacii pred 9rokmi. Takze vsetko som mala jednym vrzom, a este aj kazdy den prisiel pozriet, fakt...klobuk dole 😉

leila2110
4. feb 2009

Dakujem Vam za odpovede. Zajtra mam akurat poradnu, tak uvidim, ze co mi bude Dr.Havranek hovorit. Uz sa mi to krati.Najhorsie na tom vsetkom je ,ze kazda mamička, ktora odrodi v Galante, ma iny nazor na doktorov a aj sestricky, tak potom som z toho uplne mimo. 😖

petruci6
4. feb 2009

niet nad vlastnu skusenost a nazor 😉

macus
5. feb 2009

Ahoj dnes idem na poradňu. Držte mi palce aby som nemusel ísť do nemocnice.

petruci6
5. feb 2009

macus drzime,ozvi sa potom 😉

macus
5. feb 2009

ok ozvem sa

macus
5. feb 2009

ahoj už sme späť, všetko dobre dopadlo malí je valibuk má 2889 gr teraz. Ale že vraj mám málo plodovej vody. ale že nie je to tak vážne.

macka23
5. feb 2009

No vidis 🙂
To nie je az taky valibuk. Moj mal 2tyzdne pred porodom 3100g odhadom, a ked sa narodil mal 3650g
😵 😵 😵 a 54cm 🙂

macus
5. feb 2009

Ale trošku sa bojím toho že mám menej plodovej vody, či bábo nemá nejaké problémy. ale dr sa pozel na jeho obličky a povedal že všetko je uňo v poriadku. Tak neviem.

macka23
5. feb 2009

Tak ked povedal, ze je vsetko v poriadku, tak sa neboj, lebo to babatko citi, a doveruj lekarovi 😉
Vsetko bude dobre 😉

leila2110
5. feb 2009

Ahojte, tak ja som mala dnes tiez poradnu, mala ma 2900g, a doktor mi povedal, ze za tie tri tyzdne by mohla pribrat este nejakych 750g.Troska mi aj odlahlo, lebo stale mi hovoril, ze tak to vyzera, ze bude mat cez styri kila.Takze ak ta vaha bude taka aka je momentalne, tak by som mohla zmaknut aj prirodzeny pôrod. Však uvidim ako to bude pokracovat.Macus, a ty sa nestrachuj, vsetko dobre dopadne.Držim Ti palce! 😉

petruci6
6. feb 2009

no super baby,pekne vam priberaju babatka a za par dni ich mate uz pri sebe 😉
inak tu vahu berte + - 500g, USG nie je taky presny

macus
6. feb 2009

Díki petruci, áno viem že tam treba rátať s tým +- 500 g, Ešte nech aspoň dva týždne vydrží. Síce už sa strašne teším na môjho drobčeka.

leila2110
6. feb 2009

Jéj Baby, dnes priletel k nam do dvora bocian, ani si neviete predstavit aku mi urobil radost.Aj som ho odfotila, ale to uz odlietal.

macka23
6. feb 2009

leila, to ako skutocny bocian? To je zlate 😵 😵 😵

petruci6
6. feb 2009

ja som myslela,ze si porodila a to skutocny vtak 😀 😀

kisska
6. feb 2009

leily to je pekne, asi si prisiel obzriet pristavaciu plochu 😉
Prisla som si vas skontrolovat, ci je vsetko ako ma byt 😉 Som sa tu motkala takto pred rokom a ledva som nasla niekoho, kto by vedel povedat co a ako v GA. Ale jedno dolezite cislo som tu ziskala - na dr. Havraneka a nic viac som nepotrebovala.
Babulky drzim palce a prajem krasne porody so zdravymi detickami 😉

pici
7. feb 2009

ahojte, chcem sa spytat , ci niektora z vas patrila dokymu baranovi?ak mate, pomohli by mi vase osobne skusenosti... mozte aj IP. dakujem

kisska
7. feb 2009

Ahoj, dr. Baranovi patrila babena, ktora lezala so mnou - velmi mily, sympaticky ujo doktor, bol ju pozriet tiez kazdy den aj ked nemal sluzbu... teda aspon pred rokom 😉

pici
7. feb 2009

ja sice nie som este tehu., ale je to moj gynekolog tak som chcela vediet, aky ma pristup ako porodnik, lebo ako gynekolog je fantasticky... 😀

kisska
7. feb 2009

no tak na to je asi najlepsia osobna skusenost 😉 sup sup mu oznamit, ze ho chces vyskusat ako porodnika 😀

pici
8. feb 2009

ja som mu to hovorila. lebo nastupil k nam na miesto stareho gynekologa, tak som mu hovorila, ze by sme s manzelom chceli mat babatko, a ci je porodnik a on ze jasne, v galante...

kisska
8. feb 2009

to ja tak musim toho mojho (dr. Havranek)nahovorit, aby zacal rodit aj dievcatka. On mi stale tvrdi, ze vie len chlapcov(a tych naozaj vie 😀 )... tak musim pockat kym si zvysi kvalifikaciu 😉

pici
8. feb 2009

som v podstate vdacna za tuto temu, lebo som sa len utrvdila, ze havranek a baran su naozaj spicka... citala som skoro celu temu... tak mam srdce na mieste...

jarka34
8. feb 2009

Ahoj pici, dr. baran je můj gynekológ. Ak chceš niečo podrobné vedieť tak sa spýtaj, aj tel. číslo ti dám, ak máš záujem.

babynovas
9. feb 2009

kisska, neboooj. Moja kamoška u neho rodila nedávno a má dievčatko 🙂

bubatinko
9. feb 2009

pici, ja som u Barana rodila a nebyt jeho tak neviem neviem ako by s nami bolo lebo moj gyndos ma stale nechaval ze vsetko je normalne OK a aj maleho normalne porodim a ked mi nedalo a zavolala som Baranovi ze ci by ma neodrodil tak hned po prvej poradni mi povedal ze toto normalne rodit ani nebudeme lebo maly je moc velky a vraj nemal dobru polohu hlavicky .... chudatko male ani sa normalne do panvy nemohol zostupit hlavinkou ...ale vdaka nemu je drobec OK .... a po porode za mnou chodil kuknut ako sa mame.... maximalna spokojnost z mojej strany ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre