Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

jarka34
4. mar 2009

zuzka dr.Barán ordinuje už len piatky a to dole na prízemí.

samesova
4. mar 2009

Ahoj Jarka,
ja som počula,že aj stredu máva službu.

Kikuš

zuzka_cz
4. mar 2009

no už som to dnes zistila.. 🙂
darmo.. dlho som nebola.. 😕

kisska
4. mar 2009

no babule ryyychlo novinky... ale asi ste uz puknute kinderka 😉

samesova
5. mar 2009

ahojte žienky,už sa rozrástli rodinky??ja spomínam na pôrod spred piatich rokov a bolo to fajn,držím palce,aby ste na to boli aj vy podobne 😉

babynovas
5. mar 2009

kisska aj ja už čakám na novinky 🙂 🙂
môj malý má už osem mesiacov, a je to akoby sa narodil iba pred týždňom 😉

samesova
5. mar 2009

babynovas je to super a ani sa nezdá ako ten čas letí,ved nedavno som ich ešte tlačila v kočíku a malá mi už chodí do školy

smoliarka
5. mar 2009

Aojte dievcata, pokial ide o pana primara, ja som k nemu chodila a nikdy viac!Urobil chybu a dodnes lutujem ze som k nemu isla!Neodporucam...

samesova
6. mar 2009

ahoj smoliarka,žiaľ asi nebudeš prvá,ktorá s ním má nemilé skusenosti.dúfam,že si neprišla o babätko 😢

evitkamalicka
6. mar 2009

kocky 100 ludi 100 nazorov, ja napr. na neho nemozem povedat jedine krive slovo, bola som velmi spokojna

jajak
6. mar 2009

pridávam sa k evitke a tiez mozem povedat, ze s primarom som velmi spokojná.

petruci6
7. mar 2009

aj ja 🙂

petruci6
7. mar 2009

nemozem si pomoct,ale nemam rada taketo anonymne prispevky,bez fotky v pase,alebo albumu,cohokolvek
prispeje sa raz,alebo 2x a koniec....

lucka10
7. mar 2009

Ajojte maminy pridávam sa k evitke, ja som bola s primárom maximálne spokojná. 🙂

macus
7. mar 2009

ahojte už sme na svete a domka dva dni Máme krásneho synčeka 3050 gr. a 51 cm. a máme sa dobre len asi máme obrátený rytmus dna. cez deň spinkáme a v noci sme hore.

jajak
7. mar 2009

ahoj macus, gratulujem srdečne k synčekovi a želám vám obom veľa veľa zdravia. A ako si rodila? A nevieš čo je s Leilou?

smoliarka
7. mar 2009

mila petruci 6, mozno keby si aj ty mala zlu skusenost, a chcela by si sa o nu podelit , tiez by si radsej ostala anonymná.. Nikdy nevies ako sa ti to vypomsti, kiezby som mohla napisat radsej pozitivum... ale nemozem. A nebudem ticho len preto ze to je pán primár.Keby som mohla prispiet fotkou s babatkom urobim to...

macus
7. mar 2009

aj leila porodila rodili sme spolu ona o 15 min neskôr ná krásnu drcérku a aj oni su doma púštali nás spolu domov.

macus
7. mar 2009

A rodila som normálne. ale ešte to stále bolí. neviem poriadne sediet neviem dokedy to bude také
😝 😖

babynovas
7. mar 2009

macus gratulujeme 🙂 veľa zdravička lebo to je teraz to najhlavnejšie, veľa šťastíčka a lásky vám prajeme 😉
inak aj ja som rodila normálne sedieť som nevedela riadne asi dva týždne, dokonca som aj pár nocí nespala, tak ťažko sa mi hojilo to šitie, čas všetko vyrieši, neboooj 🙂

macus
8. mar 2009

Babynovas ja tu ranu mám troška zapálenú neviem či mám ísť k doktorovi a kedy ti vypadali stehy?
🙂

lucka10
8. mar 2009

macus blahoželám, teším sa s tebou. Na tú ranu odporúčam repík, je skvelý na hojenie.

macus
8. mar 2009

díki pekne len neviem či mám ísť k lekárovi alebo nie lebo zajtra je tam môj posledný deň a potom ide na dovolenku asi na týždeň. Neviem čo mám robiť.

petruci6
8. mar 2009

macus gratulujeme k syncekovi 😵 😵 😵
aspon ste tam neboli same,ked ste naraz rodili 🙂
s tym sedenim neporadim,ja som mala cisar,ale na ranu odporucam aj ja repik 😉

babynovas
8. mar 2009

macus, kludne chod za nim a povedz mu o čo ide, ja som štyri dni po prepustení z nemocnice tiež išla, lebo sa to nedalo vydržať, nakoniec mi tam v ordinácii vybral dva stehy, neboj to už potom nebude bolieť, možno ti na to dá aj nejaké čípky

macus
8. mar 2009

díki za radu tak tam pôjdem, nech sa na to pozrie. Majte sa pekne. 🙂

babynovas
8. mar 2009

nemáš za čo Macus a prajem skoré zotavenie 🙂 Malinký je zlatučký, hlavne tie prvé fotky v albume, večná spomienka 😉

dedde
9. mar 2009

Gratulujem Macus, malý je strašne chutnučký

petruci6
9. mar 2009

smoliarka mas IP 😉

macus
10. mar 2009

Ďakujem pekne baby je fakt chutnučký. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre