Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

mata1001
2. mar 2010

juj to ti nezavidim...

aj mne doteraz stale robil utz okrem minulej navstevy u neho.neviem preco nie,ale newa aspon nie sme ozarovany kazde 2tt 😖

evitkamalicka
2. mar 2010

ja chodim do poradne raz za 4 tyzdne, teraz vo stvrtok mi utz robit nebude az na tej dalsej poradni velky ultrazvuk

mata1001
2. mar 2010

ty si kolkaty tt presne?mne to konik ukazuje dopredu .ja som dnes 17+5tt

evitkamalicka
2. mar 2010

ja som dnes 17tt+0....a konik ti to ukazuje dobre, lebo 17tt+nieco uz je vlastne 18.tyzden 😉

strapco13
2. mar 2010

mata..na 10 ma vypisane telefonne cislo..ja som chodila k nej do sali..ma tam prerobeny jednoizbak na taku telocvicnu..inak ked hodis na nete do vyhladavaca jej meno, tak ti najde jej stranku, ma tam aj terminy kurzov a niekedy aj radi po nete..uz som tam davno nekukla

evitkamalicka
2. mar 2010

mata Emoke ma tu v Šali ten prerobeny jednoizbak a aj presne viem kde to je, takze keby si sa rozhodla prist sem, zavediem ta tam

mata1001
2. mar 2010

ja viem ze to je vypisane a mam aj pokukanu jej stranku,len som myslela ze vies kde ma miestnost ui nas v nemocke.ale newa.najdem...

mata1001
2. mar 2010

evi vdaka ale nemocku mam 5minut od domu takze mi vyhovuje toto... 🙂

strapco13
2. mar 2010

mata..tym som chcela povedat, ze telocvicna je za tymi dverami, co ma vypisane cislo 😀 ..len mi stred vety niekam usiel 😅 😀

monicka101210
3. mar 2010

kisska nebola si dnes nahodou u ortopedky ciganikovej ?

kisska
7. mar 2010

monicka - bola som tam 😉 aj s maminou a s malym... boze ved uz do mna drgni, ked pojdes najblizsie okolo 😉 😎 Sme museli prejst tesne okolo seba, lebo ked som prisla uz tam bolo len par mamin s detickami...

tiffani05
8. mar 2010

No ahojte baby ja som prvorodicka a som zo sale .. a este nema skusenosti z Galantou ...tak budem velmi rada ked mi jedna z vas poradi ako to tam je lebo ja nieviem hovorili mi baby ktore tam rodili ze to neni bohvie co!!!!!tak preto sa pytam dakujem.....

mata1001
8. mar 2010

tiffani ja som sice este nerodila a som tiez zvedava co ti tu baby napisu ale ja som zatial pocula len pozitivne spravy.a kedy ta to caka?mna zaciatkom augusta...

evitkamalicka
8. mar 2010

tiffani ahojky, aj ja som zo Šale, prve som rodila v Galante a aj druhe budem, jasne ze ziaden extra komfort, no dalo sa prezit a pristup lekarov a sestier super

monicka101210
8. mar 2010

kisska ano s maminou si bola s malym my sme vychadzali a vy ste dosli no nabuduce my.... ideme 7meho apr. 😀

tiffani ja som tam rodila pred mesiacom a nemam sa na co stazovat.sestricky super bolo tam teplo velmi.ja som byvala sama na izbe mala som stastie ale ak by som nebola sama isla by som do apartmanu....ale to ty sa poznas co ti vyhovuje a jasne aj peniazky musia byt za apartman.strava nic moc vecera sucha.... neveim co by si este chcela vediet...

kisska
9. mar 2010

monicka tak to sa minieme - ideme az 14.4.... tak snad zase niekedy niekde 😉 😀 😀 kontrola po 600? 😉

tiffani - len sa pytaj, je nas tu par cerstvych 😉

natikaaa
11. mar 2010

ahojte, su tu mamicky z okolia, ktore dostali pre babatko frejkovu perinku? moja dostala, a stasne sa bojim...

sonita
16. mar 2010

natikaaa-lutujem ale neviem pomôct,nebud zúfalá všetko bude napokon ok.ahoj

strapco13
22. mar 2010

natikaaa...skus sa spojit s annag..nie je sice odtialto ale jej dcerka tusim nosila perinku a vsetko je OK..neboj 😉
moja mama mala vraj tie remene ked bola mala...a nemala ziadne problemy neskor

zuzka_cz
30. mar 2010

Ahojte, prosím vás má niekto skúsenosti s krčným oddelením v Galante? Zajtra sa chystám so synom pre termín, pretože mu treba vybrať nosné mandle. Robia v celkovej anestéze, alebo len lokálnej? Alebo je to individuálne? Poprípade mi viete odporučiť nejakého dobrého lekára? Ďakujem.

sonita
11. apr 2010

ahojte chcem sa opýtať či v Galante viem používať internet v nemocnici?

manika77
11. apr 2010

ahoj ja ked som bola tehu a lezala som v nemocke tak tam jedna kocka mala net, aj notebook a slo jej to bez problemov...len sestricky neboli y toho nadsene 😉

lenoc
12. apr 2010

sonita, takto pred takmer rokom som ešte ako tehotná lezala na gynekológii mesiac a vždy na víkend mi naši priniesli notebook aj s netom (tuším od orangeu ma brat) a v pohode, nikto nic nepovedal. Kocka, co lezala so mnou tyzden na izbe, tam mala dokonca notebook aj s netom tusim cely cas.
Tak hadam aj o poschodie vyssie je to rovnako.

sonita
12. apr 2010

dakujem pekne za odpovede 🙂

sonita
12. apr 2010

tak sa teším už som dnes v 9 mesiaci vauuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 🙂 😉 😝 čoskoro sa dočkáme malého hihihi

manika77
12. apr 2010

sonita verim ti ze sa nevies dockat ani ja som sa nevedela 🙂

mata1001
20. apr 2010

ahojte baby,boli ste niektora na 4D utz u dr Havraneka?ako to u neho chodi?a kolko sa plati?mozete mi napisat nieco blizsie k tomu?a mam si brat j cd?diky 🙂

manika77
21. apr 2010

ahoj mata ja som bola este ked to zacinal robit ..ja som si CD nebrala dal mi ani nekazal doniest to je asi v cene..vtedy to bolo 1000 sk, robil mi to pobede po ordinacnych hodinach...neviem co ta este zaujima kludne sa pytaj 🙂

mata1001
22. apr 2010

manika dakujem za odpoved... 🙂

evitkamalicka
22. apr 2010

mata ja idem k nemu na 3D/4D 5.maja a DVD je v cene....budem platit 35€ 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre