Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

moka
10. jan 2013

@gia88 ja tiez mozem Dr. Janicka len odporucat 😉

sunflower201280
11. jan 2013

@lenuska2907 Ahoj - ja mám jeden 20.01. a druhý 08.02. .... Prvé dieťatko išlo skôr a veľmi zle. Mal by ma rodiť tiež MUDr. Janíček, ale viac budem vedieť v utorok - idem k nemu na poradňu. ..... U mňa je to komplikovanejšie.... . L

petronellynka
11. jan 2013

baby neviete mi odporucit dobreho gynekologa porodnika z GA alebo TT...som zo serede tak mi to je v podstate jedno kde...prave sa snazime s manzelom o babatko tak by som si rada nasla lekara ktory je dobry porodnik

lenuska2907
11. jan 2013

@sunflower201280 no ja mam len jeden termin 🙂 4.februara, ale dr.Janicek mi povedal vcera ze uz to moze prist kedykolvek, nakolko mam uz dozretu placentu 🙂 tak uz len cakame kedy to na mna pride 🙂

siss_sz
11. jan 2013

@petronellynka ved vy tam mate dr.janicka.,.nic lepsie v okolo nenajdes 😉

petronellynka
11. jan 2013

@siss_sz neviem nepoznam..zila som dlho v zahranici a momentalne chodim k jednemu gynekologovi v GA a tiez ho velmi chvalili ale po urcitych skusenostiach k nemu uz chodit nechcem...
A Dr Janicek ordinuje tusim v Seredi ze?

siss_sz
11. jan 2013

@petronellynka ano,na zeleznicnej ul. a sak precitaj si jeho pacientky tu na fore a pochopis, chod k nemu a uveris 😉 😀 https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/mudr-frantisek-janicek-z-galanty/

petronellynka
11. jan 2013

@siss_sz myslim ze aj kolegyna mi o nom hovorila ale vraj uz ma strasne vela pacientiek...tak snad ma zoberie 🙂

siss_sz
11. jan 2013

@petronellynka no ja sice uz som "bez pravidelnych navstev " doma par tyzdnov 😀 ale tiez ked som sa na to pytala, vraj ze mal take obdobie, ze nechcel brat, ale potom si to rozmyslel..neviem, ci kv.tomu, ze si aj upravil pracu v nemocke, ale to je jedno..spytaj sa a uvidis...drzim palce... 😉

petronellynka
11. jan 2013

@siss_sz dakujem..nevedela by si mi na neho poslat kontakt?

klaudialip
15. jan 2013

Ahoj,este raz sa pytam neviete mi povedat ako je to s pitim vody pocas porodu?

siss_sz
15. jan 2013

@klaudialip zavsi aj od lekara ale aj odstadia, v akom je porod... 😉

majula111
15. jan 2013

@klaudialip mne uz nakonci nedovolili pit,iba ovlazovat usta

gia88
16. jan 2013

@zuzzuli mozem sa ta spytat, kolko si primar pyta za porod?vdaka

gia88
16. jan 2013

@zuzzuli mozem sa ta spytat, kolko si primar vypytal za porod?vdaka

peta268
21. jan 2013

ahojte, prosim vas, chodili ste niektora do rizikovej poradne v GA? Je tam vobec taka?

babe19
24. jan 2013

ahoj maminky-buduce maminky. mozem sa opytat ako je to s tym porodnym? lekarovi "treba dat" a este zvlast aj nemocnici???? nemocnici kolko prosím vas? dakujem 🙂

siss_sz
25. jan 2013

@peta268 asi nevieme, co mas na mysli ... 😲

peta268
25. jan 2013

@siss_sz no uz som si to poriesila, budem chodit o rizikovej do NR 🙂

denka435
25. jan 2013

Mamičky, ktore mate skusenosti s galantskou porodnicou a VIP izbami ako to je daju sa objednat dopredu alebo kedy, aby som mala tu istotu ze ju budu mat volnu ked pojdem rodit, dakujem za kazdu radu 🙂

ladyka8
25. jan 2013

@babe19 pôrodným? existuje také? ja tak viem že doktorovi platíš len vtedy ak si ho vyslovene vyprosíš k pôrodu, resp. ak chceš mať svojho pôrodného lekára. ináč neplatíš nič. závisí od teba či mu dačo dáš alebo nie...

peta268
25. jan 2013

@denka435 nedaju sa objednat dopredu, ked nastupis do nemocky, tak sa spytaj ci maju volnu, ak nebude, tak ta potom neskor mozu presunut na nu

denka435
25. jan 2013

@peta268 no tak dufam ze sa mi podari tak rodit, aby bola volna 🙂)) dakujem velmi pekne za radu 🙂

babe19
25. jan 2013

@denka435 ahoj,kedy mas termin????

@ladyka8 no preto sa pytam,lebo aj u mojho lekara je tak vypísane ze 350eur z toho 200eur nemocnici :( to je dost si myslim :( ked som pred dvoma rokmi rodila tak dala som tolko,kolko som ja chcela a nič sa nedavalo navyse,tak teraz vazne neviem 🙂 vsak hadam napisu sem maminky,ktore rodia teraz 🙂

denka435
25. jan 2013

@babe19 fuuu az 16.6 🙂 ale uz rozmyslam tak dopredu :D

ladyka8
25. jan 2013

@babe19 ak chceš aby bol pri tebe tvoj gynekolog tak mu musíš zaplatiť podľa jeho cenníka. je to mimo jeho pracovnej doby, asi preto. ja som toho názoru že je úplne jedno pri kom to dieťa porodíš, ak máš mať komplikácie, budeš ich mať či si niekomu zaplatila alebo nie. tie peniaze ktoré by som mala zaplatiť za pôrodníka by som radšej investovala to bábätka 🙂 tak to aj bolo a neľutujem. doktorke ktorá má odrodila som poďakovala a dala bonboniéru.a Tiež si myslím že oni sú za to aby nás odrodili platení, je to ich práca od toho tam sú. ale toto je len môj názor 🙂

babe19
25. jan 2013

@denka435 jej vazne? ja 15.6 🙂

denka435
25. jan 2013

@babe19 fiiiiha aka nahoda 🙂 tak sa tam mozno aj stretneme 🙂

janulllka1
26. jan 2013

Ja 11.6. a tiez budem rodit v Galante takze sa mozno pripojim 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre