Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

kaatkaa25
22. júl 2009

lenoc dobreeeeee 😎 ...........ja som prveho prenasala a furt sa ma pytal ze kedy budem rodit.......ci neviem kedy sme to dieta spravili......... 🙂 😉

doki
22. júl 2009

Petru-Nie, ja nepracujem v GA, som z ineho okresu.

Katka25-uz ti to aj potvrdili, robi v NZ. Ale nevedel som, ze robil aj v GA. A fakt nevyzera na nejakeho mudrlanta, skor by som suhlasil s tebou, je to fajn doktor.

Lenoc-urcite ti chcel len pomoct a ten pupocnik- asi by som bol aj ja rozklepany. Vies, nestava sa taka vec kazdej druhej zene, ale mozno ze toho citovaneho dr Jancika by aj pri tom napadlo zvtipkovat, co? Fenomen, aspon tam mate dobru atmosferu.

petruci6
22. júl 2009

doki a z kt? mas sukromnu ambulanciu? aj USG v nej?

hladam noveho gyndosa 😅

kaatkaa25
23. júl 2009

doki....to si aj ja myslim 😎

andrea999
25. júl 2009

V nemocnici v GA som robila a dr. Jančík je odbornik alebo aspon bol pred par rokmi.Ja som rodila na Stedrý večer u Babišovej a bola super.Jančíka som mala izboveho lekára a pri večernej vizite,ked ledva držal rovnováhu, sa ma ironicky spýtal,či mienim prísť ešte aj nabudúce.No neviem ako to myslel...,ale povedala som , že ANO. 😀 😀 😀

manika77
25. júl 2009

😉 andrea tak to sme sa tam museli vidiet

andrea999
25. júl 2009

Ja som rodila okolo druhej v noci po štedrom večeri a odchádzala som na 5.deň,tuším 29.decembra.Tak ked si tam vtedy bola , tak sme sa určite videli. 🙂

manika77
25. júl 2009

noo ja som sice rodila 18 ale domov sme sli 26 🙂

petruci6
26. júl 2009

ja som tam 29.12 prisla 😀

skrutka11
28. júl 2009

Ahojte dievcence, chodite niektora tu na okoli plavat aj s bruskom? lebo babatko este nie je na svete 😀 dakujem za info ak mate

dosa
28. júl 2009

skrutka, ja som chodila plavat - hlavne kvoli malej, nech nesedime doma, este dva tyzdne pred porodom sme boli a bolo to fajn, trocha som si ponatahovala krize a nebolel ma tak chrbat. samozrejme, ze som neplavala o preteky... chodili sme do galandie a do aquaparku v senci. po kupani sa riadne poumyvaj s intimgelom a pohodicka. ved nie si chora, si tehotna 😉

pipinka82
28. júl 2009

Skrutka 😉 kludne chod nič sa ti nestane aj ja som chodila a to mesiac pred pôrodom a nie na kúpalisko ale na jazero a bolo velmi príjemne a malému sa to docela páčilo xixi no bola som aj ja odlahčená vo vode a necítila som sa ako fučiaca lokomotíva xixi a tiež si aspon chrbátik odpočinie 😀 ja to tiež odporúčam 😀

petrzalkaa
29. júl 2009

neviete niekto o prípade mamičky z Gánu, ktorej pred pôrodom praskla maternica a zachranovali ju aj dietatko v Galante?
Ako sa to stalo?

petruci6
29. júl 2009

?to som nepocula,to znie hrozne
kedy to bolo? 😕

petrzalkaa
29. júl 2009

bolo to cca pred dvoma týždnami, neviem presne, ale viem to určite, našťastie vraj všetko dobre dopadlo-dieťatko aj mamička,ale myslim, že dieťatko prevážali do NZ.....teraz majú v ga. nemocnici ostražitosť 1.stupna 😔

petruci6
29. júl 2009

fiha,to som nevedela,hlavne,ze su ok

dosa
29. júl 2009

zaujimave, ze sa take nieco vobec stalo - ved v galante automaticky robia sekcie, ak bola aj prva sekcia, alebo jej praskla len tak? pri prvom porode?

to suseda mojho otca mala menej stastia, pred mesiacom sa jej v GA narodilo babatko a nezistili mu vrodenu anomaliu, ktoru mohli operovat a dievcatko by zilo. minuly tyzden zomrelo, trojtyzdnove a ja som zrovna vtedy nastupovala do porodnice - straaasne som sa bala, ale moj muz trval na vsetkych moznych vysetreniach, tak snad to bude ok. takze zrejme maju ostrazitost aj detsky lekari, nie len gynekologovia...

uf, konecne to mam za sebou 😉

manika77
29. júl 2009

noo aspon ze to dobre dopadlo 😉

siwike25
29. júl 2009

Pred dvoma tyžnami odnašala helikoptera 3tyždnove babo,malo poprekrucane čreva,chuuuudatko.Ale o tom porode som ani ja nepočila,a pritom mi robi rodina v nemocke 😕 😕 😕 😕 😅

zoldy
29. júl 2009

tak uz o tom viete....bolo to u nas....48 hodin sme zachranovali to co galanta pokazila....krasne babo to bolo....

zoldy
29. júl 2009

dosa....aj gynekologovia,ved to sa da na sone vidiet....

zoldy
29. júl 2009

plakat sa mi chce,ked si na to spomeniem.... ☹ ☹ ☹

dosa
30. júl 2009

zoldy, ani mi nehovor, byvaju kustik od nas a vcera som bola s kocikom a stretla som ich. ja som si aj poplakala, ked som sa to dozvedela... a asi mi este dlho do placu bude, ked ich budem vidat 😢 ta malinka bola taaaakaaa zlataaaa. ale ved boli s nou aj v GA na pohotovosti a vratili ich ze to su vetry ? ? ? marnost, keby aspon niekto to dieta poriadne pozrel, ved tolkymi rukami preslo, kym ho museli previezt az do BA.

rose86
30. júl 2009

caute baby. kto idete rodit do Galanty zaciatkom septembra? 🙂

rose86
30. júl 2009

este otazocka, mam planovany cisarsky ale chcela by som to s epiduralkou. neviete ci to galantska nemocnica poskytuje? a kolko treba za to platit?

zoldy
30. júl 2009

ved to keby ho poriadne kukli,hned ten den mohla byt operovana,ale nestalo sa tak....mozno by jej to pomohlo...

skrutka11
30. júl 2009

ach ahojte dievcence, škoda, že pišem prave do takejto smutnej temy.

Dakujem za podporu v chuti chodit plavat. A budem chodit a just. Od pondelka som doma, tak si kupim tampony a ideme nato.

Rose 86 my budeme v GA az tak 21 - 26 tt.

Inak to s tym babatkom, ako je mozne, ze sa take nieco stane v 21 storoci? Mam pocit, ze vsetko sa trochu zlahcuje, kedze v dnesnej dobe medicina znacne postupila... a potom sa stavaju aj taketo veci...

to aby mi babatko vysetrili, to ich musim nato preboha upozornit? co ja viem, co vsetko sa ma kontrolovat a co vsetko robia automaticky a co na vyziadanie.... to je katastrofa a to este dat aj obalocku?

skrutka11
30. júl 2009

Rose86 chcela som napisat az 21.9. - 26.9.09 xi

zoldy
30. júl 2009

naozaj si davajte pozor na deticky,choroby criev sa u malinkych deticiek sa velmi rychlo vyvyjaju....

skrutka11
30. júl 2009

tu je taky clanok, co som o tom nasla

http://www.choredieta.sk/index.php/brucho/invag...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre