Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

manika77
5. aug 2009

petrzalkaa jemu to staci po porode ked mu to das..rodila som unho a peniaze si nepytal vobec..rodila som vo stvrtok a dala som mu az pondelok 😉 a nechcel ich zobrat..ale nechala som mu ich tam 🙂 lebo bol fakt mily pri porode...
denisa to je strasne vzdy mi je az do placu ked taketo pocujem ☹

petrzalkaa
5. aug 2009

manika dakujem, ale ty ked si rodila,tak to este nemal vypísané oficiálne,tak neviem, či sa to teraz neberie nejak inak....človek je už z toho taký pomýlený, vidíš,zaplatíš dopredu a aj tak ti nikto nič nezaručí,...
je to hrozné..som z toho na nervy,..ja mám už len 4 dni pred SC, tak sa modlím, aby sme to v poriadku dotiahli...

manika77
5. aug 2009

petrzalka tak mu das potom jak ti ju urobi 😉 v ten den a hotovo..pred by som asi nedavala..

petrzalkaa
5. aug 2009

manika, zajtra idem na poradnu, tak uvidím ako k tomu príde reč....hlavne aby všetko dobre dopadlo...

rose86
5. aug 2009

baby do predu peniaze urcite nedavajte. ja som malapri prvom barana dohodnuteho a porod mi pokaslal s jeho vinou tak potom nedostal nic. a ani nic nepytal ( no skusil by) 😠

manika77
5. aug 2009

petrzalka tak daj vediet ako si dopadla.. 😉 ty asi chodis na poradnu s mojou svagrinou 😒
rose a co sa stalo?

pipinka82
5. aug 2009

No baby poviem vám že mi až zle došlo ked som vás prečítala že čo sa môže stat 😔 chúdatko ja by som sa asi zrútila a zabila doktorov !!!!! asi by som tam bordel narobila 😠

Petržalka už sa ti to kráti držím palce a neboj zvládnete to 😉

ježiš ja sa aj obávam byt ešte raz tehotná teraz budem mysliet na pretrhnutie maternice počas tehu už po jednej sekcii 😝 a to som chela až by boh dal že by som druhé chcela odrodit spontálne no ak mi telo zas nevypovie službu ako pri prvom 😝 hm ale asi stým lekári súhlasit nebudú však??!! ☹

pipinka82
5. aug 2009

ja som taktiež nedala Dr. síce nemal to ešte na dverách vycapené,ale čakat ich čakal ale nedočkal sa ich už len zato zaobchádzanie počas mojej hospitalizácii ešte pred pôrodom a počas môjho termínu aj 😉 a nestaral sa raz ma bol kuk a vedel že som tam no nakoniec ma poslal domov ked som sa už ja vypítala ved po termíne den som sa ho spítala čo bude dalej že či mi nedopomôže a on odmietol že treba počkat no prešlo 7 dní a ešte nič...!!!! 😒 a potom mi nakoniec sekciu spravil a došiel zamnou iba v ten den a naznačil že chce love....no ale nedostal nič a ani by som nedala už !!!!! No a snad druhé ak sa zadarí porodím u iného to určite!!! 😎

rose86
6. aug 2009

manika nastastie nic vazne ale starostlivost o mna dost odflakol, kedze som prenasala tak stale cakal a nic nerobil. mohol mi zacat skor davat vyvolavacky, nakoniec ked mi odtiekla voda bola uz zelena. o pol noci mi odtiekla a ja som porodila o 15:30, no cely ten cas som mala nepravidelne kontrakcie a vobec som sa neotvarala. krvacala som. mal mi hned spravit cisarsky a nie cakat 15 hodin ze co sa bude diat. nakoniec ma museli dat na kyslik lebo som uz ani dychat nevedela. transfuzii som sa tiez nevyhla. maleho ked vybrali mal 3x otocenu snuru okolo krku. no na stastie je zdravy. ale uz som povedala ze teraz pri druhom nebude ziadne ziednavanie doktorov lebo pokafrat porod ti mozu ci im das 200 € do vacku alebo nie.

manika77
6. aug 2009

rosa hlavne ze ste zdravi 😉 no ja som preto davala az po porode 😒 ja si stale vravim ze lepsie je rodit normalne ci nie? a to som sa dost vytrapila maly mal 4300 gramov ..neviem ja som bola operovana pred piatimi rokmi a pamatam si ze to prve postavenie som si myslela ze asi odpadnem a potom sa roztrhnem 😀

barborenka
7. aug 2009

baby ak sa mozem spytat,kolko ma ga porodnica nadstandartnych izieb?treba si ju nejako rezervovat ci nie?dakujem

dosa
7. aug 2009

barborenka, apartman je v galante jeden a rezervovat sa dopredu neda, teda aspon tak bolo mne povedane. ak je v den nastupu do porodnice volny, mozes si ho vypytat. mna to obislo len o vlasok, uvolnil sa az na druhy den 😉

rose86
7. aug 2009

tak tak, a 😉 ko pise dosa

manika77
7. aug 2009

to je tak naprd s tym apartmanom ak niekto porodi pat minut pred tebou tak mas smolu 😒 ale nakoniec som bola rada ze som tam nesla..bola tam zima...a nesvietilo tam slnko a tej kocky mala mala tiez zltacku a musela chodit k nam do izby ju opalovat 😒

rose86
7. aug 2009

no jo ale zas ja by som apartman nechcela. je to nuda byt sama na izbe 😀 jedine ked je s tebou partner ale zas to u nas nehrozi. asi by som ho tam prizabila 😅

dosa
7. aug 2009

ja som bola tiez nakoniec rada, ze sa mi neusiel, boli sme dve na izbe, obidve sme kratko po sebe isli na sekciu, tak sme sa aspon mohli povzbudzovat medzi sebou a rychlejsie nam to ubehlo. ja by som tiez muza pri sebe nechcela - ja som si od neho taaaak super oddychla, kym som bola v porodnici 😀

pipinka82
7. aug 2009

hehe baby ako vás čitam tak sme si asi každá tam oddýchli 😉 no pôvodne som aj ja chcela apartám a tiež mi povedali že rezervovat sa nedá a ani som ho nemala bo bol obsadení 😅 ale vôbec ma to neštvalo bola som aj rada že som bola na izbe bola som síce sama lebo len ja som vtedy sama bola po sekcii a iná nedošla 😀 ale neva chodili ma navštevovat z vedlajšej izby kočky čo som snimi ležala v nemocke 2 týž.pred pôrodom jedna tam bola ešte stále a celá 😝 a druhá došla po mne 2 dni xixi 😀 tak sme sa tam vytešovali 😀 ja som tam bola aj rada xixi sestričky boli suprové ako aj na detskom ....skrátka bolo tam dobre 😀

pipinka82
7. aug 2009

Petržalka ešte si celá ?? 😉 asi už si tam držíme palce 😉 😎 !!!!

ellinka777
7. aug 2009

ja som nedala nic, odrodila ma Babisova ktora mala sluzbu....porod som nemala lahky, ale to by neovplyvnila ziadna obalka

manika77
7. aug 2009

ellinka inak tak je to najlepsie dojdes odrodis a hotovo.koniec koncov nakoniec to musis vytlacit sama ci das alebo nedas obalku 😉

babynovas
7. aug 2009

ahoj maminky, aj ja som chcela apartman a tiež som velmi rada, že som ho nemala, bol prave obsadený, uvolnil sa až na druhý den a potom som si to už rozmyslela, bola som na izbe sama, mala som zvlášť wc, aj telku . Prave vtedy v apartmane telka ani nefungovala a malinka tej maminky tiež mala žltačku, takže ju nosila k sestričkám a behala furt cez tu dlhú chodbu hore dole za malinkou 😒 A to som tam mala aj peknú drevenu postielku s baldachynom. bola som spokojna 😉 a ešte som aj usetrila kopec penazi 🙂

rose86
8. aug 2009

babynovas to si mala tu poslednu izbu ze? :D

babynovas
8. aug 2009

ano, mala som tu uplne vzadu, tam boli babatka so sestričkami 🙂 , takže ked môj drobec zaplakal, som ho počula a už aj utekala 🙂

barborenka
10. aug 2009

tak moja najlepsia kamaratka vcera porodila v GA a je na izbe pravdepodobne s vasou kamaratkou petrzalkou,ma dievcatko Sofiu,zistila som to podla jej mena

rose86
10. aug 2009

baby kto vlastne vsetko su teraz porodnici v galante?? ked som ja rodila tak boli Havranek, Baran, Scasny, a Jancik. pribudol niekto??

manika77
10. aug 2009

jeee tak gratulujeme 😉
rose je tam este babisova, klementova ci tak nejak, kovalcik, jancik, baran, havranek, scasny, zimmermanova, sem tam trajanov a vasko..myslim ze vsetko 😵

rose86
11. aug 2009

ty vole tak tych absolutne nepoznam. a aki su?? a hlavne tie zeny?? ja totiz mam psychicky problem ze sa pred zenami gynekologickami strasne hanbim 😅 ked som rodila maleho tak tam nebola ani jedna a teraz tak vela?? 😲

dosa
11. aug 2009

rose - babisovej som chodila posledny mesiac pred porodom a je strasne zlata. je taka mladucka, ale stale usmiata a trpezliva - vsetko mi vysvetlila, co som potrebovala, ci uz v ambulancii, alebo po porode, prisla ma par krat pozriet a to som ju nemala ani zaplatenu. a ta klementova vyzera tiez taka mladsia - ak je to ta co myslim, ale nijak som nemala moznost ju spoznat, par krat som ju videla na vizite. raz nas prisiel pozriet aj dr. vasko - bol to lekar mojej spolubyvajucej - bol velice prijemny, taky starsi pan, ale chodi tam len v stredy. a este sme raz mali vizitu s takym mladuckym, vysokym, ale pletiem si tie dve mena - bud to bol jancik alebo janicek. ten druhy je taky starsi, vyberal mi minuly tyzden stehy a keby som nemala zmysel pre humor, asi by som mala z neho mindraky 😉

manika77
11. aug 2009

ten starsi je jancik 😉

manika77
11. aug 2009

ja neivem ja som rodila u havraneka a spokojnost..tiez mam problem aj pri vysetreni som cela strpnuta 😝 najprv ma treaba zabavit a pak vysetrit 😎 neviem akosom porodila 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre