Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

afrederik
2. mar 2011

Ahoj,a to odkedy je priprava aj v Bambulkove?Škoda ,že som o tom nevedela,traz už som v 35 týždni,no a nechodila som lebo som nemala kam dávať malého a pritom bambulkovo by bolo v pohode☹(((

sofhia
2. mar 2011

@afrederik pozri si to na tej webstranke, ja som to len teraz nasla...ja idem chodit na masaz dojciat. 😀

sofhia
2. mar 2011

@afrederik zajtra mas 2. stretnutie...ved tam pripadne brnkni, ci sa ti to oplati...

sofhia
2. mar 2011

a 17.3. je v Bambulkove masaz dojciat , velmi sa tesim, my ideme urcite 😀

siss_sz
2. mar 2011

@afrederik vies co, ja som tam vcera bola, aj zajtra idem - o 12tej... ja som uz v 39.tom tusim a este jedna s terminom na spadnutie tam chodi..ona sa to bude snazit zhustit ta dula - Zuzana - podla toho, co nas zaujima... takze sa oplati, urcite pridi...
zajtra sa aj trosku tanco-cvici🙂 vraj... 😉

denika0711
2. mar 2011

Ahojte tehulky a mamicky, ma tu niektora z vas termin priblizne ako ja, 1,maj?budem rodit v galante, doktora mam primara dr.Sčasného som s ním moc spokojna,je super podla mna....Len som sa vas chcela spytat, ze co sa prijimania obalok tyka ,aky je..lebo pocula som názory ze vraj nerad prijíma peniaze,ale aj take ze si sam vypíta...no nevem,ako my na rozdavanie urcite nemame ved babenko nieje lacna zalezitost ale zas nechcem aby kumne pristupoval inak ako k tym co si priplatia....dakujem za názory...🙂

lussy007
2. mar 2011

@leanela ano v Galante a bola som velmi spokojna 😉

pici
2. mar 2011

@lussy007 u koho si vlastne rodila, odkedy mate emku si tu pomenej :D tak som sa ani nemala kedy spytat

lussy007
2. mar 2011

no dava zabrat... stale si pyta pozornost 😉 ...rodila som u Janicka...ten mlady doktor..bol strasne super.Teda dufam ze sa tak vola lebo su tam dvaja s podobnym menom .Jeden je Jancik a druhy Janicek 😀

lussy007
2. mar 2011

@pici hore som ti odpisala 😉

pici
2. mar 2011

@lussy007 ahaaaaaaaa. viem ktory je to... mne robil priechodnost ten Jancik... janicek je ten mlady, toho poznam tiez :D

lussy007
2. mar 2011

@pici je skvely a pri druhom babu hochcem tiez 😉

pici
2. mar 2011

@lussy007 ja ostavam verna :D

lussy007
2. mar 2011

@pici tak aj ja ostavam v kralovej 🙂 , len malinka nasho uja doktora predbehla a ja som sa nestihla dohodnut s nim co a ako 😉

pici
2. mar 2011
lussy007
2. mar 2011

@pici Ja som bola totiz na poslednej poradni v stredu a dr.Baran povedal ze este nic ale ze uz ma najvyssi cas lebo som koncila 41tt. Ale ak do pondelka nic mam sa hlasit u neho a potom na prijem.Ale Emmka to uz nevydrzala a v piatok o polnoci mi odtiekla voda 😅

pici
2. mar 2011

@lussy007 a rodila si normalne?

lussy007
2. mar 2011

@pici normalne a bez epi..a druhe tiez tak chcem ... je to bolave ale hned ako som ju uvidela ma uz nic nebolelo. A ty ako?

pici
2. mar 2011

@lussy007 jeeeeeeeeeeeeeeeee tak parada. to ta obdivujem. my zatial nic 😒

lussy007
2. mar 2011

@pici vela krat na teba myslim... 😉 ..ale prognozy su este dobre nie?

pici
2. mar 2011

@lussy007 dakujem. ale ano... zatial nam dve IUI nevysli... tak uvidime co povedia v piatok v centre... daj nejake nove fotky malej, trosku ju pofot

lussy007
2. mar 2011

jasne dolozim...fotiek je dost len casu menej to sem dat. Na facebooku si neni?

lussy007
2. mar 2011

@pici zase to mas hore 😠

pici
2. mar 2011

@lussy007 dam ti do ip, alebo mi daj ty cele meno do posty... a ja si ta najdem

afrederik
2. mar 2011

@siss_sz ahojky,no u mna je to trošku zložitejšie,mám zdravotné problémy takže pre mna to uz zial nie je aktualne...preto som pisala,že škoda ,že som o tom skôr nevedela ☹ ☹ ☹

siss_sz
2. mar 2011

@afrederik aha, no ale nie vzdy sa bude cvicit, ona skor asi "prednasa" resp. rozprava veci, co nas zaujimaju😀 c i musis lezat? :-O tak sa drz!

siss_sz
3. mar 2011

no, takze kto by mal zaujem, v Bambulkove v GA bude byvat tiez nieco ako predporodna priprava s dulou Zuzanou - zatial sa dohodol termin o 16hod v stvrtok (v stvrtok o stvrtej)... nie je to v programe celkom, lebo sa to dohodlo,-ako to jej a mamickam, co tam boli, vyhovuje...

diwa
8. mar 2011

Baby, neviete nahodou, ci je moznost potom zapozicat si v GA nemocnici monitor dychu?

siss_sz
8. mar 2011

@diwa neviem...ale neskusis si zavolat na oddelenie (ked ti nikto neodpise?) to bude asi najdoveryhodnejsie... 😅

diwa
8. mar 2011

@siss_sz dik, ale uz mi odpisala kocka, ktora to tiez zistovala a vraj nepoziciavaju..nuz co uz 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre