Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

maggie1978
9. aug 2011

@siss_sz
je super čítať tieto pozitívne veci o Mudr.Janíčkovi, posledné dve poradne som už bola u neho (inak chodím k Mudr.Laluhovi do Šale) a veľmi sa mi pozdáva, je sympatický, ochotný a hrozne milý. Bola som u neho už dávnejšie aj na 3D, i keď ma veľmi nepotešil, kedže som si priala chlapčeka (mám 11-ročnú dcéru 😉 ...), ale nevadí. Rada by som ho mala pri pôrode ( a on sa so mnou baví ako keby s tým aj počítal), ale neviem ako je to s tým poplatkom, zdá sa mi to veľa. Prvú dcéru som rodila v UK, a tam som neplatila počas tehu a pôrodu za nič, dokonca ani za EPI. No ale chápem, a nebudem to porovnávať. Mám sa ho spýtať koľko berie? Ale takéto veci sú mi strašne trápne. Čo mám robiť? Poraď, please. Vopred ďakujem.

siss_sz
9. aug 2011

@maggie1978 no neviem..teraz asi, ked ma uz otvorenu vlastnu ambulanciu, uz asi bude mat oficialny cennik, tak to nebude trapne 😉 a uvidis, rozhodnes sa... alebo ked ti bude vela, budes sa modlit, nech ma sluzbu 😉

maggie1978
9. aug 2011

@siss_sz
ahoj 🙂, no vieš, má v ambulancii oficiálny cenník, ale ani zmienka o zazmluvnení... :(((, takže sa ho budem musieť spýtať na rovinu, že koľko berie, ale od hanby sa asi prepadnem.... 😖 dnes rodila sestrina švagrinka a mala to šťastie, že mal akurát službu 😉 hmmm, tak uvidím, ešte si to premyslím...len aby ma to nechytilo skôr.... xixi a bude po premýšľaní...vďaka za odpoveď :D

siss_sz
9. aug 2011

@maggie1978 daj vediet potom 😉 ale neboj, urcite nebude to horibilna suma... a ak, oplati sa "obetovat" - ak mate ... 😉

marhulka13
9. aug 2011

@maggie1978 ja sice nechdim Janickovi, ale ja som sa mojho gyn to priamo spytala, ze kolko berie a povedal mi, ze ako sa dohodneme... aj sme sa dohodli, no napokon som rodila uplne inde..aspon som usetrila 😀 😀 😀

maggie1978
9. aug 2011

@siss_sz
ok, dám vedieť...som zvedavá čo povie... 😎

chrenkovae
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
siss_sz
9. aug 2011

to je smiesne, ze "dohodneme sa" ... to ako prebieha? ze "kolko date?!" "tolko a tolko, moze byt?" "no dobre, moze byt..." alebo dr. povie"date tolko a tolko?" a zena" tolko nemam, mozme menej?" "no dobre..."
to som zvedava, jak to prebieha... veru, poucte ma, nech som mudrejsia nabuduce... ja sa tiez neviem na to pytat... (resp. ja ked som sa opytala, tak ze "nic"...) :-O

xen21
10. aug 2011

podla mna nieje vhodne to tu rozoberat do temy,ale radsej do ss...urcite by sa mu to nepacilo,ze tu verejne pisete,kto kolko dal a kolko ma dat!!!!!!!!!! 😒 😀

siss_sz
10. aug 2011

@xen21 tiez si myslim🙂

eminka2510
10. aug 2011

Ahojte dievcata ... chcem sa popytat ... vo stvrtok idem prvy krat do poradne do nemocnice k Dr. Janicekovi ... tak sa chcem popytat co ho poznate aky je ... mam strach normalne ...doteraz som chodila ku svojej lekarke ( V handlovej ...otial pochadzam ) pristahovali sme sa do Sa pred 3 rokmi ale dr. som nechcel ameni ani ked som ostala tehu ... Lebo moja lekraka bola strasne dobra a navyse ma pozna...

siss_sz
10. aug 2011

@eminka2510 ak myslis Dr. F.Janíčka, pozri si jeho blog: https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/mudr-frantisek-janicek-z-galanty/
ale v nemocnici robí este jeden,starsi, Dr. Jančík sa volá... (krstne neviem) ... ku komu ides?

eminka2510
10. aug 2011

@siss_sz Aha to som nevdela ze su dvaja ... 😕 Mne sa zda ze mi hovorila ta sestricka cez telefon ze Janicek nie Jancik ... Ale teraz som si nie uplne ista ... a obaja robia poradnu v nemocnici v Galante ??? objednala ma na buduci stvrtok doobeda vraj robi od osmej do 12.00 tak ze kludne mozem prist ...

siss_sz
10. aug 2011

@eminka2510 tak asi Janíček ... no teda..a ostal robit aj v GA? to som nevedela... 🙂 weird...

eminka2510
10. aug 2011

@siss_sz noo ved ked som citala teraz tu temu co si mi poslala tak asi to bude ten druhy leno tento janicek vraj uz robi v Seredi ... skusim sa spytat v tej teme ci tie baby nieco nevedia ... Po precitani tej temy by som veru asi bola radsej keby to bol ten Janicek ...a nie Jancik ... a o tom druhom nevies nic ???

siss_sz
10. aug 2011

@eminka2510 aj ten druhy je urcite dobry, taky "stary vtipkar" by som povedala... 😉
ale Jnicek praveze robieval v nemocke Ut a Stv predporodne vysetrenia a svoje pacientky, ale otvoril si ambulanciu a ja som myslela, ze uz tam nerobi pacientky..tak mozno robi len tie predporodne vys. - takze stale to moze byt on 😉

eminka2510
10. aug 2011

@siss_sz Aha jeeej tak velmi pekne dakujem za info 😵 ... Sak hadam ma tam teda niekto vezme ... 😅 ved porod sa pomaly blyzi 😀 ja si neplanujem nejako sukromne zazmluvnovat lekara , verim ze dostanem normalnu starostlivost aj bez toho... Ale mozno som v tomto velmi naivna ze ??? 😕

siss_sz
10. aug 2011

@eminka2510 vies co, urcite nie si... kedze som bola v GA hospitalizovan a a stretla som sa tam s kazdym doktorom a ani jednemu by som sa nebala ist rodit... len jeden je ukecany, druhy menej, treti je vtipalek...kazdy iny 😉 tak drzim palce nech narazis na dobru "sluzbu" a nech vsetko dobre dopadne 😉

maggie1978
10. aug 2011

@eminka2510

Janíček robí doobeda v GA a poobede v Seredi, ale neviem ako dlho ešte bude robiť v GA,povedal, že zatiaľ to stíha. Ešte pred 2 týždňami som bola u neho na poradni v Galante(tiež to bol štvrtok), ale odvtedy už chodím k nemu do Serede. Takže asi tak... 🙂

eminka2510
10. aug 2011

@maggie1978 Jeeej dakujem takze predsa idem k nemu ... No som na neho zvedava citala som same dobre ohlasy na neho ... 🙂

babe19
12. aug 2011

ahojte 🙂 zase vam len písem dalsiu radostnu novinku,ze @micurka dnes v noci porodila v GA nemocnici zdrave a krasne dievcatko 🙂

siss_sz
12. aug 2011

@babe19 veru, same radostne spravy... ze gratulujeme 😉

babe19
12. aug 2011

@siss_sz odovzdám 🙂 tak a uz sa mi aj minuli kamosky,ktoré sem písali ako tehu 🙂 uz su mamickami 🙂

siss_sz
18. aug 2011

no, nejake "najnovsie info" z porodnice, ze "cennik" za dohodnuteho gynekologa ku porodu sa prerokuvava, zatial nie je schvaleny...

petrucikaa
19. aug 2011

MUDr. Havranek ma myslim na cenniku vo svojej ordinacii za asistenciu pri porode uvedenu sumu 200 euro

siss_sz
19. aug 2011

@petrucikaa hej, ale ze ci maju aj ostatni lekari, resp. ti nemocnicni

libka1
25. aug 2011

nejak je tu ticho 😉 kolko teraz stoji nadstandard v GA? asi by som ho vyuzila ak bude moznost a nebude obsadene 😅

pici
25. aug 2011

@libka1 aktualne tusim 34bez dph alebo tak nejako do 40 s dph

libka1
25. aug 2011

@pici dakujem 😉

myounghee
28. aug 2011

novy cennik slzieb je vvylepeny na dverach porodnej saly 😕 ... je platny od 15.05.2011 a su tam dost divoke tie ceny 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre