Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

babe19
13. mar 2013

@buci diky si zlata. Ja idem az 27. Pred dvoma rokmi neposielal-mozno sa to zmenilo. 😉

buci
21. mar 2013

@babe19 pytala som sa ako to je s GA - prehliadka. Tak dr.Vasko vravel, ze aspon raz tam posle svoje pacientky pre istotu 🙂

babe19
21. mar 2013

@buci hm,tak dobre,radsej
Dakujem ti za opytanie 🙂
Kedy mas ty termin?

denisa87
22. mar 2013

Kočky,chodíte niektora k primarovi?chcem sa spytat ci ste tam niektora sli s tym ze sa uz dlhsiu dobu nedari otehotniet,a ake vysetrenia robí,a pomohol vám?

mata1001
23. mar 2013

@denisa87 ahoj ja sice nechodim k primarovi,ale k Dr Baranovi a tiez sa nam nedarilo otehu.nasadil mi lieky,lebo ja som mala nepravidelnu ms,niekedy mi ani neprisla,tak musel dosiahnut liekmi pravidelnu ms a tym aj ovulku.ja som si merala aj BT,pila rozne caje jedla vitamin E,mm bol na spermiograme....ja som bola aj u bylinkarky u pani A.Kopacovej (je tu aj taka tema)...ak chces kludne sa ma opytaj co chces... 🙂 🙂 🙂
a vam sa kolko nedari?

roxy
25. mar 2013

@lucinka83 ahoj, chcem sa spýtat či zajtra bude tá predpôrodná príprava? chystáme sa viaceré tak dúfam, že bude 😀

lucinka83
25. mar 2013

@roxy jasne, bude, uz sa na Vas velmi tesime!!! Bude super :D

buci
30. mar 2013

Ahojte,
vie mi niekto povedať kedy má MUDr. Ščasný ordinačné hodiny v nemocnici? Treba sa vopred objednať? Nič som nenašla na nete. Idem sa tam "ukázať" pred pôrodom 🙂

babe19
31. mar 2013

@buci ahoj,aj ja musím ist do galanty. som sa v utorok pytala svojho lekara 🙂 ty chces aj u neho rodit?

buci
31. mar 2013

@babe19 Ja chcem rodit u MUDr. Vaska (k nemu chodim) a som s nim max. spokojná - pozna moje tehulkovanie, tak ho chcem mat aj pri pôrode. A druha vec - vyzerá to na cisársky, tak tam chcem mat niekoho, komu dôverujem. Do GA musim v stredu (len neviem ci sa tam mam objednat)

babe19
1. apr 2013

@buci ano,lebo ja som si tiez bola ista ze u neho chces 🙂 ja tiez 😀 takze v stredu musis ist? Ja som sa ho tiez pytala kedy vraj po 32tt ☹ tak som zvedava. Ja tiez mam otocenu malu zadkom,hadam si to rozmysli ada sa do normalnej polohy 😉

marhulka13
7. apr 2013

neviete niektora, ci primar este ordinuje vo stvrtok ak odkedy dokedy? uz som tam skoro dva roky nebola 😝

zuzzuli
8. apr 2013

@marhulka13 vo stvrtok je od 15,00 do 17,00 🙂

marhulka13
9. apr 2013

@zuzzuli vrela vdaka, lebo na nete to nikde nie je 🙂

trish31
9. apr 2013

@marhulka13 ordinuje,Ja tu lezim,teraz sa Ho pýtali

marhulka13
9. apr 2013

@trish31 super, vdaka, no ja dufam, ze tam budem lezat, az ked pojdem rodit 😝

trish31
9. apr 2013

@marhulka13 držím palce,mna si to uz pockalo teraz:(

marhulka13
9. apr 2013

@trish31 tak drzim palce, nech vsetko dobre dopadne. ja som tak prve tehotenstvo musela az do konca lezat, dokonca hore nohami a teraz mi tu uz robi neplechu dvojročny synator 🙂

trish31
9. apr 2013

@marhulka13 Ja sa tu uz nudim:(

marhulka13
9. apr 2013

@trish31 to ti verim, ja som uz od nudy steny ohryzala :P a najviac ma kazdy stval, ze ved sa tes, ked sa maly narodi, uz si neoddychnes. ale to mi viac vyhovovalo, ked uz tu bol, sice utahana, ale stastna jak blcha, ked som videla, ako mi pred ocami napreduje

buci
9. apr 2013

kočky, ktorá z vás rodila v blízkej minulosti v Galante? Čo všetko treba brať do H pre dieťa? Som sa niekde dočítala (údaj z roku 2009) že pre seba aj klystír a pre dieťa aj zavinovačku aj oblečenie vlastné. Že proste všetko si mám brať. Platí to ešte? Ďakujem za všetky príspevky 🙂

roxy
9. apr 2013

baby je tu niekto kto teraz niekedy rodil u dr. Jančíka? moj gynekolog mi ho odporučil ako porodníka, preto ma zaujímajú vaše skúsenosti. ďakujem

duska88
10. apr 2013

@buci ahoj, klystir si urobia v nemocke, zavinovacku ti daju, ale oblecko by som si predsa len zobrala svoje, lebo to co tam maju je uz také všelijaké,. no a okrem toho pre teba nočné košele, papuče, hygienické potreby, uteráky, a pre dieťa plienky, kozmetiku, bavlnené majú tie nepotrebuješ.. aspoň ja som nepotrebovala

sofiakiko
10. apr 2013

DOBRY CHCEM SA SPITAT KTORA FOTOGRAFKA FOTI V GALANTE DETI

duska88
10. apr 2013

@sofiakiko ahoj v ga žiaľ neviem o nikom, ale ak to nemáš ďaleko tak v Seredi je dobrá Daniela Matušková https://www.facebook.com/pages/Daniela-Matuskov... alebo na Vinohradoch Katka Kráľovičová https://www.facebook.com/kralovicovafoto?fref=ts

siss_sz
10. apr 2013

@sofiakiko ja mam kamosku, @florencia ...pride aj do GA a pofoti aj u vas doma, aj vonku.. 😉

sofiakiko
10. apr 2013

ahoj ja som sa len pitala ja som tam rodila pred 2 mesiacmi a fotily tam novorodencov ale neviem kto nepovedala meno

babe19
10. apr 2013

@buci ahoj,este si cela? ako si dopadla v pondelok na poradni? uz si otvorena? juj ti silno drzim palce?

buci
11. apr 2013

@babe19 ano este cela 🙂 termin az 22.4. takze uvidime kedy to pride. no este sa neotvaram, hlavicka je dole, ale este vysoko, takže mám čas 🙂 ale vďaka že na mna myslis 🙂 ty sa más ako?

babe19
11. apr 2013

@buci dakujem ja tiez dobre,24.4 idem do poradne 😀 dufam,ze dovtedy uz budeaj moja mala v normalnej polohe 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre