Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

siss_sz
13. feb 2011

@amuletka aj na tej stranke www.nasilekari.sk su hodnoteni doktori... 😉

katarina_04
14. feb 2011

@safirko
@siss_sz dievčatá viete mi dať viac info o tom cvičení v Seredi??? Tiež tu bývam a neviem sa rozhýbať a ísť do GA....a toto sa mi pozdáva. Tak ak by som mohla Vás poprosiť.....veľmi pekne ďakujem.....ja už som na MD takže by mi vyhovovalo cvičenie aj dopoludnia....

siss_sz
14. feb 2011

@katarina_04 no..ja som tam nebola este 🙂 ale co viem, kym odpise @safirko - ze sa plati jednorazovo 2,50 (co v GA musis naraz sumu celu vyplatit), cvici sa od 13hod v Mama-klube na Garbiarskej (ale mas prist skor, aby si sa prezliekla) a este ze po cviceni byvaju prednasky (ale to neviem, ci za kazdym) a ze odlieva ta pani (neviem meno) do flasiek "dezinfekciu na pupceky😀" a predava aj jednorazove podlozky po porode pod teba 😀 (to su podstatne info, co? ale to je vsetko, co viem 😅 )

katarina_04
14. feb 2011

@siss_sz ďakujem 🙂 ale aspoň niečo 🙂

safirko
15. feb 2011

@katarina_04 ahoj cvici sa kazdu stredu o jednej v mama centre na Garbiarskej, ako si uz citala, je tam aj autoskola..Plati sa 2,50 po kazdom cviceni, ked nebudes chodit pravidelne tak nebudes, nic sa nedeje.... P. Nadaska ma na predaj podlozky aj jednorazove nohavicky. kludne ked si donesies flasticku tak ti odleje dezinfekciu na pupcek. Prednasky nebyvaju pravidelne, ale ked sa potrebujes cokolvek opytat tak ti v pohode odpovie, robi v porodnici v Ruzinove. ak chces tak sa zajtra zastav a uvidis sama ci sa ti to bude pacit alebo nie. vcera nas zobrala do porodnici v GA, este planuje ist aj do nemocnici v TT pre tie ktore chcu, popripade zorganizuje aj stretnutie s oteckami, ktori chcu byt pri porode. tel. c. na nu je: 0903 466311

afrederik
15. feb 2011

ahoj,chcela by som sa Vás spýtať na Váš názor na Yal klystír,aké sním máte skúsenosti....ˇˇDakujem

strapco13
15. feb 2011

@afrederik ja som ho mala...je v pohode, podla mna lepsi ako klasicky /ale ten som nemala/..dam si ho aj pri druhom porode

katarina_04
16. feb 2011

@safirko veľmi pekne ti ďakujem, dnes mi to nevychádza, ale budúcu stredu sa tam ukážem. A veľmi sa teším... škoda, že som prešvihla tú návštevu v GA.... rada by som sa tam išla pozrieť, ale hádam bude ešte príležitosť. Takže možno sa uvidíme budúci týždeň... hmm ty to máš už za pár 🙂 ....my až začiatkom apríla....
OK ešte raz Ti ďakujem za info...

siss_sz
16. feb 2011

@katarina_04 do porodnice sa mozes ist pozriet aj sama...po dohode s vrchnou... niekde som tu davala cislo na oodelenie sestonedelia...ale aj na nete je (nechce sa mi teraz hladat, chi...) 😅

henika30
16. feb 2011

Ahojte!Mohly by ste mi opýsat že aký je cisársky rez?Či to bolí potom,pred tým čo robia a také veci!Lebo mna asi to čaká!Dakujem!

katarina_04
16. feb 2011

@siss_sz aha, vďaka to číslo si nájdem, nie je problém.... a môžem tam ísť aj s mm?

siss_sz
16. feb 2011

@katarina_04 ano, urcite... 😉

manika77
16. feb 2011

@afrederik ja som mala pred porodom yal pred operaciam vzdy klistir..a co ja viem dalo sa vydrzat jednoo aj druhe..popravde aj jedno aj druhe je neprijemne :-d

maca_p
16. feb 2011

@katarina_04
@siss_sz ja som tam volala presne utorok minuly tyzden a vrchna mi povedala, ze len tak sama tam nemozem prist. ze sa mam kontaktovat na pani, ktora vedie teho cvicenia a poradenstvo. vypadlo mi teraz meno priezvisko, ale kdesi som to tu videla, aj web stranku na nu. a ked bude mat viac dievcat, tak sa ide skupinovo.

pri SC v GA sa podava aj klystir aj mocovy kateter? v TT ani jedno z toho som nemala - zeby setrili 😀 😀 ...
no prezijem, co ine zostava, vsak?

siss_sz
16. feb 2011

@maca_p a ja som bola sama v tej porodnici... a to som si cez nikoho nevybavovala 😲 len som zavolala... tak ja neviem, ci zalezi od sestricky...
ale prosto ked nechodis na ten GA kurz... a kedze do GA mozu chodit rodit odhocikial, aj z KE - a tie urcite nechodia do GA na kurz (p.Takacsovej, ktora mimochodom tu obhliadku uz robila pre "tento kurz co ma")... tak nechapem, prco ti to povedala...
nas povodila sr.Bagojova... iba ze by boli dve sestry vrchne, alebo mali toho vela? 😅
@katarina_04 nabuduce je v seredi svicenie v utorok o 13h. 😉

amuletka
16. feb 2011

@strapco13 no viem ze treba uz v porodnici zahlasit, preto sa pytam. chcela by som so Sale a tam nepoznam tak by som bola rada keby mi niekto poradil, dik

amuletka
16. feb 2011

@siss_sz ok dakujem ti

siss_sz
16. feb 2011

@amuletka neni zac, lebo ja tiez som hladala detsku a tiez mi nemal kto poradit... 😒

amuletka
16. feb 2011

a nasla si?

strapco13
16. feb 2011

@amuletka salskych nepoznam osobne, takze neporadim ☹

katarina_04
16. feb 2011

@siss_sz
@ maca_p
ďakujem dievčatá, zavolám si a uvidíme čo bude ďalej....

moni82
16. feb 2011

@amuletka my chodime k Dr. Neuwerthovej v Sali, mozem odporucat 🙂

moni82
16. feb 2011

@siss_sz v GA je nova vrchna?

afrederik
16. feb 2011

Nie,nie je nová vrchná,prečo sa pýtaš?

moni82
16. feb 2011

@afrederik siss_sz spomina nejaku Bagojovu, a pokial viem tak vrchna je tam Katalin Vanya

afrederik
16. feb 2011

To je stničná sestra 🙂

peta268
17. feb 2011

Ahojte dievcata 🙂 rada by som sa k vam pripojila, som na MK nova. V oktobri 2010 sa nam v GA nemocnici narodilo nase prve dietatko Danielko 🙂

peta268
17. feb 2011

@amuletka my chodime do Sale k MUDr.Dzuganovi...zatial velka spokojnost. Len on nechodi na prvu navstevu domov ;)

siss_sz
17. feb 2011

@moni82 aha, tak to je stanicna😀 tak ci tak, s nou sme robili obhliadku porodnice...
pardon🙂

moni82
17. feb 2011

@siss_sz 🙂 tak uz som aj ja v obraze 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre