Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

mata1001
18. apr 2012

@adele15 dakujem....

lienka01
18. apr 2012

@dida84 .Dakujem 🙂 ..tak to si extra šikovne porodila 😉 ..Sen všetkých mamičiek.. 😀 ..treba ešte bábetká balit naširoko?dcéru som ešte balila..

dulkagabulka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisinka8
19. apr 2012

ahojte!videli ste v galante platene izby ako vyzeraju?kolko ich tam je vlastne?po sekcii moze ist zena na tu izbu hned ked nieje obsadena?

dida84
19. apr 2012

@lienka01 v nemocnici mi povedali, že baliť na široko netreba, ale náš pediater to odporúča aspoň do prvej návštevy ortopéda... povedal, že ublížiť to nemôže a radšej začať skôr, keby bol problém... tak balíme... na nožičky ideme budúci piatok, tak dúfam, že bude všetko ok...
@sisinka8 myslím, že sú dve... nevidela som ich, ale videla som kamoškine fotky, ona bola na vipke a vyzerala celkom pekne... samostatné wc(nie som si istá, či aj sprcha,ale mám pocit, že áno), vertikálna žalúzia, kožená dvojsedačka, prebaľovací pultík, vanička, pre mamičku klasická nemocničná posteľ, tak si myslím, že aj po sekcii sa dá, postieľka pre bábätko... ale keď som bola ja, tak boli obsadené a vraj sa nedá dopredu si zajednať... tak neviem... 😉

sisinka8
20. apr 2012

@dida84 dakujem!dufam ze budem mat stastie aj na izbu. 😉

ayfer
20. apr 2012

@sisinka8 ahoj,ja som mala sekciu a ležala som na platenej izbe,vtedy bola len jedna ale planovali urobit ešte jednu.Určite sa to oplatí zaplatit,mas tam klud,telku,vlastnu kupelnu a moze ta tam hocikdo a hocikedy navštívit. A v lete je ešte velka vyhoda že tam nepečie slnko cely den ako na tie obyčajne izby,tam to bolo na nevydržanie

sisinka8
20. apr 2012

@ayfer dakujem za tvoj prispevok....a mohla si tam byt uz hned od prveho dna????

ayfer
20. apr 2012

ano,hned ma tam ubytovali a po sekcii ma tam hned previezli .Len škoda ze sa neda rezervovat,musiš mat štastie ,aby bola volna

ayfer
20. apr 2012
sisinka8
20. apr 2012

@ayfer ano je mi to jasne....ja som tam rodila pred7 rokmi vtedy to este nemaly a teraz dufam ze budem mat stastie a nebude nas tam akurat 12.7 vela rodiciek.... 😀

jofik
21. apr 2012

@ayfer Ahoj,citam tvoj prispevok a zaujal ma,len by som chcela vediet kolko sa plati za taku izbu?Dakujem za odpoved

ayfer
21. apr 2012

@jofik ahoj,uz presne neviem,myslím ze okolo 16eur to bolo. Ale ked si tam zavolas tak ti urcite povedie presne kolko to je 😉

evulka.v
21. apr 2012

@jofik @sisinka8 @lienka01
teraz sú už v nemocnici dve VIP izby..jedna je na jednej starne, druhá na druhej - slnečnej 😉
Doteraz sa platilo 33Eur..ale posledný mesiac je cena znížená na cca 20Eur/noc... 😎

lusylienka
21. apr 2012

@jofik ahoj ja tiez planujem si zarezervovat tu izbu, na internete maju uvedene sa mi zda ze do 20 eur, bez par centov. tak dufam neklamu na internete a cena plati podla toho 🙂

sissika
21. apr 2012

ja som v Galante rodila v 06/2011 a bola som na normalnej izbe a dalo sa vydrzat, podla mna je aj lepsie, ked ste dve na izbe, date si pozor na mimi kym sa ta druha naje alebo odskoci na wc

sisinka8
22. apr 2012

@sissika ja chcem byt sama a chcem mat pokoj ...staci mi moje babo v noci a nieto este pocuvat plac ineho dietata. 😉 a po sekcii sa davaju na noc na novorodenecke....a navstevy mozu prist ku mne na izbu hocikedy a mozu ostat kolko chcu takze mne urcite vyhovuje privatna izba 😀

sissika
23. apr 2012

@sisinka8 je to na tebe, len som napisala, ze mne to vyhovovalo tak, ako to bolo

deticky123
24. apr 2012

@sisinka8 veru, skoda,ze su tam len 2 izby zrejme su oblubene, kedze su stale obsadene. Ja som mala stastie 2x v jednej byt a neviem si to vynachvalit, ja som potrebovala pokoj, klud a sukromie, sprchovala som sa kedy som chcela,aj jedlo mi tam nosili,manzel tam tiez somnou prvu noc po porode zostal a staral sa o babenko, tak som kludne spinkala 🙂

ria81
24. apr 2012

lusylienka, nadstandardná izba sa nedá rezervovať dopredu, treba mat stastie, aby bola volna, ked tam prides, ja som ju tiez chcela, aj v priebehu mojho pobytu v nemocnici som sa tam pokúsala dostat, ale hlavna sestra aj primar tam uz mali nanominovane svoje zname, takze som bola bez sance, ale napokon som dopadla celkom fajn, lebo nas bolo na oddeleni malo, takze som bola na obycajnej izbe sama

luskacik
24. apr 2012

no veru, aj ja by som si tentokrát chcela vyskúšať tú nadštandardnú izbu 🙂)) prvý krát som také šťastie nemala..
a baby, toto som našla na nete, je to o tom že tie "luxusné apartmány" po novom roku zlacneli a je tam vidno jeden ten apartmán, zrejme ten novší na slnečnej strane, lebo ten druhý vyzerá trošku inak: http://www.rtvkrea.sk/video/player/index.php?id...
A boli ste niektorá aj v tomto druhom apartmáne? Aj tu je samostatná sprcha?

sisinka8
25. apr 2012

@deticky123 maximalne suhlasim stebou! 🙂 stale su obsadene...maly by tam spravit este aspon jedno.myslim si ze mnoho mamiciek ma narok na vyssi standard.

sisinka8
25. apr 2012

@luskacik dakujem za video! 😲 skusim si to dopredu vybavit ked viem uz dopredu termin sekcie. 😉

buffinko
25. apr 2012

@luskacik - ja som bola v tom apartmáne, ktorý ukazovali vo videu, ak sa pýtaš naň, je tam sprcha aj chladnička. akurát, čo bolo blbé, bolo pokazené okno, nedalo sa dobre zavrieť. možno už opravili, v lete to nemusí vadiť, v jeseni tam však bola strašná zima v noci.

luskacik
25. apr 2012

@buffinko , no super, chystám sa tam na jeseň 😉 snáď to dovtedy opravia. A to je tá izba, keď idem po chodbe smerom k sestričkám a bábätkám na novorodenecké a posledná izba vpravo? či niekde v strede tej chodby? @sisinka8 , veru, mohli by tú pôrodnicu trošku rozšíriť a kľudne urobiť aj viac apartmánov, keď je tam stále viac a viac rodičiek z celého okolia. A na tomto oddelení sa nemusia obávať ani slabej obsadenosti tých apartmánov, každá maminka sa tam chce cítiť tie 4 dni čo najlepšie..

buffinko
25. apr 2012

@luskacik - presne tá - posledná izba vpravo 🙂 aj na dvojke je fajn, pokiaľ máš dobrú spolupacientku (čo som ja napr. bohužiaľ po prvom pôrode nemala), ale apartmán bol úplne skvelý, som rada, že sa mi tam podarilo dostať čírou náhodou.

lienka01
25. apr 2012

Ahojte!!neviete mi poradi tako ordinuje pán primár štastný??kedy sú jeho ordinačné hodiny??Dakujem 🙂

silvia0201
26. apr 2012

@lienka01 ako kukám, ty patríš k nám-júnovkám. ideš riodsiť do GA?? ja tiež, ale ja by som chcela Dr. Janíčka, len neviem, kedy by som mu mala zavolať a objednať sa u neho 🙂

jofik
26. apr 2012

@silvia0201 Ahoj,citam tvoj prispevok a chcem ti povedat ze ja k dr.Janickovi prestupujem od 35tt ale bola som uz v 29 tt u neho na konzultacii sa dohodnut ci ma zoberie k sebe a odpoved je kladna ale ze staci az od 35tt ,tak mi povedal 🙂 a som spokojna.Skus sa snim najskor po telefone dohodnut co ti povie,drzim palce

silvia0201
26. apr 2012

@jofik díky. určite mu zavolám 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre