Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

tranquillo
8. júl 2015

@gretchen111 ja som do Galanty chodila posledný mesiac pred pôrodom na poradňu a tam som sa dohodla s Dr. Kováčikom, to je taký mladý vysoký, a mám s ním veľmi dobrú skúsenosť. Tiež nie som veľmi za zazmluvňovanie si doktorov, ale nechcela som schytať akurát jedného z dvoch doktorov odtiaľ, s ktorými zas dobrú skúsenosť nemám, preto som to riešila takto. Inak podľa mňa sú odborníci všetci čo sú tam, možno vtedy zrovna nemali svoj deň, neviem, iné baby si ich zas nevedia vynachváliť, takže absolútne nespochybňujem ich odbornosť ani nič, jednoducho som to už mala nejak zafixované v hlave, preto som to riešila takto.

marhulka13
8. júl 2015

@gretchen111 ja som si tiez nikoho nezazmluvnila a rodila som u primara, za mna max.spokojnost, sestra rodila u klementovej a tiez si ju velmi chvali. vzdy najdes niekoho, kto si toho lekara chvali a iny nadava. pokial nikoho nepoznas, je podla mna zbytocne si niekoho zazmluvnit.

marhulka13
8. júl 2015

@tranquillo vidis a ja zas ked som zbadala Kovacika, tak mi aj usmev zamrzol, na mna posobil zas on neprijemne 😅 proste sto to di, sto chuti, no po odbornej stranke mi prisli viaceri fajn

klaudialip
9. júl 2015

@marhulka13
@tranquillo to inak podla mna velmi zalezi od porodu,ked ti prebieha vsetko rychlo a je bezproblemove,tak aj so setrickou porodis 😉

elmunda81
4. aug 2015

Ahojte, mam termin koncom oktobra, ak mate skusenosti, prosim napiste mi, lebo si nejak neviem rady. Moj lekar je MUDr. Janicek, ale on chodi k porodom len ked ma sluzbu k svojim pacientkam, tak uvazujem , ze by som si zazmluvnila, resp. sa dohodla s MUDr. Jacekovou, lezala som na 9vine/gynde a mam s nou velmi dobre skusenosti, mne prisla velmi empaticka . Prosim napiste mi, ak viete, ako sa toto riesi. Dakujem Vam vopred 🙂

nitra2002
13. aug 2015

Ahojte chcela by som rodit v Galante. Termín mám 30.septembra, chcela som sa tam ist 4.septembra pozrietna ten ich kurz a poinformovat sa co a ako. Nebude to už neskoro? Treba pred porodom absolvovat nejake vysetrenia alebo mesiac pred terminom chodit na kontrolu k lekarovi v Galante,ked tam chcem rodit? Dakujem za kazdu radu. 😝

sindas
13. aug 2015

nitra 2002... ja som rodila v galante pred rokom.. myslim si ze je to tam v pohode aaj sestricky mile aj doktori mili jedlo no (zas je to nemosnica nie restauracia) ... ale pokial viem tak ak niesi odtialto posledny mesiac pred porodom musis chodit na kontroly aj do nemocnice..

nitra2002
13. aug 2015

sindas dakujem ,skusim sa tam teda dostat skor,ved hadam mi budu vediet poradit a neodhryznu mi z hlavy 🙂

sindas
13. aug 2015

nitra2002... 🙂 urcite ti z hlavy neodhryznu.. staci sa normalne opytat a inac je tam priamo jedna pani ktora robi aj kurzy ale nespomeniem si ako sa volala ale na oddeleni ti urcite daju meno aj cislo na tu pani a ta robi aj prehliadky porodnice a tak.. vsak sa popytat a vela stastia pri porode 🙂 🙂 🙂

elmunda81
14. aug 2015

Caute baby, predporodnu pripravu v Ga zrusili, ale nevylucuje sa, ze novym vedenim bude opat obnovena. Zatial, ako aj ja, chodia baby z Ga a okolia do Serede k p. Terke Nadaskej, kt. Viedla tieto cvicenia v Ga. Je to uzasne ziena. Cvici sa pondelky a piatky v mama centre v Seredi, tel.cislo: +421918515137. Vramci predporodnej pripravy som uz absolvovala "exkurziu" na porodnicke odd.v ga a robi sa aj TT. ja ako prvorodicka si to velmi chvalim, pretoze sa na cviceniach mozeme pytat cokolvek, je tam super atmosfera. Teraz ked su taketo extremne tepla necvicime, ale ked bude opat do 30st. Zas budeme. Zavolajte si kludne na to ciselko, je to priamo na p. Nadasku. 😊

nitra2002
14. aug 2015

sindas... dakujem za podporu, mam totiž zmiesane pocity z porodu a tehotenstva vobec.
elmunda81...dakujem ti za tietio informacie,urcite jej zavolam. A prosim ta ako a kde si sa objednala na exkurziu v Ga porodnici. Ja som pozerala tie stranky porodnice v Ga a ze vraj kazdu stredu robia nejake kurzy-tak to bude asi stara informacia. Tiež čakame prve babatko a mam chaoz co si zobrat do porodnice a tak. Takze asi pouvažujem nad tým cvicenim a mozno sa dozviem par veci a prestanem mat depku z porodu a materstva. 🙂 😝

moka
14. aug 2015

@elmunda81 mozem sa spytat,akym novym vedenim si myslela? Su nejake personalne zmeny v porodnici?

elmunda81
15. aug 2015

@nitra2002 Ahoj, ano tie stredy to je zla infoska. Na exkurziu sa nemusis objednat, ked budes chodit cvicit k p. Nafaskej do Serede ona sama sa pyta ktora bola al. Nebola a chce ist, dohodne sa den hodina a jedes na obkuk porodnickeho. Aj zoznam ti da co do nemocnice a rozne info co a ako robit pri porode, ake nohavicky si zobrat po porode podlozky vsetko 😊

elmunda81
15. aug 2015

@moka ahoj pod novym vedenim som myslela noveho řidiciho a ktovie co vsetko sa zmeni k lrpsiemu 😊 ale vyzera to slubne.

nitra2002
15. aug 2015

dakujem velmi pekne elemunda81 tak to jej musim cim skor zavolat. A to chodíte doobeda alebo poobede cvicit?

elmunda81
16. aug 2015

@nitra2002 cvici sa pondelok o 12.00 a piatok, ale neviem o kolkej nakolkonja chodim len pondelky. P. Nadaska ti povie kedy. Treba sa aj tak zahlasit na cvicenie hlavne ked ides prvykrat. 😊

moka
21. aug 2015

@elmunda81 a kto to konkretne je? 🙂

moka
22. aug 2015

@elmunda81 dakujem. Ktovie,ci sa nieco zmeni, GA nemocnica nema dobru povest, je to hlavne o personale, o ludoch...

nitra2002
21. sep 2015

Ahojte dlho som tu nebola,mala som nejake rodinne starosti. Na tie cvicenia som nenabrala odvahu,ale nemocnicu som navštívila.Tá budova vizerá otrasne,všade padá omietka. Ale personál je tam neuveritelne milý.Išla som tam len tak náhodne,omrknut to tam a tak a hned boli ochotní a urobili mi prehliadku porodnice.Len ma trápi este jedna vec. Bolo mi povedané že by som mesiac pred porodom mala chodit k mim do poradne.Bol som u mojho gynekologa v Trnave a ten mi povedal že ma posle do poradne do Galantz až po 38 týždni,lebo nemam este kopu vysetreni.Ze vraj nemam robit paniku.Vobec tomu nechápem ake vysetrenia mi chce este robit a budem moct rodit v Galante aj ked do tej poradne nestihnem chodit? Dakujem za rady,lebo som z toho blbec a moj manzel je nastvaný ako byk,ze mi kazdy hovori nieco iné.V Galante,ze mam k nim chodit mesiac vopred a v Trnave,ze nemam robit paniku a mam dost casu. 😒

sonador
21. sep 2015

@nitra2002 ja som nechodila vôbec. Doktor ma tam poslal až keď som bola po termíne

nitra2002
21. sep 2015

Dakujem Sonador,velmi si ma potesila. Bala som sa ze ma tam nevezmu ked tam nebudem chodit 😝

papalinka7
21. sep 2015

@nitra2002 ja som tiež nechodila do poradni v nemocnici ale porodila som v 38tt

nitra2002
21. sep 2015

Prave preto som mala obavy papalinka7 lebo ja som uz v 38 tt a ten moj Gynekolog mi tvrrdil,ze mam dost casu. A ja uz mam histeriu z porodu velku ako stodola. ☹

papalinka7
21. sep 2015

@nitra2002 neviem ti povedať ako to funguje po tom 38tt 😀 ale držím prsty aby bol bezproblémový a rýchly pôrod..ja som sa nestihla báť,lebo to prišlo nečakane pre mňa 😉 myslela som ze ešte je casuuuuuu

lenoc
21. sep 2015

@nitra2002 myslim,ze je to hlavne kvoli tomu,ze posledny mrsiac sa chodi na poradnu kazdy tyzden a nataca sa ctg ci ako sa to vola- tie pásy.A nie kazdy gynekolog to ma,resp. nie kazdy gynekolog je aj porodnik.

buffinko
30. sep 2015

Ahojte kočky. Neviete prosím v ktorých dňoch ordinuje primár Ščasný a či sa dá ešte objednať na termín? ďakujem! 🙂

elenita
30. sep 2015

Ahoj @buffinko, ordinuje v utorok - 8:00 - 14:00 a vo štvrtok 15:00 - 17:00. Odporúčam prísť v časovom predstihu a pevné nervy 😅
Objednať na čas sa už nedá, aspoň teda oficiálne - robí ale niečo také ako individuálne konzultácie - keď som to ale chcela ja, mali dlhodobo obsadené.
Takže ja som si za posledné dva mesiace tam odčakala pri 4-5 návštevách pekných pár hodín. Minulých 8 hodín v utorok bol rekord 😝.

lellka107
30. sep 2015

@elenita nechodím stastnému ale Baranovi a on to nazval ako Individuálna prehliadka, je to klasické objednanie na hodinu len oni sa takto kryju

buffinko
30. sep 2015

@elenita, ďakujem veľmi pekne, no presne toho som sa bála....môžem zobrať deň dovolenky. supeeer 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre