Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

siss_sz
2. aug 2011

@pici hej, ale ako to, ze to doslo "do obehu" akoze medzi ludi... chi... no to je jedno..snad to neplati a hotofka... 😉

pici
2. aug 2011

@siss_sz neviem. to je len moja domnienka, ze by to tak mohlo byt... mozno pravda je niekde uplne inde. ale asi cennik platny nie je kedze na stranke nemocnice vobec nie je k dispozicii. alebo sa to da niekde inde najst?

siss_sz
2. aug 2011

@pici no praveze neviem...ale skusim to zistit🙂 chi...

kvetulienka
2. aug 2011

napr. izba nadstandard isla hore z 25€ na 35€....ani ja neviem ci maju cennik niekde oficialne vystaveny....

sisa81
2. aug 2011

http://tehotenstvo.rodinka.sk/sprievodca-porodn...[cmd]=INFO&cHash=6fde1be4?tx_rtgporodnice_pi1=Array&type=0&cHash=6fde1be4

siss_sz
2. aug 2011

@sisa81 ano, ale to je neaktualne, kedze uz cena za nadstandard je ina... este z min.roka... aj ekd som rodila v marci, tak sa menila cena na tu 25 a teraz citam, ze uz je 35€ ...

pici
2. aug 2011

@siss_sz no skus... celkom ma to zaujima...

sisa81
3. aug 2011

@siss_sz Aha, to som nevedela.

libka1
4. aug 2011

epiduralku si treba dopredu dohodnut? som sa to docitala v tom zozname co dala link sisa...

siss_sz
4. aug 2011

@libka1 ked som ja rodila - v marci - epi sa davala IBA po dohode POCAS prac.hodin... povedala by som, ze skoro iba "privilegovane" 🙂 ale ak mas primara ..mozno by to nebol problem 😉

libka1
5. aug 2011

@siss_sz no ja by som rada bez EPI ale clovek nikdy nevie 😀 ale zas ked mi ju nebude mat kto dat tak nie je co riesit 😀 prve som chcela tiez rodit bez EPI a ked mi tesne pred 10.00 hod povedali ze to skor ako za par hodin nebude tak som dala zavolat anesteziologicku, lebo som sa uz skriabala po stene... a rodit som zacala ked mi ju akurat anesteziologicka pichala, takze mi bola ta EPI na 2 veci 😝 😖 mala prisla na svet 10.15 😵

siss_sz
5. aug 2011

@libka1 ts... talk tomu sa hovori "rozumne vyuzite peniaze" 😖

libka1
5. aug 2011

@siss_sz nezobrali odo mna peniaze lebo im bolo jasne ze pochybili oni, kedze ma predtym vobec nevysetrili a strasili ma tym ze to este par hodin potrva... ta anesteziologicka bola vyplasenejsia ako ja, pritom ona za to chudera mohla najmenej 😒 ona si svoju robotu spravila...

siss_sz
5. aug 2011

@libka1 aha, esteze tak...a kde si to rodila? v GA?

libka1
5. aug 2011

TT 😒

marhulka13
5. aug 2011

ahoj baby..... neviete, ci sa v najblizsich tyzdnoch nechysta primar Ščasný na dovolenku?????? 😕 😕 😕 😕

marhulka13
5. aug 2011

@libka1 nic proti, ale ta Trnava nejak pokulhava, co sa tam stale nieco zle deje 😠 😖

libka1
6. aug 2011

@marhulka13 no ja to neovplyvnim, tiez tam druhykrat rodit nepojdem... ale poznam aj vela ludi co si chvalia, ja som zial mala smolu a to som mala porod lahky, kebyze ma tazky tak si to neviem predstavit... bola som z nich velmi sklamana 😔

marhulka13
6. aug 2011

@libka1 teda, na prvy porod chce mat mamicka tie naj spomienky. ja som mala rodit v ga, no napokon by som to nestihla, tak som rodila v nittre, nic o mne nevedeli, no neskutocne super sa tam o mna starali. Kedze som mala tazke poporodne komplikacie, velmi mi pomahali najma praktikantky, co tam boli z vysokej skoly... pri druhom by somsa teda nevedela uz asi lahko rozhodnut ci galanta alebo nitra. A ty kde chces rodit?

babe19
7. aug 2011

ahojte baby,maminky : chcem vam len napisat radostnu novinku,ze 6.8.2011 sa o 19.40 narodilo @little84 dievčatko menom Eliana s mierami 3100g a 52cm 🙂

libka1
7. aug 2011

@marhulka13 najradsej v galante, ale do uvahy prichadza aj nitra a piestany... trnava jedine ked ma chytia porodne bolesti v trnavskom tescu 😀

marhulka13
7. aug 2011

@libka1 to jak ja, mala som zazmluvneneho doktora v GA a napokon som musela rodit v Nitre a ani do pyzama som sa nestihla prezliect 😀 😀 😀 a to som cakala, ze ako prvorodicka sa bude trapit cely den 😀 😀

siss_sz
8. aug 2011

@babe19 a prirodzene rodila nakoniec? vies? gratulujemeeee

babe19
8. aug 2011

@siss_sz ano prirodzene rodila 🙂

siss_sz
8. aug 2011

@babe19 joj, tak sa tesim 😉 snad bol porod dobry a ze ma dobre spomienky... pozdravujeme 😉

babe19
8. aug 2011

@siss_sz. Vraj bol tazky porod,ale ze sa oplatilo 🙂 tak to je samozrejme,mala je nadherna! Aj ona vas urcite pozdravuje,odovzdam.

adriana8
8. aug 2011

@marhulka13 ahoj ščastny ide na dovolenku posledny augustovy tyzden...tiez ma to zaujimalo, lebo chcem u neho rodit...tak dufam že stihnem...🙂

marhulka13
8. aug 2011

@adriana8 ja sa k nemu chystam buduci tyzden, takze to sa este da 🙂 maj ja som mala u neho rodit, no nevydalo 😀 😀 😀 tak prajem pohodovy porod 🙂

adriana8
8. aug 2011

@marhulka13 ja som u neho rodila prvu dceru...on je aj moj gynekolog a tak dúfam že bude aj pri druhom...ale ked nie nic sa nedeje...odrodi hadam aj druhy nie?.... 😀

marhulka13
8. aug 2011

@adriana8 mna odrodili lekari, ktorych som v zivote nevidela a ani oni mna, to bol teda zaujimavy zazitok, ale radsej by som uz nechcela, kopa zazitkov 😀 aj ja chodim k nemu uz dlhe roky, no porod nevysiel, ako sme chceli 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre