Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

babynovas
11. mar 2009

ahoj maminy 🙂 posluchajú detičky? dnes som bola v nemocnici v GA na kontrole s Petkom u ortopeda, no poviem vám, ak máte možnosť radšej sa dajte vopred objednať, tam bolo tooolko ludí...

giuli
12. mar 2009

Krásny deň,maminky aj čakateľky...Vy,ktoré už máte skúsenosti s nem.v Galante,sú nejaké špeciálne požiadavky,čo so sebou do nemocnici....chystám sa rodiť v Galante ....ďakujem Vám za odpoveď a prajem všetko dobré a hlavne zdravé miminá 😵

petruci6
12. mar 2009

plus si zober aj podlozky pod chorych,kupis v lekarni 😉

Občiansky preukaz + sobášny list + kartička poistenca!!!!!!

Nočnú košeľu a župan – NETREBA!!!

Pre mamičku:

• vložky vatové- obyčajné / 4-5 balení/
• podprsenka pre dojčiace matky
• toaletné potreby /sprchový šampón aj WC papier/
• papuče
• príbor + pohár
• teplomer
• jednorázové žiletky
• malá klyzma / YAL / 2 ks- nie povinne!/

Pre bábätko:

• plienky bavlnené- 5 ks
• plienky PAMPERS- 1 balenie
• vlhčené obrúsky – 1 balenie
• ortopedické nohavičky- 1 ks
• košielka- 1 ks
• kabátik- 1 ks
• dupačky- 1 ks
• čiapky / tenšia a hrubšia – 2 ks
• zavinovačka / perinka/ - 1 ks
• deka malá – 1 ks
• rýchlobežka / alebo digitálny teplomer/ - 1 ks
• hygienická výbavička / aj vatové tyčinky na čistenie uška/
• benzín- alkohol alebo Spiritus dilutus / na dezinfekciu pupočníka/

giuli
12. mar 2009

ďakujem petruci,bábätká obliekajú do erárnych vecí,či do vlastných?

petruci6
12. mar 2009

do erarnych,ale mozes si ho obliect aj do svojho 😉

giuli
12. mar 2009

ďakujem za info petruci.... 😵

petruci6
12. mar 2009

neni zac 😉

leila2110
12. mar 2009

Ahojte Bambule, tak uz som maminka 🙂 O1.O3.2009 o 15.55 sa mi narodila krasna dcerka Vaneska.3600g a 53cm.Piseme trosku neskor lebo v noci vystrajame a cez den spinkame.A obcas boli aj brusko, ale teraz je to uz lepsie. Ja Vam potom popisem aj pôrod, rodili sme s Macus spolu, dobra nahoda, ze? 🙂

macka23
12. mar 2009

Gratulujeme 😀 😀 😀 hlavne nech ste zdravucki 😉
My sme zial uz absolvovali aj operaciu v utorok na Kramaroch ☹ bolo to strasne, nezelam nikomu, aj ked to bola len operacia pruhu a nic az take vazne, ta bezmocnost...

jajak
12. mar 2009

leila, gratulujem k dcérke a želám obom veľa veľa zdravia. Máte pekný dátum narodenia.

babynovas
12. mar 2009

no ahooj Leila!Gratulujeme, hlavne vela zdravia prajeme 😉 uvidis ako rychlo ti bude rast pred očami, tak si to vychutnavaj, môj sa nedavno narodil a už cupitá 😉

macka23 dufam, že už je malinkému dobre, držte sa 😉

petruci6
13. mar 2009

leila gratulujemeeeeeee 😵 super,ze ste tam boli obe
kedy nam ukazes fotky malickej? 😵

macka operacia? 😨 chudatko malicke,to si viem predstavit ako si sa citila,to ja mam teraz nervy "len" z nausniciek 😝 bojim sa toho

siwike25
13. mar 2009

Aj ja gratulujem novym mamičkam. 😀 😀 😀
petruci každy den ta vydim kočikovat,maš okuliere?? 😀 😀 😀 Tych naušničiek sa nemuš bat,to vobec neboly,to len prestrely s pištolou,boli to ako ked ta komar poštipe 😀 😀 😀

siwike25
13. mar 2009

petruci mala je velmy kraaaaaaaaasna,možeš bit nanu velmy hrda. 😀 😀 😉

petruci6
15. mar 2009

dakujem,aj som 🙂

co sa neozves,ked ma vidis?

siwike25
15. mar 2009

Petruci6 ja robim v mirkašporte pri jednote a ked fajčime s koleginou tak ta vždy vydim 😀 😀 😀 ,možeš sa kludne zastavit.A ked chceš dam ti na kamošku čislo a možte spolu kočikovat. 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉
A aj dnes som ta videla išla si pri pošte,my sme išly akurat od svokrušky 😉 😀 😀 😀 😝

petruci6
16. mar 2009

ty tam robis? minule som si tam bola kupit tenisky,ale bol tam chlap 😀

petruci6
16. mar 2009

mam kamosky na kocikovanie,vzacnost ked som sama 😅

siwike25
16. mar 2009

NOOO 😀 😀 😀 😀 😀 chodim mu vypomahat,ked sa my chce 😉 😉 😉

petruci6
16. mar 2009

aha chapem 😀

siwike25
16. mar 2009

zastav sa a pokecame 😀 😀 😀 😀 😀

petruci6
16. mar 2009

niekedy sa stavim 😉

leila2110
17. mar 2009

Kočky dakujem Vám 🙂 Fotky hned doložim ako sa bude dat, uz si na seba zvykame a začiname v noci spinkat, tak dufam, ze sa čoskoro ukazem 😉 Vaneska posiela pusinky 😵

leila2110
28. mar 2009

Kočky a kde ste sa stratili? 🙂 Uz som dohodila nejake fotky do albumu 😵

petruci6
29. mar 2009

leila ste krasnuckyyyyyyyy 😵 😵 mala princezna 🙂

macka23
29. mar 2009

leila, kraasna princezna 🙂

leila2110
30. mar 2009

A vy sa nam ako mate?Detičky posluchaju?Inak chcem sa opytat, vzdy ked sa vase babätka napapaju, tak ich zdvyhnene a nechate odgrgnut?

petruci6
30. mar 2009

leila cez den ano,ale v noci je to u nas zbytocne,uz pri papani zaspi,tak ju len ulozim a spime dalej 😉

stastickova
31. mar 2009

Ahojte baby.
som tu nová..pôrod ma čaká až v septembri..len sa neviem rozhodnúť či rodiť v galante alebo v trnave..v podstate to mám od domu jedno kam pôjdem ale ide mi o prístup lekárov, sestričiček, ako je to po pôrode s manželom, kde je lepšie vybavenie a ako je to s kúpelkami a wc..
Viete mi poradiť? ďakujem

erika27
31. mar 2009

Ahoj stastickova, ja som rodila v GA a môžem Ti povedať, že som bola celkom spokojná... nie je to nič extra s tým vybavením - dalo by sa tam čo vylepšovať, ale lekári aj sestričky boli fajn, pôrod som mala veľmi dobrý (Dr. Vaško), sestrička mi pri pôrode radila, venovala sa mi, aj ked bolo vidieť, že mali roboty vyše hlavy. V tom čase ako som tam bola ja mali totálne plný stav.. a ak by si chcela niečo lepšie, dá sa tam vybaviť ten apartnám, ktorý vyzerá veľmi dobre... A pôrod s manželom Ti umožnia tiež, myslím že sa zato ale platí, neviem presne koľko, ale je to okolo 500 Sk,- v prepočte 😉 inak držím palce...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre