Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

svetluska4
16. jan 2011

@katelyn dakujeme 🙂 no veru to som aj ja zvedava lebo kazdy nam praje dievcatko, aj v cinskom kalendari pohlavi nam vychadza babenka, tak uvidime. Este musim vydrzat aspon 2 tyzdne , to pojdem na poradnu, no a ked sa bude skryvat tak az koncom februara sa to uvidi 🙂

@myounghee dakujeme 🙂) posielame pusinky malej Vivi

maca_p
16. jan 2011

@strapco13
@katelyn no kocky, to ste ma moc nepotesili. bol to moj gyndak ale v prvom tehu som od neho odisla a nemienim ho stretnut ani na chodbe v porodnici. tak mi zostava rodit v utorok, aby som ho o tyzden v pon. nestretla 😀 , alebo ist do TT... TT je zasa porodnica s velmi sirokym zaberom a rodi sa kvazi tovarenskym sposobom, co mi velmi nereze...

katelyn
16. jan 2011

@ maca_p ak to nie je tajomstvo nepodelis sa s nami o skusenost aj ked usudzujem ze nebola asi dobra ked ho nechces ani stretnut 🙂

katelyn
16. jan 2011

@svetluska4 ja ti prajem co si zelas ja som chcela aj druheho chlapca manzel chcel velmi dceru 🙂)) no a ja som sa tiez nevedela dockat kedy to zistime a bolo to dost neskoro sa nam nechcel ukazat 🙂)) sa stale otacal aby nebolo vidiet :D tak uvidis vas mozno nebude natahovat :D

amuletka
16. jan 2011

Ahojte babenky, chcem sa opytat na nemocnicu v GA. aky su tam dr. a sestricky?

amuletka
16. jan 2011

Chcela by som ist tam rodit, no neviem aky su dr., ja chodim k Vaskovi a som s nim spokojna tak neviem ci si ho mam ohlasit alebo to nechat na nahodu, no nechcem sa dostat nejakemu najedovanemu dr.

susi189
16. jan 2011

@amuletka Ahoj aj ja chodim Vaskovi, prosím Ťa dá sa aj uňnho rodiť? Som este len na začiatku tehu, tak na porod som sa ho nepytala. Viem, ze ma sanitarny den v stredu, takze to je v GA?

amuletka
16. jan 2011

@susi189 hej da sa unho rodit v GA, no ja budem tiez prvykrat takze nemam ziadne skusenosti.

susi189
16. jan 2011

@amuletka No ja som uňho rodila prvé dieťa ešte v Šali a bola som veľmi spokojná. Lenže teraz ani ja neviem aké to je v GA. V ktorom si týždni?

svetluska4
17. jan 2011

Kocky, ja mam tiez dr. Vaska a mala som ho aj pri porode , a tiez ho oslovim aj na druhy porod. Bol uplne super, ja som rodila v noci a bola to rychlovka za 2 hodinky od prichodu do nemocky so slabymi kontrakciami bol maly na svete. Cely cas co som naberala kontrakcie sa telefonicky informoval u sestriciek co a ako a ked uz bolo treba tak prisiel a to som rodila o polnoci, a on s usmevom a dobrou naladou, vsak on vzdy tak 🙂 V nemocke ma sluzby kazdu stredu ale ked sa dohodnete k porodu tak pride kedykolvek. Ja som bola velmi spokojna a nemenila by som ani za sto certov 😀

katus83
17. jan 2011

Ahojte, tiež som rodila u Dr. Vaška a keď raz bude druhé, tak aj to budem u neho. Veľmi zlatý človek , bola som s ním max. spokoná 🙂

amuletka
17. jan 2011

@susi189 no ja som 31 tyzden tak sa mi to krati, no stale rozmyslam ci ho ohlasit

amuletka
17. jan 2011

@svetluska4 no asi je vzdy lepsie ked tam mas svojho dr. ktory ta pozna

svetluska4
17. jan 2011

@amuletka mas pravdu, ono je lepsie ked tammas niekoho koho poznas a velke plus je ze on pozna vsetko ohladne tvojho tehu. Mne napr. pri prijme nerobili ultrazvuka ani neskontrolovali v akej polohe je maly. Ale moj doky to vedel lebo som bola u neho pred dvoma dnami a uz bol pripraveny ze to pojde trocha inak 🙂 Na prijme ma len kukli ze kolko cm som otvorena a tukli ma na monitor , ktory nic neukazal a pritom som mala urcite aj tri stahy. hehe najlepsie boloked na prijme povedali ze to su len 2 cm a ze to este chvilu potrva ze mozno az na druhy den poobede to bude. No a maly kuk na svet za dve hodiny.

slavuska82
17. jan 2011

Ahojte,som tu uplne nova,nedavno som sa pristahovala do okresu Šala,začala som chodit Dr.Havrankovi,počula som o nom len to dobre,chcela by som rodit v GA.Rada si vypočujem vaše rady!dakujem pekne!

amuletka
17. jan 2011

Este by som sa chcela opytat, jak to je na porod sale ci mi daju nieco na oblecenie nemocnicne alebo si budem musiet obliect moju nocnu koselu ?

manika77
17. jan 2011

@amuletka jasne daju ti koselu erarnu je to lepsie ako mat svoju 😉 😉
a na Havraneka tolko sa toho sa docitas aj dobre ale aj zle veci..🙂 ja som bola ale spokojna osonbe 🙂

sofhia
17. jan 2011

@amuletka ja som si nestihla ani prezliect erarnu...a odrodila som to aj vo svojej, akosi ma nenapadlo pytat si ked som tam dosla vecer po odteceni plod. vody....da sa to prezit aj vo svojej, nebola najnovsia...a ked som videla tie erarne... je to na tebe vsetko

amuletka
17. jan 2011

@sofhia no sak preto sa pytam lebo nechcem hned svoju zaspinit tak to nejak vydrzim aj v takej aku mi daju 🙂

amuletka
17. jan 2011

@manika77 a mam si to pytat?alebo daju automaticky

svetluska4
17. jan 2011

@amuletka man sa sestricky spytali cimi daju ich koselu alebo chcem vo svojej. Ja osm radsej na porod vzala tu ich a potom ked uz som bola na izbe a osprskovala som sa taksom si dala svoju. Keby ti nenukali a chces tak im len povedz oni ti daju. Na porodnej sale su velmi mile sestricky.

susi189
17. jan 2011

@svetluska4 ahoj chcela by som sa Ta spytat ,ak ti to nie je neprijemne, ci si sa s nim dohodla na porode uz na poradniach a ci ti aj povedal co za to chce, ked budes chciet jeho. Ja som unho rodila pred 10 rokmi a odvtedy sa asi pomery trošku pomenili. On nikdy nic nepytal a napriek tomu bol vzdy neuveritelne mily.

patricia.k
17. jan 2011

Ahojte chcela by som len povedať že či už máte svojho lekára alebo nie keď budete rodiť v Galante všetci lekári sú tam dobrý.

sonita
17. jan 2011

čaute viem že táto téma sem nepatrí no neviem koho sa mám opýtať....budeme mať 12 výročie svadby a vymyslela som že by som zobrala manžela do hotela na romantický večer som z okresu dun.streda a nechcem ho moc daleko zobrať nakolko ešte malého kojím a len raz mu dávam niečo nakolko mám vela mlieka........a tak moc daleko nemôžme ísť a chcem ho zobrať bez detí.................no neviem možno tento rok mi to nevyjde ☹ ....budeme mať 20.februára to výročie

strapco13
17. jan 2011

@sonita pri Galante smerom na Kaskady v Kolonii je nejaky novy penzion...vraj pekny ale aj drahsi...ale nebola som tam este. Restik v okolo je viac...podla cenovej kategorie

sonita
17. jan 2011

@strapco13 -to myslíš pred kaskádamy ako sa ide do váhoviec alebo inde?

moni82
17. jan 2011

@sonita http://www.penzion-viktoria.sk/ skus kuknut tu, my sme boli len vo wellnesse a bolo fajn, izby strava neviem ake su

strapco13
17. jan 2011

@sonita hej to som myslela...a na penzion Viktoria priamov GA som uplne zabudla 😅

sonita
17. jan 2011

@moni82
@strapco13 -pozrela som no neviem kde to je ani podla mapy asi niekde na severe že???alebo kde. lúbi sa mi to popravde povediac...Ja som mu doma zvykla spraviť večeru a on ma potom pozval na večeru ...ale už chcem niečo výnimočné....možno ešte ho zobrať na masáž či kúpať sa neviem či to budem vedieť spraviť že by sme išli niekde do hotela lebo malého kojím strašne lutujem ,lebo som sa už do toho aj vžila 😀 neviete o kolko dopredu tam musí byť rezervácia ,že ???

strapco13
17. jan 2011

@sonita hej na severe, ako su garaze je to...pred zeleznicnou tratou...neviem ako je to s rezervaciou
ved nemusite ist na veceru..ak nevies ako bude maly spat..mozte ist aj na slavnostny obed a masaz a tak..alebo maleho na izbu a vy si uzivat vecer..ale to bude chciet pestunku..bud zivu alebo elektornicku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre