Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

mata1001
13. máj 2010

caute baby neviete mi poradit kde najdem stranku ze co vsetko treba vybavit po porode a kam krpca zahlasit ...vdaka 🙂

monicka101210
13. máj 2010
mata1001
14. máj 2010

monicka dakujem 🙂

monicka101210
14. máj 2010

mata nzc ak nieco nebudes vediet napis,kym to mam cersve 😀

lucka10
17. máj 2010

evitkamalicka držím palce, hneď sa nám ozvi 🙂 , všetko dobre dopadne 🙂

evitkamalicka
18. máj 2010

urcite ozvem, ale to je este casu a casu

anduca
18. máj 2010

ahojte baby!
je tu niekto, kto má termín koncom júna?
od dnes som na materskej.
čo budem robiť v takomto počasí?

xen21
18. máj 2010

ahoj anduca, ja mam 13.6.

anduca
19. máj 2010

ahoj xen,
blíži sa ti to 🙂 vieš, u koho budeš rodiť?

kiculka
19. máj 2010

ahoj anduca, ja mam termin 2.7. 🙂

anduca
19. máj 2010

ahoj kiculka,
no, super, sme tu viaceré 🙂 tak my máme podobný termín 🙂 možno sa stretneme 🙂
ku komu chodíš? u koho budeš rodiť?

xen21
19. máj 2010

anduca,nie neviem, asi to necham na nahodu..ja som chcela ist najprv do trnavy,ale vraj je tam plno a potom davaju mamicky na gynekologicke-tak niesu s baby...a k dr. chodim do sale...a co ty? uz vies?

anduca
19. máj 2010

ja chodím tiež do šale, ku dr. Vaškovi, asi u neho budem rodiť v Galante. 1.6. pôjdem na poradňu k nemu, vtedy sa dohodneme.

strapco13
19. máj 2010

xen..v galante je jednak dieta s mamou a je tu lepsie podpora kojenia...sestricky z novorodencov su skvele...samo aj na oddeleni

evitkamalicka
19. máj 2010

a ja az 10.8. tiez mam gynekologa v Sali, ale rodit u neho nebudem kedze uz nerodi, nechavam to na nahodu tak ako pri prvom, kto bude mat sluzbu, ten odrodi i ked asi aj druhy bude planovany cisarsky

xen21
19. máj 2010

ja chodim k dr.laluhovi a som si nim spokojna,len skoda, ze nerodi uz...strpaco dakujem za podporu

evitkamalicka
20. máj 2010

xen aj ja chodim k Laluhovi 🙂

kiculka
20. máj 2010

anduca, no zatial to vyzera tak, ze sa stretneme 🙂 a rodit idem urcite k primarovi, dufam, ze to dobre dopadne. Mas uz nieco nakupene? Ja este absolutne nic ☹ netusim, kedy sa na to odhodlam...

anduca
20. máj 2010

kiculka, mám už niečo nakúpené, dosť veľa vecí, ale musím sa odhodlať aj ja na dokúpenie chýbajúcich vecí. neviem presne, čo ešte treba do nemocky...
robíš ešte alebo si PN?

evitkamalicka
20. máj 2010

mne robil primar cisarsky a bola som nadmieru spokojna

kiculka
20. máj 2010

evitka, ja som s nim zatial tiez nad mieru spokojna, uz si neviem predstavit, ze by som chodila niekomu inemu. Mala si ho dohodnuteho alebo mal prave sluzbu?
Anduca, ja som PN uz od zaciatku decembra a neviem si to vynachvalit - ziaden stres, vstavas si , kedy chces 😀 a v piatok nastupujem na matersku, ani sa mi to verit nechce... ty si robila?

evitkamalicka
20. máj 2010

kiculka mal prave sluzbu....ja som na materskej s prvym syncekom

xen21
20. máj 2010

ahojte, tak ja som bola dneska posledny krat u svojho gynekologa a zajtra ma poslal do nemocnice na poradnu- dr.Jancekovi...poznate ho?

evitkamalicka
20. máj 2010

a do nemocnice do Galanty?

kiculka
20. máj 2010

xen myslis dr. Jancika? Este je tam jeden co sa vola podobne, Janicek tusim. O Jancikovi nekoluje dobra mienka, ja som ho raz videla a poviem ti, ze na mna bohvieaky dojem nespravil a koluju o nom vseliake chyry. Asi tolko.

evitkamalicka
20. máj 2010

tak tak s jednym z nich nemam ani ja dobre skusenosti, ale neviem ktory to je kedze maju podobne mena....takze sa mozem tesit, ze aj mna Laluha odosle do Galanty do poradne, lebo pri predoslom tehu to este tak nebolo a chodila som az dokonca k nemu

evitkamalicka
20. máj 2010

ale mne sa zda, ze to bol Jancik, ten mi robil utz a prijimal ma do porodky a teda mala som dost

manika77
20. máj 2010

baby o Jancikovi sa koluju rozne veci a tak..isto je to zalozene na pravde z casti domyslene ako vsetko ..ale ja vam mozem povedat ze je to jeden velky odbornik 😉 jediny na celom oddeleni si vsimol ze mam roztrhnute siite po porode..ini lekari ma pozerali a neprisli nato ?!a keby boli pravdive vsetky tie reci co sa porozpravali tak si myslim ze uz tam davno nepracuje... 😉

evitkamalicka
20. máj 2010

manika no neviem, mne robil utz a prijimal ma a prisiel mi ako jeden obycajny masiar a to ze pri ultrazvuku zul rohlik a pritom mi hovoril, ze aka som tucna teda nebolo moc profesionalne

evitkamalicka
20. máj 2010

ale podla mna zavisi asi aj od toho aku ma naladu a ako sa vyspi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre