Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

svetluska4
8. mar 2011

Kocky, monitor dychu sa da zapozicat u jednej firmy v BA, Pozicovne stoji 6,31 E na mesiac. Kvoli reklame sem nedam priamo link, kto by chcel poslem cez IP.
My sme monitor radsej kupili (89E) a pouzivame ho do teraz i ked uz nie je treba, ale za chvilku ho zdedi sestricka tak nam este chvilku posluzi. Potom ho predam cez bazarik 🙂

maca_p
8. mar 2011

@diwa v TT porodnici zapoziciavaju cez nejake o.z. alebo n.o. neviem presne. myslim, ze jeden cas bola cena 35 eur na 1/2 roka. podrobnosti neviem, staci zavolat. 😉

osobne nemam dobru skusenost s typom angel care.

diwa
9. mar 2011

@maca_p dakujem, ale asi si ho predsalen kupim..nebudem vymyslat 🙂 ja som rozmyslala nad tym nanny..ale to si este precitam recenzie, ake s tym maju baby skusenosti 🙂

silvia0111
9. mar 2011

@diwa my mame babysense II 🙂 a spokojnost

diwa
9. mar 2011

@silvia0111 tiez som rozmyslala..hlavne nechcem ten, co sa dava na plienku..no uvidim, nemam to este poriadne ocheckovane...mne vzdy trva, kym sa rozhodnem kupit nieco, o com nemam ani paru..to su u mna hodiny prezerania vsetkych produktov a citania recenzii na nete..tak snad to do toho aprila stihnem 😀

silvia0111
9. mar 2011

@diwa to je este casu,tento nieje na plienku. aj nam taky ponukali ale nechceli sme taky. sice nas presviedcali, ze to moze mat aj mimo postielku alebo ked sa cestuje. je to dobra vec, uzitocna, nelutujem, ze mame

maca_p
9. mar 2011

@diwa ten česky nanny je dobry.

amuletka
10. mar 2011

Ahojte babenky, pisem po dlhsej dobe, kedze som bola v porodnici co vlastne som isla o dost skor nez som mala termin, chcem len vyjadrit spokojnost v GA porodnici super sestricky a taktiez super doktory, nechapem jak niekto mohol pisat bludy na GA nemocnicu, mozno som mala stastie s dobrym pristupom, ale ozaj si nemyslim ze tam ma niekto neprijemny pristup k pacientkam 🙂

amuletka
10. mar 2011

@marhulka13 ja som nepoznala ani jedneho dr.v GA a pri porode som mala dr.Janicka no musim povedat, ze z neho by si mal brat kazdy doktor priklad, super pristup a ochota 🙂

marhulka13
10. mar 2011

@amuletka ja som napokon rodila v nitre, lebo do GA by som to nestihla 😀 ako prvorodicke mi bolesti trvali necele 3 hodiny a maly bol na svete 🙂

adkoalauri
10. mar 2011

Ja resp. my sme sa tiež teraz(utorok) vrátili domov z Ga nemocnice, ale u mňa tá spokojnosť nebola taká jednoznačná ☹ Ja som bola po sekcii hneď umiestnená do izby, ktorá bola oproti sesterskej a čo tam robili sestričky počas noci... no neviem (rozprávali sa nahlas, dverami búchali... niektoré vôbec neboli príjemné ☹ , čo sa týka otvárania dverí -hádam okrem 2 sestričiek - absolútne nebrali ohlad na to či sme tam mali bábo alebo nemali, či spalo to dieťa alebo nie...A podľa mňa som neni náročný pacient 🙂 Čo sa týka samotnej starostlivosti, tá bola určite na jednotku.

amuletka
10. mar 2011

@marhulka13 a ako bolo?spokojna?ja som tiez dlho nemala bolesti a celkom rychlo som porodila 🙂

amuletka
10. mar 2011

@adkoalauri sak ano kazdy ma svoje zazitky a skusenosti 🙂

marhulka13
11. mar 2011

@amuletka v nitre som bola spokojna, pekne izby a sprchy, sestricky super, porod extra rychly, lebo 19.30 ma prijali a 20.50 uz bol maly na svete, tak mi ani klystir uz nestihli dat... kontrakcie sa v pohode dali predychat... no poporodne komplikacie boli hrozne- poskodene nervy pri chrbtici, tak dva dni som ani z postele nevedela vstat, rohovka poskodena, zapaly, lebo som bola pozasivana krizom krazom, mam cca 30 stehov...maleho som ani pri sebe nemohla mat ☹ hned mi zastavili laktaciu, nasadili lieky a pred prepustenim som dostala horucky vyse 38, tak sme tam pobudli dlho
no maly je od narodenia na nutrilone, lebo ja kvoli tym liekom nemozem kojit ☹

dundy27
12. mar 2011

@svetluska4 Ahoj, a chodi Dr. Neuwerthova na prve vysetrenie domov za babatkom ci treba prist tam k nej? Dakujem za info 🙂

sofhia
12. mar 2011

ahojte, poznate v GA daku dobru mladu - resp. mladsiu lekarku, kt. ma modernejsie myslenie?

svetluska4
12. mar 2011

@dundy27 ahojky, to neviem presne, ci chodi lebo my sme boli tak ze ked sme isli z porodnice tak som isla zaniest papiere co nam dali z nemocnice pre detsku lekarku a vtedy mi maleho hend aj prezrela. Pre mna to tak bolo velmi vyhovujuce lebo potom sme mali uz doma klud a pohodicku.
Ono sa jej to spytaj ked sa pojdes za nou ju oslovit ci si vas vezme do agendy. Ja som sa uz ohlasila aj s druhym babatkom ked sa narodi tiez pojdeme k nej do agendy.

dundy27
12. mar 2011

@svetluska4 OK, diky 🙂

henika30
13. mar 2011

Ahojte baby,je tu niektorá z vás ktorá má termín plánovanej sekcie 23.3 a bude rodit v galante?
My ideme 23.3 do porodnice GA a preto sa pýtam 😉 😉 😉

afrederik
14. mar 2011

Ahoj,ja mám termín na sekciu 21.3.:-)

siss_sz
14. mar 2011

ja sa pridavam s kladnymi skusenostami - naozaj maju tam vela prace, chudence setricky a lekari, ale velmi pomahaju a su ochotni... odporucam...
tak nemocnica nikdy nebola a ani nikdy nebude hotel, to si musime kazdy uvedomit... ale po prvom dni doma s malym sama (okrem manzela), by som sa tam v niektorych stavoch "zufalstva" aj vratila😀
a MUDr. Janíček na 5 hviezdiciek!!! mala som skvely porod - teda aspon to, co si z toho stavu pamatam 😀 😉 DAKUJEME!!!

leanela
15. mar 2011

ahoj kocky ja idem 23.3 na sekciu 🙂

leanela
15. mar 2011

@henika30 sory az teraz som ta zbadala, u koho rodis?

kim_rossi_stuard
15. mar 2011

@siss_sz presne si napisala co si myslim aj ja 🙂

kim_rossi_stuard
15. mar 2011

@diwa ako na doma, ci na obdobie v porodnici ten monitor? ja som videla ze na novorodeneckom kazde babatko malo svoj monitor v postielke 😅

pici
15. mar 2011

@leanela henika rodi u dr.barana :D

leanela
15. mar 2011

@pici Dakujem 😉 ja u dr. Vaška

susi189
15. mar 2011

@leanela Ahoj môžem sa spýtať prečo ideš na sekciu?

diwa
16. mar 2011

@kim_rossi_stuard v porodnici mi to je "jedno". tam sa snad o malicku postaraju..myslela som, ci nezapoziciavaju na doma ten monitor, lebo niektore porodnice zvyknu..ale tato vraj nie.

svetluska4
16. mar 2011

@diwa nie , na doma ten monitor nepoziciavaju ale ked budes chciet daju ti kontakt na firmu kde ti ho zapozicaju.
Keby mali tolko monitorov aby mohli poziciavat tak by ich dali aj na izby k mamickam, ale bohuzial monitory su len na novorodeneckom. Ja si budem brat svoj vlastny aby osm na izbe mala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre