Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

anettkka
2. feb 2011

@maca_p .oki dakujem.chcela by som si dat spravit.a tam v Hlohovci to strasne vychvaluju,takze asi si to dam spravit tam.

katarina_04
3. feb 2011

ahojte dievčatá, no včera som bola u lekára - malinká nám rastie do krásy 🙂 všetko je v poriadku a hlavné je, že už budem robiť len do budúceho štvrtka jupíííííííííííííííííííí a ako sa teším, lebo tu v robote to začína byť dosť husté a už je to na mňa dosť veľa....takže sa budem môcť konečne viac venovať domácnosti, pomáličky všetko chystať na príchod našej Sofii 😀

maca_p
3. feb 2011

baby, mate niektora cislo na vrchnu sestru na porodnici? myslim, ze ona organizacne zabezpecuje prehliadku na oddeleni. stale sa rozhodujem medzi TT a GA a tak chcem urobit kuk 😀 .

katarina_04
4. feb 2011

dobré ráno prajem, mám na vás jednu otázočku - asi to tu bolo už spomínané ale neviem konkrétne kde.... chcela by som nejaký kontakt na osobu, ktorá organizuje predpôrodný kurz v Galante. a ak ste niektorá boli na tomto kurze, aký dojem ste z toho všetkého mali??? ďakujem

svetluska4
4. feb 2011

@katarina_04 kurz robi Emoke Takacsova, toto je jej stranka: http://www.studioprezeny.sk/index.php?page=5
ja som tam sice nechodila, kym som robila tak som to casovo nestihala a potom uz som bola na to leniva 🙂 ale su tu baby so tam chodili. Ona robi kurzy aj v GA v nemocke, staci sa s nou dohodnut.

siss_sz
4. feb 2011

takze cislo na vrchnu sestru je: 0317833717 - p.Bagojova
na kurz s pani Emoke Takacsovou som sa dozadovala ja od oktobra minuleho roku, kedy som bola v 17tt a povedala mi, ze akurat kurz prebieha, ale ze sak ona urcite otvori... potom mi od novembra slubovala, ze uz-uz urcite otvori... najprv ze v decembri, nakoniec sa otvoril v januari..to uz som bola v 29tt - takze ja som plnu sumu nechcela platit (plati sa 50 eur za 10 ci 12 stretnuti) a to uz by som nevyuzila. Ale dalo sa s nou dohodnut na polovici... s tym ze by mi neratala presne 6 stretnuti... len by om si vychodila kolko by som stihla...
takze zlata je... ale mne nevyhovoval nakoniec system...da sa termin, stale sa preklada (ona vzdy napise sms) - ma dobre vyhovorky, za kt. sa nemozes na nu hnevat, lebo su relevantne...
no ale sa cudujem,...ked to v inych mestach a ine "cvicitelky" si vedia urobit harmonogram, je mi velmi divne, preco to tu v GA nejde☹
inak cvicenie samotne je perfektne... takze ak nahodou sa trafite do terminu, asi to je super! 😀
ale ja mam takuto skusenost ☹

lalitagopi
4. feb 2011

dievčatá pls, aké je situácia v galante, kolko treba platiť ak chce žena rodiť v tej "špeciálnej"pôrodnej sále?

siss_sz
4. feb 2011

@lalitagopi pokial ja viem, za to sa neplati... na to musi ti vyjst rad 😀 ale zevraj primarne davaju do tej, ked je volna...

lalitagopi
4. feb 2011

@siss_sz vdaka, to je dobrá správa! a kolko sa tam rodí denne, nevieš náhodou? 😅

siss_sz
4. feb 2011

@lalitagopi no urcite nie ako v BA, rozhodne to tam nie je ako na beziacom pase... mozno sa niekedy stane, ze 4 za den 🙂 ale skor menej...

lalitagopi
4. feb 2011

@siss_sz 😎

heli1984
4. feb 2011

@lalitagopi ahoj ked ja som rodila tak ten den bolo 5-porodov a dalsii den 3, a ked som odchadzala tak zas 6-porodov bolo, ostatne dni neviem ,ale to isto viem ze je tam vela lebo Salu uz zrusili tak o to viac porodov tam je , kolko krat som sla na poradnu vzdy som musela cakat na mojho Dr, lebo mal porod vzdy okolo1-3,

lalitagopi
4. feb 2011

@heli1984 no, to je oproti blave ešte stále slabý vývar...a ušla sa ti tá miestnosť, či maminky sa tam moc ani nehrnú?

heli1984
4. feb 2011

@lalitagopi ja som tam ani nechcela ist, ale bola obsadena a ked som odchadzala z nemocnice tak vtedy bola uplne prepchata kazda izba dokonca 3- po porode na posteli na chodbe lezali a cakali na volnu izbu tak ze je tam dost rusno

evitkamalicka
4. feb 2011

ja ked som rodila teraz v juli, tak bolo doslova prazdno, na celom oddeleni sme boli 4 baby

siss_sz
4. feb 2011

ved to..zavisi od terminu porodu a podla porodneho boomu... 🙂

lalitagopi
5. feb 2011

zaujímavé 😅

svetluska4
5. feb 2011

kocky ja som rodila v tej peknej sale, ani som nevedela ze by tam mali aj nejaku inaksiu 😀 ale to asi preto ze okrem mna tam v tedy v noci nik nebol rodit. Ale vsetk prebehlo tak rychlo ze som ani nemala casu sa nejak zvlast obzerkat co to tam vlastne okolo mna je 😀 A ked uz bolo po vsetkom bolo mi to uplne jedno ten pocit stastia zaslepi vsetko 🙂

moni82
5. feb 2011

@svetluska4 jeejjjj, budete mat parik 😵 gratulujem a krasne meno ste vybrali, uz sa tesim na jarne megastretko 🙂

svetluska4
6. feb 2011

@moni82 dakujeme. no zatial sa to tak ukazuje, doky sice povedal ze nechce povedat ze to je iste ale ze ont am vidi dievcatko a ja ako som pozerala na UTZ , ziadny pipik som nevidela 😀 No toho 20. to uz bude na 100%, vtedy ideme na 3D.

kellynka6
6. feb 2011

Ahojte kocky no tak ja zajtra idem 🙂 Idem planovanym cisarskym,strasne sa tesim na drobca.Ked prideme domov.podam info ako sme to prezili 🙂 Drzte palceky.papa

pici
6. feb 2011

@kellynka6 vela stastia prajem.. u koho budes rodit ak to nie je tajomstvo? a spinal ci celkova?

katarina_04
6. feb 2011

@svetluska4
@siss_sz Ďakujem baby za info ...no asi som na tom rovnako ako ty siss....som už v na začiatku 32tt...

a náhodou nenájde sa tu nejaká tehuľka alebo už maminka čo chodila na kurz do Sládkovičova????

evitkamalicka
6. feb 2011

@kellynka6 drzim palce

siss_sz
6. feb 2011

@katarina_04 tam som nebola..ale v stredu idem do Serede (mama centrum na Garbiarskej), tam sa vraj plati 2,50 (za jedno cvicenie) - kolkokrat prides, tolkokrat platis - a po cviceni bude nejaka prednaska o kojeni...
v stredu o 12,45.

a inak ZAJTRA bude v Sali na tej stranke, co pisala svetluska4 by mali byt info - prednaska o pupocnikovej krvi o 16tej v Studiu pre zeny.

helen1007
7. feb 2011

@evitkamalicka ahoj tak to si mala šťastie ja som rodila 22.7.2010 a to bolo oddelenie úplne plné, jeden deň aj noc sme tam boli dokonca 3 mamičky a 3 detičky na izbe

helen1007
7. feb 2011

@siss_sz ona má toto cvičenie aj v Šali, takže Galantu robí iba ked má dosť ľudí...inak je veľmi príjemná aj ja som k nej chodila 🙂

siss_sz
7. feb 2011

@helen1007 viem, ze ma hlavne "posobisko" v Sali a aj viem, ze je prijemna...ved som povedala, ze je super!
len mne sa nepacilo, ze mi to tolko slubovala... a nebolo to o pocte ludi, to v tomto "mojom" pripade viem... ja len hovorim, ze v GA sa musis trafit do terminu 😉

helen1007
7. feb 2011

to hej, ale podla mňa je to v Šali lepšie, radšej by som chodila tam keby, že náhodou ešte chodím 🙂

evitkamalicka
7. feb 2011

@helen1007 ja 28.7. tak zrejme vtedy vacsina asi sla domov

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre