Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

strapco13
22. sep 2010

@silvia0111 urcite Havranek a neviem kto este

janus32
22. sep 2010

@biba12 Ahojte,ja som tam sice rodila pred 12timi rokmi,ale uz vtedy tam bolo urcite lepsie ako v Trnave-napr.Lekari v pohode,sestricky tiez a uz vtedy sme mali miminka stale pri sebe.No neviem ci je to az take super,skor ako prvorodicku ma to riadne vystavilo.Velke plus je,ze dve izby maju vzdy spolocne vc.Vlastne prejdes par krokov a si tam 🙂 A nevyhodou pre mna bolo,ze tam vela rozpravaju madarsky a ja bohuzial neviem ceknut ani slovo.Dokonca aj na izbe som bola s pani co nevedela slovensky-alebo nechcela ☹ to sa uz nedozviem 🙂

marika1977
23. sep 2010

ahojte.chcela by som sa vas opytat,ci neviete nahodou kontakt na dr.babisovu..bola by som vam velmi povdacna.dakujem.

svetluska4
23. sep 2010

@marika1977 a nie je nahodou dr. babisova este na materskej? alebo sa uz vratila do prace? ved babo moze mat tak pol roka.

evitkamalicka
23. sep 2010

@svetluska4 ja ked som teraz rodila, tak sa doktori nieco medzi sebou bavili, ze by sa mala vratit, ale ci sa uz vratila alebo nie to netusim

marika1977
24. sep 2010

dakujem vam...ja som u nej rodila pred 5rokmi.tak ze niesom vobec v obraze...oooo tak ma babo.no nic musim byt spokojna s inym porodnikom.skoda,snou som bola velmi spokojna

manika77
24. sep 2010

kocky kam zmizol Havranek? ved uz nieje pri Bille 😕

leanela
24. sep 2010

vraj v Galaxii

novan
26. sep 2010

Baby je pravda, že sa dá v GA už rodiť aj vo vode? dopočula som sa to od údržbára čo robí v GA v nemocnici, ale neviem či mu môžem veriť, príde mi to trocha divné, že od nikoho som to doteraz nepočula a teraz akurát od chlapa - údržbára.

moni82
26. sep 2010

@novan v piatok sme tam boli na exkurzii v ramci pripravy, ale nic take tam nespominali

evica15
27. sep 2010

Havranek Galaxia prve poschodie

vavrikova
27. sep 2010

ahojte kocki konecne smesa z manzelom rozhodli ze dame nasej cere meno Sabinka bolasom vnemocnici skoro 2tyzne malasom ju malicku 2100gramov teraz ma 2600 za2 tyzne iste volaco pribere hlavne nech je zdrava.

marika1977
28. sep 2010

@vavrikova pekne meno ste jej vymysleli 😀 my ak by sme cakali dievcatko bola by to ema.ozaj,neviete ci este je v galante dr.baran?

evitkamalicka
28. sep 2010

@marika1977 je, ma ordinaciu na prizemí

marika1977
28. sep 2010

@evitkamalicka pzerala som tvoje deticky,mas naaadhernych synkov 😀

evitkamalicka
28. sep 2010

@marika1977 dakujem 🙂

marika1977
28. sep 2010

@vavrikova neboj,priberie.ak ti mozem poredit tak pokym mozes koj ju tak casto ako len mozes a aspon 3-6mesiacov.pred tvojimi ocami bude zo dna na den rast 😀 ...to je ta najlepsia strava pre babo.vela stastia 😀

vavrikova
28. sep 2010

@marika1977 diki to bisom chcela co najdlchsie kojit viem ze toje najlepsie pre babo.

marika1977
28. sep 2010

@vavrikova vedsina mamiciek koji presne kazde 2hodiny..udajne by to aj tak malo byt..no ja som sa na hodinky nikdy nepozerala,ked mala plakala dala som jej.kedykolvek ked si pytali a bolo to urcite castejsie.mala som baculate kludne dievcence,ziadne nareky v noci papali a spinkali.dufam ze aj mali bude kludny.pocula som ze chlapci trpia na bolesti bruska.co je na tom pravdy?

manika77
28. sep 2010

@marika1977 ja mam syna a toho nebolievalo brusko..takze je to asi individualne..ale aj ja som pocula ze chlapcov zvykne castejsie boliet ako dievcatka

marika1977
28. sep 2010

@manika77 mensia ziadne take problemi nemala,vedsia,ta ako miminko mavala zapchu a vtedy si trosku aj poplakala kym sa vykakala..ale tam stacila masaz bruska a detsky olejcek na ritku 🙂 no ja som uz velmi zvedava ci bude mali povahovo iny ako dievcence 🙂 🙂

manika77
28. sep 2010

@marika1977 ja zase dufam ze ked bude druhe tak to bude opak Marka 😀

strapco13
28. sep 2010

@vavrikova ak by si mala otazky ohladom kojenia jednak stranka http://dojcenie.wordpress.com/
a potom tu tema o kojeni - dakujeme annag

strapco13
28. sep 2010

ja mam chalana..a bolesti bruska nepozname ..kojime sa este stale 😵 😵 😵 aj ked teda papa uz riadne zrutik moj

marika1977
28. sep 2010

to o kojeni bolo len tak namargo priberania babetka 🙂 🙂 🙂 aj ste ma potesili ze vasi mali nemaju problemi s bruskom,ja som si myslela ze skoro kazdy chlapcek sa s tym pasuje ale chvala bohu neni to tak 😀

evitkamalicka
28. sep 2010

@marika1977 ja mam dvoch chlapcov a ani jeden s tym nemal problem

svetluska4
29. sep 2010

@marika1977 ja mam tiez chlapceka, a maval bolave brusko, ale dalo sa to v pohode zvladnut. nakoniec som zistila ze bolaky mal vtedy ked som ja zjedla nieco smotanove alebo som si dala jogurt. Nepomahali ani ked som si dala caj pre kojacie maminky, akurat sa mi tvorilo viac mlieka. Ale moj certik ani teraz nechce take cajiky, hlavne nie taky co ma v sebe fenikel. Ale keby boli bolaciky tak nam vzdy pomohlo espumisan kvapky a cvicnie s nozickami a masaz bruska, to sa maly pekne vyprdkal a bolo fajn. Jo a spaval v noci ako muco, vlastne tazku placlivu noc sme mali len jednu a aj to bolo vtedy ked bol chory a dostal sirupceky a tie ho zapiekli, ale ked sa z nich vyprdkal tak bol dobre a rano o tretej uz sme spali.🙂

marika1977
29. sep 2010

@svetluska4 dik za uzitocnu radu,taketo veci je velmi dobre vediet...uvidime aky bude ten moj 🙂 len dufam ze bude vsetko v poriadku lebo teraz mame trochu problemi ☹ ...musime lezat z vylozenymi nohami...mali sa tlaci dole a tam este nemoze ☹

manika77
29. sep 2010

@marika1977 neboj zvladnete to 😉 on vie ze tam v brusku mu je najlepsie 😉 najprv aj moj certik sa tlacil von...nakoniec si to rozmyslel a mala som vyvolavany porod.. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre