Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

thamarra
1. dec 2012

Ahojte baby, tak ja som rodila u primára, sice som si ho vybrala, maximalna spokojnosť, profesionalita a perfektný pristup z jeho strany, veľký sympaťák 🙂 rodila som sekciou. Všetko prebehlo podla mojich predstáv, mali sme aj apartmán.
@zankaj tie super veľké vložky kupíš v lekarni v centre SA, teda ja som ich tam kupila ešte v septembri 🙂

akinorev87
4. dec 2012

@roxy Ahoj! no este casu dost, ale.....ja som chodievala tiez ku Gindlovi, ale posledny mesiac na kontroly uz do nemocnice GA! on mi poradil a doporucil jedného sikovného Lekára, Dr:Janíceka! Ja som bola spokojná s nim na 1000%!!! ale potom mozes zazmluvnit koho chces, to zalezi na teba!!!! dufam , ze som trochu pomohla! 🙂 maj sa!

roxy
4. dec 2012

@akinorev87 ahoj dakujem za odpoved. a o porode ste sa s Gindlom bavili až tak ku koncu? mne este nič nehovoril...a teda aj porodníka si si dohadovala až ten mesiac pred? ďakujem za info

akinorev87
5. dec 2012

@roxy Ahoj! ano len na konci tehotenstva sme o tom bavili......raz som sa na to spytala, ale vravel, ze este casu dost 😝 ano mala som ist posledny mesiac do poradne na 10 posch. vo stvrtok, kedy Dr.Janicek ordinuje (asi este aj primar), sestricky mi spravili monitor , Dr. UZV a potom vysetrenie a hned po prvy raz sme sa dohodli ze co ako funguje!
som rada, ak trochu pomozem 😉

sunflower201280
11. dec 2012

Ahojte, je tu niekto kto ide teraz niekedy rodiť do GA?

klaudialip
4. jan 2013

ahojte,viete mi prosim poradit co vsetko si musim zobrat do porodnice a co vsetko mi daju abo pozicaju?aby som vedela,dakujem

thamarra
4. jan 2013

@klaudialip určite potrebuješ aspon dve košele, s gombikami pre ľahší pristup k prsníkom 🙂, župan, podprda na kojenie, tampony do podprdy, papuče, jednorázové nohavičky, podložky, veľa vložiek, navlhčené utierky na podvozok, hygienické potreby, pribor, teplomer, pre babo pampers, navlhč. utierky, mastičku na riťku- Bepanten, alkohol na pupček, ster.tampony, kupacie potreby pre bábo, ale stači tek.mydlo na kupeľ, možeš aj perinku pre bábo, lebo tie ich su velmi tenké, dieťa je len zabalené do plienky a tie body su dosť vytahané, malý mal holé pliecka, tak som mu dala naše, deku ak by tam bolo chladno, ja som na tom apartmáne mala dosť chladno, určite aj dosť tekutin, odsávačku mlieka potrebovať asi nebudeš, ja som ju tam nepoužila, mliečko sa len rozbieha

gia88
7. jan 2013

Ahojte maminky, chystam sa rodit v GA a tiez ma zaujima niekolko veci....Ako dlho pred porodom ste sa sli pozriet do porodnice a vybrai ste si lekara?Primar sa vola Šťastny?a kolko berie za porod?

hlinxka
8. jan 2013

@gia88 ahoj .aj ja sa tam chystam..vo februari.tiez by ma zaujimalo kolko bere za porod a hej vola sa stastny 🙂 kedy mas termin?

babe19
9. jan 2013

Maminky pán doktor sa nevolá Šťastný ale Ščasný 🙂

siss_sz
9. jan 2013

@gia88 uz aj mozes sa it pozriet... a za porod sa spytat najlepsie jeho, on asi bude vediet 😉

klaudialip
9. jan 2013

ahojte,este ma napadlo ako je to pocas porodu?moze sa pit voda?bo prvu som rodila v NZ a to mi davali vyvolavacku a nemohla som ani jest ani pit,ale hlavne to pitie vody mi chybalo

zankaj
9. jan 2013

kocky mozem ist normalne na oddelenie a spitat sa na primara ? je tam kazdy den? zoberie ma?

gia88
9. jan 2013

hlinxka ahoj, termin mame na 21.2. 🙂
v pondelok idem na kontrolu, tak sa popytam mojho gyn.kedy mam ist na prehliadku nemocnice a potom asi za tym dr skocim
🙂

hlinxka
10. jan 2013

@gia88 ja mam 20.2 🙂 ja som bola dnes na kontrole ale mam znamu sestricku v galante a ona mi odporucila dr Jančíka pri porod.ze je velmi mily a dobry tak ze mi vybavi stretko snim.. ale ze bere aj cudzich,treba sa spitat ;)) ja kunemu nechodim ale ze nema problem..o primarovi som nepocula dobre veci tak neviem.. 🙂

kacusik69
10. jan 2013

primara by som si po velmi negativnej osobnej skusenosti (aj ked nie co sa porodu tyka, ale na tom nezalezi - ide o princip) nevolila... Dr. Janicek myslim ze svoje pacientky rodi automaticky sam, ale ako @hlinxka pise berie aj ine pacientky, oproti inym Dr. v GA mam dojem ze za celkom slusnu (vyhodnu) sumu... a co sa pristupu tyka, je velmi dobry (za posledny rok u neho rodili 4 kamaratky, vsetky spokojne)

lenuska2907
10. jan 2013

@sunflower201280 ja mam termin 4.februara 🙂 ty si ako na tom?

lenuska2907
10. jan 2013

@hlinxka dr. Janicka mozem len odporucit, najlepsi doktor akeho poznam 🙂 ja mam termin 4,februara 🙂

hlinxka
10. jan 2013

@lenuska2907 hej hej aj ja som to onom pocula tak snad to dobre dopadne 🙂 nam vsetkym..

zankaj
10. jan 2013

@lenuska2907 kolko berie za porod neviete? Pocula som vela dobreho na tohoto doktora len na sestricky nic pekne. Uz som s toho na nervy kazdy den rozmyslat co a ako bude.

lenuska2907
10. jan 2013

myslim ze 150e ale najlepsie je sa s nim dohodnut on ti povie presnejsie info...

zankaj
10. jan 2013

@lenuska2907 a ako sa k nemu dopracujem 🙂 zevraj ma ordinaciu v seredi ale neviem nic vobec.

lenuska2907
10. jan 2013

@zankaj hej v seredi ordinuje, ja k nemu chodim do serede, tu je kontakt na sestricku 0313812408, treba jej zavolat a objednat sa, a povedat jej ze by si chcela rodit u dr. Janicka

lenuska2907
10. jan 2013

@zankaj a este nieco ordinuje v pondelok, utorok a stvrtok v seredi a ostatne dni v galante

zankaj
10. jan 2013

@lenuska2907 ok super dakujem ved sa asi aj stretneme v GA termin mame skoro rovnaky :D len dufam ze nestretnem svoju doktorku Zimmermanovu ona je tam porodnicka nieze sa urazi alebo daco.

lenuska2907
10. jan 2013

@zankaj no dost mozne ze sa vidime 🙂 tak sa drz, uz to mame za par 🙂

zankaj
10. jan 2013

@lenuska2907 No uz len chvilocku ale strach mam uz velky :D

lenuska2907
10. jan 2013

@zankaj napodobne 🙂 ale urcite to zvladneme 🙂 ja budem mat partnera pri sebe tak hadam ma psychicky podpori 🙂

zankaj
10. jan 2013

@lenuska2907 jj aj moj ide somnou ak jeho nebudeme mset budit 🙂 ale tak dufam ze ma bude drzat a bude to super.

gia88
10. jan 2013

dakujem za nazory 🙂 Aj o dr.Janickovi som pocula tak mozno sa rozhodneme pre neho 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre