Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

petruci6
26. jún 2009

moja rec dosa 😉
ved ked ju to chyti tak pojde tam,kde je to najblizsie a nie tam kam pani dr povie,no nie?

danona
26. jún 2009

kocky, moj posledny prispevok tu - kocka z rodiny chodi k nej a rodila u scasneho 😉 ... takze je to vec dohody... 😉
zelam pekny dnik 😎

zoldy
26. jún 2009

ja ked som k nej nastupila,som je oznamila,ze vsetko budem riesit v Ba...potencionalny porod,operacie a podobne....a mi to odsuhlasila...a nahoda chcela,aby moja buduca porodnicka,je jej spoluziacka z atestacie...tak ja to mam upne najlepsie,co som si mohla viac priat.... 😀 😀 😀

dosa
26. jún 2009

to mas naozaj dobre, kedze tam robis, tak to mas pod nosom a bola by to skoda nevyuzit. aj ja som mala lekarov vzdy tam, kde som pracovala. len teraz je to trocha o inom, som doma s maly dietatom, dalsie na ceste a to cestovanie hore dole - kedze na poradne uz chodim kazdy tyzden - je uz teraz dost unavne aj otravne. pri prvom dietati som si este vyberala, kde rodit a tak, teraz pri druhom som uz pozerala len na to, kde to bude najblizsie 😉 tych par dni v porodnici uz nejako vydrzim

zoldy
26. jún 2009

mne je jedno v akej porodnici,pristup sestriciek a vybavenie,nadstandard...mne ide o lekara...kedze Mytnikova nevedie porody,tak som si vybrala druhu...skvelu,uzasnu porodnicku,ktorej doverujem,lebo som videla jej vysledky,aj tazke porody zvladla uzasne...takze tak....ja som robila v Ruzinove,ale rodit som tam nikdy nechcela,ale kedze je lekarka odtial,tak raz sa budem musiet prekonat....

manika77
26. jún 2009

zoldy pokial som pochopila este si nerodila..nikdy nevies v akom citovom rozpolozeni budes...a pristup okolia bude dolezity ver tomu... 😉

zoldy
26. jún 2009

este nie...neviem...ale mne na sestrickach nezalezi...robila som na novorodeneckom sestricku,takze ja mam na to iny pohlad....mne ide o gynekologa a keby bolo nieco s babom,tak ho dam transportovat k nam na odd,alebo nemocnice...

pipinka82
26. jún 2009

ja na Ga nemocnicu sa nemôžem stažovat a ani na sestričky boli velmi milé a ochotné a starostlivé 🙂 oni sa omna viac starali než môj gynda 😉 ale neva prežila som tých 5 dní a som rada že to je zamnou 🙂 ale každá máme inú skúsenost a svoj názor čo už nepomôžeme si oni sú raz taký a naše babky toto úplatkárstvo začali mi pokračujeme a naše deti neviem už čo budú musiet dat ved to čoraz stupnujú!!! Ja som svojho prikrmovala počas tehu a návštev v ordinácii ale na konci ked somnou vybabral a nestaral sa tak som mu po pôrode nedala ani fuka ved to je jeho nápln práce a hotovo!!!! ☹ čo je moc to je moc!!!! A teraz ma fakt šokol že to má už aj na dverách vycapené !!!!

petruci6
27. jún 2009

pipinka asi viem o kom hovoris 😒 je to blbe,ked si dr zo svojho povolania spravi biznis

zanet78
27. jún 2009

Baby mne sa Babišová tiež velmi páči,ale počula som že je tehotná tak asi dlho robiť nebude.Robím v menocnici v GA a velký výber tam nie je,primár je drzí,Baran a Havránek o ničom,tak neviem čo iné.A potom tím že ta robím zavše niečo počujem je to ťažké.Ale keby Babišová ešte robila tak pojdem k nej.Moja doktorka mi hovorila že aj Puha a Vaško su v pohode.Tak neviem,poradte!

petruci6
27. jún 2009

Puhu nepoznam a Vasko sa nechysta uz do dochodku?
to vazne je tehotna?????,do kelu,vzdy ked si niekoho chcem najst,tak odide
ale samozrejme jej to zelam 🙂

tak to bolo aj s dr Dzadonova,neviem ako sa pise,tiez bola v GA a potom odisla,ked som si k nej chcela dat kartu 😀

petruci6
27. jún 2009

neviete ci mi kartu poslu aj postou,alebo musim ist pre nu osobne a nieco podpisat?nechce sa mi trepat do BA pre nu 😝

dosa
27. jún 2009

Babisova je tehu? no to musi byt este len v zaciatkoch, lebo nic som na nej nepobadala 😀 ak by hej, takeho pol roka este snad bude robit - potom ktovie - mozno pride miesto nej niekto novy...

muzova kolegyna chodila k vaskovi a tiez u neho rodila, aj si ho chvalila, ale on ma vraj ambulanciu v sali a chodieval raz za tyzden aj do galanty, ale na dverach som ho teraz vypisaneho nevidela...

petruci6
27. jún 2009

on ma este stale ambulanciu v Sali,len chodi sluzit do GA

dosa
27. jún 2009

petruci, ja ked som menila gynekologa, tak som tam isla osobne a kartu mi nedal, lebo je to vraj jeho vlastnictvo, ale mi spravil vypis z karty a to si novy lekar zalozil (ale to som musela prist o par dni neskor si pre ten vypis, lebo na pockanie nehrozi). ale keby si sa so setstrickou dohodla, som presvedcena, ze to ide aj poslat postou 😉

petruci6
27. jún 2009

skusim jej zavolat v pondelok a uvidime
dik za info

baby hodte sem ked bude overena ta info ohladne Babisovej
neviem potom ku komu pojdem 😒

pipinka82
27. jún 2009

no to je teda novinka 🙂 a akurát som zvažovala že knej prestúpim 😉 ale jasne prajem jej to ved je mladučká 😉 ale na materskej nebude určite velmi dlho dr.sú už také 🙂 😉 o Dr.Puha som počula aj ja že je fajn!! Hm asi ešte počkám kto a kedy a ako 🙂)...tu v Ga inému dr.než Babišovej nechcem ani ja chodit sú tu hrubý na ženy a strááášne čakajú obálku 🙂) 🙂 nehovorím že by som nedala niečo ale musí si to zaslúžit a nie ako v mojom prípade 😖 Tak informujte ako to je s Dr.Babišovou

remida
28. jún 2009

Ahojte...ja som rodila v Galante, mala som vybaveného Ščasného a bol fakt super...teraz idem rodiť druhé a určite chcem rodiť zase v ga a so Ščasným....nemám žiadne výhrady na túto nnemocnicu... 🙂 😉

denisa87
28. jún 2009

ahojte,aj ja som rodila v Ga,cisarkym u primara,a bola som s nim spokojna,bol super....no a Babisova,nic dobre som o nej nepocula....

petruci6
28. jún 2009

co konkretne si pocula? napis do IP

ja som tiez rodila u primara a bola som s nim spokojna,druhe by som tiez chcela rodit u neho,ale vybrat si obvodneho gynekologa na bezne prehliadky,je nieco ine,lebo primar ma vzdy plnu cakaren a ja nemam cas tam pol dna sediet a potom zasa pol dna na USG
😒
ani objednat sa neda,teda asi nie 😒

manika77
29. jún 2009

inak baby ja si myslim ze nakoniec vsetci lekari su uplne rovnaki, lebo ludia si ich tak naucia...si zoberte ze este pred par rokmi sa siel kazdy prehlasit k H...a teraz uz kazda hlada ineho...lenze ja si myslim ze aj toho ineho tak isto zmenia peniaze... 😉 casom bude aj Babis... taka ista ako vsetci..lebo to mate tak ☹ ...ale hlavne ze mame svoje deticky noo nie?? 😀

petruci6
29. jún 2009

manika nie kazdy dr musi byt mamonar,niektory to robia,lebo ich to bavi a je to ich praca

svetluska4
1. júl 2009

Ahoj kocky,
som v siedmom mesiaci a pomaly sa pripravujem na velky den. cakame prve babatko a preto potrebujem poradit ako to chodi v porodnici. Rodit budem pravdepodobne v Galante. Mojim gynekoogom je p. Dr. Vasko (byvaly primar zo Sale). Rada by som ho mala aj pri porode, viem ze chodi robit do Galantskej nemocnince ale iba v stredu. Viete mi poradit ci sa da dohodnut priamo on na porod a ci sa za to nejak special plati, resp. ci sa dava nieco priamo lekarovi, ktoreho ste si vybrali. Obalkovanie nijak zvlast neschvalujem ale v pripade ze budem mat pri sebe svojho lekara tak v tom nevidim problem, vsak aj epidural nie je povinny a platime si ho 🙂
Prosim ktora ste mali porod v GA a vybrali ste si doktora na porod dajte mi vediet. Dakujem

manika77
1. júl 2009

ahoj svetluska ja som rodila v decembri a mala som svojho lekara pri porode a tiez som mala vyvolavany porod..lebo potom mal dovolenku lebo sli vianoce...staci ked sa s nim dohodnes..ja som davala 5000 korun...to bolo asi tak akurat musis to povedat svojmu doktorovi..urcite s tym bude suhlasit..lebo teraz je to uz bezne skoro kazda to tak ma... 🙂 a viem ze kamoska mala zo sale tiez Trajanova..a boli dohodnuti na patke ked jej pride k porodu..ale ona sa s nim dohodla ze ked to na nu pride tak mu zavola..aj tak sa to s nim mozno da dohodnut ze ti da cislo 🙂

skrutka11
2. júl 2009

svetluska.... my cakame prve babetko a k Vaskovi by som urcite nesla... nasa nastavajuca krsna mama ma sestru, ktoru tak zanedbal, ze malu prenasala veeelmi dlho az mala zelenu plodovu vodu. Tyzden ju vraj nechal s kontrakciami v Nem. v Sali /konecne ju zavreli/ a az ked rodina zavolala ineho lekara, ten ju hned poslal na cisarsky, ze nema zmysel rodit normalne. Malicka sa narodila, chytila zapla oci, mala problemy, kedze ju dlho prenasala....

Na neho som nepocula voobec nic dobreho.

skrutka11
2. júl 2009

Pani dr. Myitnikova, je skvela, ja to potvrdzujem... ona jedina mi dokazala odstanit infekciu s ktorou som chodila hadam aj 8 rokov a nikto mi ju nevedel definitivne odstranit. Ona poslala na presetrenie aj manzela /ako jedinu ju to napadlo/ a do mesiaca od vysadenia liekov sme mali stastie na maleho alexa 🙂 chcela som ostat u nej, ale ked si za tehotnu vypytala 134 Eur cca, tak to je uz vela aj na mna a este by som isla rodit do TT, NZ, NR, lebo s GA nevychadza dobre.

tak som jej musela dat zbohom, lebo chcem mat lekara, ktory ma aj odrodi a nebudem sa trepat do TT atd.

Tak nas vzal pan primar z GA. Je svojsky, trefny, strucny, ale nepocula som na neho nic mimoriadne zle. Skvor naopak a GA je hodnotena na 3 hviezdicky z 5 a ja som spokojna podla toho co vidim. Ma sice stale plnu cakaren, ale ked idem na prehliadku, mam aj tak cely den volno, ma tam telku a do 12 som vybavena a vzdy tam pridem az tak na 9:00 alebo az na 10tu a je to uuuuplne v pohode.

ked su komplikacie, co ja viem, vzdy volaju jeho a nie niekoho ineho. Ja sa nespolieham iba na lekarov, citam, robim si prehlad sama a nechcem nic nechat na nahodu. Urcite nikomu nic nedam vopred. Budem tam mat manzela, ktory v pripade potreby bude urgovat. Chcem byt pripravena co najlepsie, aby som neostala na pospas len personalu. Nechcem sa nikomu miestat do remesla, ale vseobecne znalosti este nikomu neublizili a nemozu Vas obit rožkom po hlave 😉 poznam takych mudrlantov a ked im das otazku k veci, su zaskoceny a prestanu trepat, aby mal clovek pocit ze je dolezity.

skrutka11
2. júl 2009

Este k drzosti GA primara... aj na mna par krat zareagoval tak, ze sa ma to dotklo, lebo doma mam skveleho chlapa, ktory ma cas iba pre mna. Ale ked si vezmem, ze mu rakami prejde tolko zien a videla som tam rozne extremy, tak sa mu necudujem, ze je strucny vecny a netoleruje nejake meskania, neznalost toho naco sa Vas pyta...a pod.

Na mna "vybehol" iba raz, ked som tam bola prvy krat a nevedela som co a ako. Na utz sa tam nasackovalo naraz aj 5 zien, taka hromadna akcia, tak ja som cakala vonku a ked po skonceni vysiel, ocividne sa ponahlal tak sa ma opytal, ci cakam na Jeziska....tak som to zobrala z tej lepsiej stranky a zasmiala se, ze ja na grupaky nie som 😉 tak sa zasmial aj on a vysvetlila som ze som tu prvy krat a neviem, ako to tu chodi, tak bol znova uplne mily a odvtedy ziadny problem. Dokonca si pamata moje problemy, spominane mesiac dozadu, takze ci niekto nieco berie, alebo nie je jeho vec. Ked mu dame, tak potom by sme nemali o tom zbytocne hovorit. Poctivy nie je nikto ani na urade vlady.... a kradnu kde sa da. Takze asi tolko z mojej strany

petruci6
2. júl 2009

skrutka pekne si to popisala,suhlasim 😉

giuli
3. júl 2009

Ja som rodila pri Vaškovi a som nad mieru spokojná...mala som plánovanú sekciu ....koľko ľúdí,toľko chutí..je jasné,že nemôže každému sedieť...
mne pomohol s otehotnením pri oboch tehotenstvách,keď už inde nadomnou lámali sekeru,dokonca dr.Brešťanský zo 4Dv Hlovoci,keď uvidel moje vaječniky sa vyjadril,že keby ma nevidel tehu,tak mi povie,že deti mať v živote nebudem a Vaškovi sa to liečbou podarilo 2krát,podotýkam,že vôbec nemenštruujem...držím palce všetkým tehuľkám...je jedno akého lek.si zvolíte,hlavné nech sú mimi v poriadku a tie dni v nemocnici sa pre drobca dajú vydržať..no nie?

kristinabianka
7. júl 2009

ahojte, ja som tiež rodila v Ga u primára,bola som spokojná aj keď to bolo cisárskym, neviem ako to bude pri ďalšom porode. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre