Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

siwike25
30. júl 2008

Ahojte baby ,Pipinka je už v nemocnici ale este nerodi,v noci mala horučku tak si ju tam nechaly.Ale podla mna si ju tam už nechaju do porodu,Zajtra je už v 40tt. 😀 😀

evitkamalicka
30. júl 2008

siwike tak jej odkaz ze na nu myslime

siwike25
30. júl 2008

evit... odkažem jej. 😉

jajak
30. júl 2008

nakoniec sa s pipinkou stretneme v nemocnici, ja idem zajtra s vecami do nemocnice, vraj som už pootvorená, tak držte palce

lucka10
30. júl 2008

jajak držím palce a pozdravujem aj pipinku. Držím palce. Ja idem dnes do poradne na pol jednu. Tak ešte rýchlo varím obedík mužíčkovi 🙂
Siwike odkiaľ to vieš že sa platí za ten box? Ja som o tom nič nepočula. Dokonca sme sa tam boli osobne pozrieť a nič nevraveli sestričky. Vraveli toľko, že keď bude voľný box automaticky rodíš tam. Pochybujem, že by zato pýtali peniaze. Platíš len za nadštandardnú izbu 500 na deň. Objednať sa nedá, len keď bude voľná, tak tam možeš byť. Ale je peknučká. Celé to oddelenie je pekné. 🙂

tamka84
30. júl 2008

evit,tak sa držaj a vydrž už nejak.. 😉

zuzula28
30. júl 2008

jééj, čaute mamuľky z našej "vesničky strediskovej"...k tým nemilým dialógom zozadu ja môžem len toľko povedať, že som z Piešťan (čo je teda rozhodne iné mesto ako GA) a pred GA som bola 5 rokov na výške v BA a teda som si musela trošku na tú našu "vesničku" zvyknúť, ale ako chudera sa tu rozhodne necítim...máme tu skvelých kamarátov a aj pár dobrých susedov a hoci by som to nepovedala, normálne som sem už zapadla ako riťna šerbel...mesto sa zviecha, krásnie a dá sa to...ale ak je človek zatŕpknutý a nešťastný, ani Manhattan ho z biedy nevytrhne...ozaj, ja teda verejne len chválim (ak je čo), ohovárať nikdy a teda konkrétne Dr. Laluha je výborný lekár...a to mám aj čiastočne čisto odborný pohľad na tieto citlivé otázky bez emočných vplyvov (typu je milý a veselý alebo nie je, lebo toto odborníka z nikoho neurobí), lebo mám jedného doma (ale nie gynďoša)... 😉

fitny
1. aug 2008

pipi, siwike- ste stále 3 v 1? 😀 držím vám palce 😉

gween
1. aug 2008

Fitny, pozri si IP!!!!!

siwike25
1. aug 2008

Awojte baby no veru pipinka je ešte stale kindervajičko,xixi 😀 😀 ešte stale nič. 😀

jajak
1. aug 2008

ja mám dnes termín a ešte sme stále 2v1 a to sa hovorí, že dievčatá sa ponáhľajú skôr, no naša dcéra bude asi výnimka, čo potvrdzuje to pravidlo

zanetka3
2. aug 2008

AHOJTE DIEVCATA.DNES JE TO TYZDEN CO SME DOMA Z NEMOCNICE.MAM DCERU MERALA 50CM,3755G.OBSLUHA STAROSTLIVOST V GA BOLA SUPER .NA TO ZE MAJU PORODY JAK NA BEZIACOM PASE TO ZVLADAJU SESTRICKY NA VYBORNU.VELMI PEKNE IM DAKUJEM AJ DOKTORKOVI 😀

jajak
2. aug 2008

zanetka, tak tebe je uz dobre, ze si doma, mna to ešte len čaká, potešila si ma, že si bola v GA spokojná

lucka10
4. aug 2008

Čau Žani takže všetko super? No teším sa s tebou. 🙂
Mňa to tiež ešte len čaká, dúfam, že vydržím do termínu 😒
Malinkej posielam pusinku.

lucka10
4. aug 2008

jajak ty máš presne kedy termín ?

buffinko
4. aug 2008

zanetka - gratulujem 😵, a super, ze si nas opat uistila o dobrej starostlivosti v ga porodnici.

jajak uz mozno rodi 😀

fitny
4. aug 2008

zanetka, krásne dievčatko, videla som ju 😀

evitkamalicka
4. aug 2008

ahojte kocky 🙂

pipinka82
5. aug 2008

ahojte som doma z nemocky ale ešte bez miminka v sobotu mám termín a ráno sa mám ist ukázat dokimu a mám si zasa zobrat tašku takže zas strávim pár dní v hoteli Hilton alias Ga nemocnica xixi ale baby poviem vám sú tam super sestričky a je tam fajn neni to nič hrozné bola tam sranda takže sa nebojím tam strávit ešte pár dní a dúfam už že aj malého sa dočkám

lucka10
5. aug 2008

Ahoj pipinka, to máš úpln)ú pravdu, sestričky sú tam veľmi milé, mala som možnosť pár z nich spoznať. Držím Ti palce. Potom sa ozvi. 🙂

evitkamalicka
5. aug 2008

ozaj baby, neviete ako to v GA funguje s epiduralkou? ci to treba nahlasit nejako dopredu alebo az pri porode

lucka10
5. aug 2008

Ahoj evitka.Spomínala si to lekárovi?Aj ja by som chcela rodiť epidurálkou.

evitkamalicka
5. aug 2008

luci buduci tyzden na poradni sa chystam, lebo sa ma na to uz skor pytal, ale este som nebola rozhodnuta

buffinko
5. aug 2008

kocky, pokial viem, epi picha v GA iba jedna pani dr., takze urcite treba povedat dopredu. zaujimava situacia moze nastat, ked to na nas pride v noci....

v pia mam poradnu, opytam sa a hodim sem info 😉 ako sa maju dnes vase chrobaciky? mne nejako stvrdlo brusko. no a je mi klasicky blebleble 😒 ale ked vidim ten tyzden, ze 32tt som uplne happy 😀 v 9tt som myslella, ze nedozijem dalsieho dna 😀

lucka10
5. aug 2008

No to teda bude naozaj zaujímavé ak to príde v noci. No a moja malá dnes celý deň kope 🙂 , dokonca mala aj riadnu štikútku 🙂 . Zajtra idem do poradne.

evitkamalicka
6. aug 2008

ahojte kocky...no ja mam pocit ako keby sa moj maly chcel kazdu chvilu prekopat z bruska, tak bubnuje o 106 😀

bashka
6. aug 2008

Luc, a uz sa ozvi volakedy, uz hadam aj 2 mesiace presli...nech vidim ako rasties 😉
Vcera som stretla Erziku, po dovolenke...fesanda opalenaaa 🙂

lucka10
6. aug 2008

No keď ti poviem že musím ležať tak mi uveríš?Mám prikázané od lekára byť v totálnom klude. Nesmiem ísť von.Prídi ku mne veď vieš kde bývam 🙂 . Dobehni s bambulkou doobeda.Pokecáme.Eržiku som nevidela,musí byť ako černoch 🙂

pipinka82
8. aug 2008

ahojte ešte som cela xixixi 😀 ja mám asi čas do vianoc xixixix 😀 😀 😀 zajtra zasa spat do GA nemocky a aj sa trocha teším xixi 😀 😀 a dúfam že naposledy sa tam vraciam xixi 😀

buffinko
8. aug 2008

pipinka, ty co tu este robis???? 😅

tak babule, v ga picha epidural pani dr. orlicka a teraz vraj nastupila, resp. prestupila nejaka pani dr. zo sale, ktora tiez bude pichat. ale meno neviem. ak dr.orlicka nebude mat sluzbu, tak hold smola, epi nebude. niekedy sa s nou da dohodnut, aby prisla, no ale vzdy sa to neda. a tak proste nonstop epi nie je k dispozicii v GA, mozno sa to teraz zmeni, ked uz tam budu na to 2dr. blizsie som sa nevypytovala, ja mam stale nalez KP, takze zatial to stale vyzera na sekciu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre