Používame cookies. Viac informácií tu. OK
marcelas82
15. aug 2019

Ahoj.ja som tam bola akurát včera na poradňu pred pôrodom.od môjho neurológa mam na papieri citujem:indikovana sekcia..kvôli operované platničky (hernia L5/S1) a hneď ma zrušil,že to vraj nie je dôvod na sekciu.iba toľko.od vcera som nasratá,lebo teraz neviem čo si mám o tom myslieť. Celý čas som bola pripravená na to,že idem na sekciu,takže neviem vôbec čo teraz robiť.ci meniť nemocnicu alebo sa hádať s doktorom

sandri
15. aug 2019

@marcelas82 ahoj, skus zavolat neurologovi a povedz mu, ako k tomu pristupil gynekolog. Informuj sa, ci skutocne mozes rodit prirodzene. Ak to neurolog nwbude odporucat, zmen porodnicu. S platnickami nie je sranda... Na druhu stranu, mam kamosku, co ma velke problemy s platnickou a ma za sebou 3 prirodzene porody, cize nemusi to byt vzdy dovod na sekciu...

marcelas82
16. aug 2019

@sandri mam vyjadrenie tretieho neurológa,ktorý hovorí,že radšej by som mala ísť na normálny vzhľadom na to ,že by som sa rýchlejšie dala dokopy a aj kvôli alergii na fraxiparin. Takže momentálne je to 2:2 dvaja doktori za sekciu a dvaja za normalny pôrod.este čakám na jedného vyjadrenie,lebo už ani sama neviem.asi sa zastuplujem 🤣

Tu začni písať odpoveď...

Odošli