Pôrodnica v Ilave. Máte skúsenosti?

adulak
24. apr 2007

ahojte, nemate niektora skusenosti s touto porodnicou? zaujimalo by ma vsetko od doktorov, cez epiduralky az po izby a sestricky 🙂 neviem sa totiz rozhodnut kam mam ist rodit. ci do trencina alebo do ilavy. dakujem moc za rady 😵

larmimi
5. nov 2010

@mamina7 aha takze to je ale dobre, ked len raz, tym zabrania tolkym "navalom" navstev, nie? a ja zbehnem dole na coffee radsej sa prejst .....naco pojdu hore 😉 to nie je zle vymyslene...

mamina7
5. nov 2010

@larmimi 😉 Vsetky nariadenia v nemocnici su vzdy kvoli niecomu a urcite nie preto, aby nam robili naprieky. Je to tam tak trochu ako v pionierskom tabore. Niet nad sladky domov, kde mame vlastne pravidla... Mna napriklad nenormalne rozculovalo to neustale meranie teploty... Ale zasa pobavil divny zmysel pre humor jednej mladej blond copatej lekarky, (teda aspom myslim, ze nas len z pasie natahovala, a potom to ber aj ty tak, inak sa ti bude zdat byt nenormalne stroha a drza) 😀

larmimi
5. nov 2010

@mamina7 o nej mi uz rozpravali, ze vyzera na 15rokov... 😉

mamina7
7. nov 2010

@larmimi To je ona. Potom popismenkuj tvoje dojmy z nej. 😉

larmimi
8. nov 2010

@mamina7 ok budem, len uz teraz by som to rada citala 😀

anaj_janka
8. nov 2010

@elkazu možno sa tam stretneme 😉 🙂 .... prajem rýchly a dobrý pôrod

larmimi
8. nov 2010

tak toto je sila...zajtra som mala ist na poradnu, co som bola naposledy 12.oktobra, (a to mam v knizke ze v 8mesiaci kazde dva tyzdne ) a moj dr. ma tyzden dovolenku...parada 😠 dufam ze tam bude aspon sestricka 16teho nastupujem na matersku neviem kto mi ju vypise

mamina7
9. nov 2010

@larmimi V pohode aj sestricka. Na administrativu lekara nepotrebujes. Opise ti datum z tehotenskej knizky a tlacivko opeciatkuje 😉 Alebo si pockas na lekara a potvrdenie prinesies do prace s oneskorenim. 😎

larmimi
9. nov 2010

@mamina7 uz to aj mam, aj ma preobjednala 😉

marbella
8. dec 2010

ahojte, chcela by som sa spýtať, či si treba predom zavolať do nemocnice, keď sa tam chcem ísť trošku kuknúť, ako to tam chodí,...?! V živote som tam nebola, tak by som rada vedela, ako to tam vyzerá.
Kolko je tam dr? Akí sú?

bejka213
8. dec 2010

@marbella Ahoj, kazdy pondelok o 13.00 byva prehliadka oddelenia, ale je dobre si tam v ten den rano zavolat, ci mozes prist...ci nemaju nahodou porod alebo niaky zakrok.

marbella
11. dec 2010

@bejka213 ďakujem, tak si tam teda zavolám radšej, nech sa zbytočne nepreženiem.
Vidím, že máš bábo maličké, ty si tam rodila?

bejka213
16. dec 2010

@marbella Ano, rodila som v Ilave. Rozhodovala som sa medzi Trenčinom a Ilavou a rozhodla som sa dobre, bola som velmi spokojna.

mamina7
20. dec 2010

@larmimi Ahojky, myslim na teba a drzim palce. Nech ti to dopadne vsetko na vybornu a zelam stastlive prezitie vianocnych sviatkov 😉

larmimi
21. dec 2010

@mamina7 jej, dakujem to je zlate, aj ja prajem vsetko dobre nech ste zdravucky vsetcia 😉 😉 😉

marbella
21. dec 2010

@bejka213 tak to ma teší...dúfam, že budem spokojná aj ja 🙂 my sme sa tam nakoniec nedostali a asi to už ani nestihneme. Pre bábo treba aj kozmetiku na kupkanie? či len plienočky, vlhčené obrusky a nejakú mastičku na riťku? treba aj deku? Možem si malinkú obliecť do svojho?
Adamka som rodila v TO a tuším nožičky im obalovali len do tej handernej plienočky. Je to aj tu tak?

@larmimi tiež prajem rýchly porod a hlavne aby všetko dobre dopadlo. Potom sa možeš podeliť so zážitkami z nemocnice 😉

bejka213
21. dec 2010

@marbella Kozmetiku na kupanie netreba, vsetko tam maju...pre Teba Ti stacia pampersky, vlhcene obrusky, masticku na ritku a pripadne aj niaku svoju latkovu plienku. Babatko ma oblecene nemocnicne oblecenie, take tie tenke stare kosielky a balia im nozicky do latkovej plienky. Tu deku si kludne mozes zobrat, ja som ju mala pod malym v postielke. Ci si ho mozes obliect do svojho to neviem, ved si zober veci a uvidis co Ti povedia..
Inak prajem prijemne sviatky a hlavne dobry porod, nech Vam to dobre dopadne a ste zdravi 🙂

larmimi
21. dec 2010

@marbella dakujem 😉

marbella
22. dec 2010

@bejka213 ďakujem za info, si zlatá. Keby volačo, tak sa ešte ozvem 🙂

Pekné a pokojné sviatky prajem, dievčatá 😉

marbella
13. jan 2011

neviete kolko stojí nadštandardná izba?

zuzanat
13. jan 2011

@marbella na internete som sa docitala, ze nadstandard stoji 17€, ale neviem ci je to tak...

larmimi
13. jan 2011

@marbella ano, 17eur 😉

marbella
13. jan 2011

@zuzanat vďaka, aj býva o ňu velký záujem? @larmimi dík....aký bol porod?gratulujem k chlapčekovi 🙂

zuzanat
13. jan 2011

@marbella to ti neviem povedat, ked som tam bola pred 3 rokmi, tak boli obsadene. Mne aj celkom vyhovovalo, ze som nebola sama na izbe, aspon som mala s kym pokecat, vystriedali sme sa pri babatkach ked sme isli do sprchy a pod...

mamina7
14. jan 2011

@larmimi Blahozelam k drobcovi a zelam Vam obom hlavne vela zdravicka... Aj sa s nami podelis o zazitky?

mamina7
14. jan 2011

@marbella Ano, o nadstandartku bol velky zaujem, teda aspom v case, ked som tam bola ja. A uplne suhlasim so zuzanat, byt na izbe s viacerymi ma svoje vyhody tiez. Inak dievcata, drzim Vam obom palce...

larmimi
14. jan 2011

@marbella
@mamina7 dakujem 😉 porod bol rychly a bezproblemovy, ale aj tak to bolelo 😅 😀
sestricky, sanitarky a doktorky vyborne...len primar sa tvari akoby ho to nebavilo ! 😒

marbella
14. jan 2011

@zuzanat @mamina7 áno, určite to má svoje výhody, a je na izbe s viacerými aj veselšie, ale mne velmi chýba to wecko a sprcha na izbe 😒 Pred nejakým časom som mala isté problémy a odvtedy mám akýsi blok- nedokážem ísť na velkú , keď doma niekoho mám nasačkovaného. Proste potrebujem klud ☹ takže ja by som to brala len kvoli tým weckam.

@larmimi tak super, a ako dlho ste tam pobudli?

larmimi
14. jan 2011

@marbella 7 dni aj s dnom porodu a odchodu 😖 😉

larmimi
14. jan 2011

@marbella a mala som nadstandart.a nelutujem....nechybali mi ziadne rozhovory na to neni cas....fakt ta izba stoji za tie peniaze

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre