Pôrodnica v Ilave. Máte skúsenosti?

adulak
24. apr 2007

ahojte, nemate niektora skusenosti s touto porodnicou? zaujimalo by ma vsetko od doktorov, cez epiduralky az po izby a sestricky 🙂 neviem sa totiz rozhodnut kam mam ist rodit. ci do trencina alebo do ilavy. dakujem moc za rady 😵

susi0303
11. jan 2012

hej manzel chce byt somnou v kazdu chvilu...ja som mala krce predvcerom...ale asi to boli len poslickovia....aj ked mi to v tu chvilu nebolo vsetko jedno....ale vcera a dnes ziadne krce len tie tlaky ked sa zodvihnem....a plodova voda ti odtiekla doma ci v nemocnici....moja,ak ta budem otravovat dakymi otazkami,tak ma zastav....len ma vsetko zaujima ako prvorodicka....inak ked som na malej na WC,tak mam taky priesvitny hlien...dufam ze to nieje ta hlienova zatka

carrie4
11. jan 2012

@susi0303 nadštandartná izba ako aj bývanie na izbe s mamičkami, obe majú určite výhody aj nevýhody. ja som bola na nadštandarte a keby som si mohla vybrať a bola by jedna z tých izieb voľná, tak by som ju zase brala. muž prišiel za mnou kedykoľvek, vždy na pár hodín, užívali sme si spolu prvé chvilky s malou. a to samostatné soc. zariadenie, bolo na nezaplatenie. ale ako som písala, všetko má svoje pre aj proti, zase s mamičkami som sa pozorprávala len v tej jedálničke pri jedle

susi0303
11. jan 2012

@lily23 uvidim ako mi bude dnes...ci to bude horsie....mam poradnu na druhy tyzden v stredu....tak uvidim....

susi0303
11. jan 2012

@carrie4 hej ako vidim vsetko ma svoje pre a proti....ale asi som sa uz rozhodla ze pojdem na normal izbu....

carrie4
11. jan 2012

@susi0303 ved určite každému vyhovuje niečo iné 🙂 aj tak v tej nemocnici to ujde velmi rýchlo a rýchlo sa budete z bábätka tešiť doma

careamell
11. jan 2012

Ja som bola aj na normálnej aj na nadštandarde a určite by som šla zase na nadštandard. Na izbe som bola totiž s mamičkou, ktorá ešte neporodila a stále stonala a plakala, kedy už porodí. 😒Inak deti stále spali a keď nemáš čo robiť, všetky témy sú za hodinu prebrané. Ale je zas výhoda, keď si môžte poradiť tak...

susi0303
15. jan 2012

ahojte babulky.......aj ste si niektora do ilavy kupili v lekarni rosalgin?...alebo nieco take na podporu hojenia porodnych ran?

almita
15. jan 2012

@susi0303 repik je najlepsi,naozaj to mam odskusane,malo sa mi co hojit 😅

susi0303
16. jan 2012

@almita dakujem.....takze repik je overeny.....

vrabciatko
25. jan 2012

@susi0303 Ahoj, bola si v piatok na prehliadku pôrodnice?

aknedz
25. jan 2012

Ahojte, chcela by som vás poprosiť o vyplnenie ankety, ak ste už rodili. Ak nie, tak potom , keď budete mať pri miminkách chvíľku času 😉 Ďakujem a pekné materstvo želám! https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/ilavska-porodnica/

susi0303
27. jan 2012

@vrabciatko ajojik....prave dnes som tam bola....prisli sme na 10h ale sestricka nemohla este prist,ze taku pol hodku si nas prevezme....ale z pol hodky bola cela hodka a potom ze este nemoze,ze dalsiu pol hodku mame este pockat.....tak sme sa na to vybodli a isli sme domov....tak sme nic nevideli ani nepoculi....

katka_grac
30. jan 2012

@aknedz anketa vyplnena... aaaaa ze ja som vas min 2x videla v sudnej sieni... 😉

dada24
31. jan 2012

@aknedz aj ja som vyplnilaaaaa 🙂

aknedz
31. jan 2012

@katka_grac ďakujem, ano bola som tam uz 3x 😀 veľmi veľa ľudí ma spoznáva a aj na ulici mi to hovoria 😀

julie1412
6. feb 2012

Anketa vyplnená 🙂

zdena29
8. feb 2012

@careamell
ja som rodila tiež pri Dr.Čimborovej ale mam opačné skusenosti.Nemam jedinú výhradu.Skor ju odporucam.

careamell
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aknedz
9. feb 2012

@careamell @zdena29 žienky a ktorá to je? Taká mladá blonďavá alebo tmavovlasá? Ani neviem akí sú teraz v Ilave pôrodníci, ke´d kamoška rodila pred dvoma rokmi, tak mala mladú tmavovlasú....a neviete, či Dr.Orálková tam máva často služby?

careamell
9. feb 2012

@aknedz Je to taká špinavá blondína s rovnými vlasmi. Tmavovlasá je Janegová. Orálková myslím služby máva. ☹ Bohužiaľ.

almita
9. feb 2012

@aknedz to je ta mladucka blondina.Je mila a prijemna,mam velmi pozitivne skusenosti...

aknedz
10. feb 2012

@careamell a nevieš či nejak často máva Dr.Orálková? Počula som, že najčastejšie sa striedajú tie dve mladé, hlavne cez deň.

aknedz
10. feb 2012

@almita aha, ano , aj som si myslela, no ja som na ňu zatiaľ počula veľa pozitívnych ohlasov....ono je to naozaj asi od situácie, ako sa aj daný lekár zachová....nie každému sadne

vrabciatko
11. feb 2012

@aknedz rodila som 1.2. pri dr.Čimborovej a aj napriek tomu, že to bol veľmi náročný a vyvolávaný pôrod nemám jedinú výhradu. Absolútne profesionálny a ľudský prístup. Maximálna spokojnosť s celým personálom vrátane novorodeneckého oddelenia.

zdena29
12. feb 2012

@vrabciatko
ja som tiez nemala najlahsí porod,e ako vravím bola som maximalne spokojna od zaciatku az po kial som neporodila.Bola velmi mílá a kludná o vsetkom ma informovala. Pred pôrdom mi o nej hovorila aj kamoška,ta pri nej porodila rduhé dieta a tiez no problem.

zdena29
12. feb 2012

@careamell
pocula som ze Dr.Petrykowski bere niečo za porod,ci to nie je aj tým

careamell
12. feb 2012

@zdena29 Netuším, či berie...Ja som len počula, že konkrétne s touto lekárkou nechce pracovať.

srnqqa
14. feb 2012

@susi0303 @vrabciatko
Ahojte, baby, vedeli by ste mi povedať, ak ste boli na prehliadke oddelenia, čo vás zaujímalo, na čo ste sa pýtali?

susi0303
15. feb 2012

@srnqqa ahoj.....no ja som na prehliadke aj bola ja nebola......prisli sme tam na 10h v piatok,cakali sme na sestricku majdanovu najskor pol hodku,potom dalsiu hodku a potom odkazala ze este taku pol hodku a bude pri nas....ale nakoniec sme sa s manzelom schytili a isli sme domov.....bohvie ako dlho by nas este odkladala....tak uz sme tam nesli vobec

srnqqa
15. feb 2012

@susi0303 a zaujímať ste sa chceli o čo? Mám pár otázok, také bežné si myslím, len či neexistujú aj nejaké špeci otázky, čo by ma nenapadli 😎 A do IL teda nakoniec ideš rodiť? Dala by si potom vedieť, aké to tam bolo? Nad inou síce neuvažujem, ale mať info je lepšie 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre