Pôrodnica v Košiciach. Máte skúsenosti?

lubka1
12. júl 2006

Síce mám k pôrodu ešte veeeeľmi ďaleko, budem rada, ak mi niekto napíše svoju skúsenosť, aby som mala nejaké infošky 🙂

lovacka
1. sep 2006

baby neobuvajte sa to do miriam.Mozno su jej otazky trosku cudne ale ma 17 a podla mna tak ako nebola pripravena na tehotenstvo mozno nie je pripravena ani na porod.Ale asi to bude aj vinou jej gynekologa ☹ V prvom rade miriam si vyhladaj v novej nemocnici ked si sa tam rozhodla rodit lekara - porodnika a povypytuj sa ho na vsetko vsak nebudes vediet ani nakojit abbo bola si na nejakej predpriprave co sa robi pre tehlky?Asi ti naozaj najviac pomoze len porodnik a inac nespoliehaj sa na to ze rodim o 11 dni tak sa mi uz nic nemoze stat lebo ani to v torom si tyzdni nie je 100%

kvetka9
1. sep 2006

lovacka nikto sa do miriam neobuva a to ze ma 17...hm mala vediet co robi a teraz by sa mala snazit, aby sa co najlepsie vedela postarat o mimino...a neviem ci si si vsimla ale miriam ustavicne sa pyta na veci ohladom porodu a ludia jej aj radia ale nemyslis ze klast 2-3 krat jednu a tu istu otazku na ktoru uz padla odpoved je hlupost?poviem to otvorene, ta miriam bud nie je ozaj tehotna a robi si tu prcu alebo ked je tehotna tak je poriadne nezodpovedna... 😠

lovacka
1. sep 2006

kvetka slow down nerozculuj sa tebe to uz vonkoncom neprospeje.To ze je nezodpovedna tak ok beriem ale ked sa pyta aj 100 krat neodpovedaj ved asi to tak aj baby robia ze jej uz neodpovedaju lebo sa tu pyta dookola to iste.hlavne ty sa setri a to ako uz ona porodi no som zvedava aj ja ale ver mi je tu par tqakych co sa pytaju take veci ze sa ti rozum pri tom zastavi ale stava sa 😀

kvetka9
1. sep 2006

ja sa absolutne nerozculujem ja sa na tej holke v celku bavim...

davidko
1. sep 2006

miriam 17 držím ti palce pri porode a za epidurálku sa platí 2000,- sk ak ti ju nestihnu dať tak ti vrátia peniaze.A ani ja som nemala vybaveného lekara a ani pôrodníka a to niesom rómska občianka,a rodila som v novej 2 krát ,vieš tam je dôležitá sestrička nie lekár.

miriam17
2. sep 2006

dakujem za informaciu,a dufam ze to zvladne tak ako aj ostatne zeny,

gilly
26. sep 2006

ahojte,
ja sice este nie som ani tehotna ale uvazujem velmi vazne nad tym, ze aj ked byvam v BA, pojdem rodit do KE. Som totiz z KE a chcela by som prve dni az tyzdne po porode byt s maminou. Viete mi niektora poradit, ako v takom pripade mam postupovat? Dohodonut sa vopred nejako (co ja viem este v tretom piatom mesaici) v nemocnici, v ktorej by som chcela odrodit, alebo proste dojst do KE par dni pred planovanym teminom a ist az vtedy do nemocnice?

stanka_s
10. jan 2007

Ahojte, ja chcem ist rodit do Sace. Neviete nahodou niektora kde najdem zoznam veci ktore su potrebne zobrad si do nemocnice, konkretne co treba do Sace?

danka2
10. jan 2007

majka 35 rodila v šaci a poslala mi zoznam prepošlem ti ho dobre ja sa tam tiež chystám 😉

pierra
10. jan 2007

danka2 prosim zoznam aj mne do IP.. dakujeeeem 😵

stanka_s
10. jan 2007

Danka vdaka za zoznam. Daj potom vediet ako bolo. Das si aj epi? Drzim ti palce. 🙂

danka2
10. jan 2007

no mám poučenie o epi podpísané tak uvidím ako to budem zvládat. pokial nebude treba budem vediet vydržat epi si nedám ale viem ja čo bude ? 🙂 Vdaka potom dám vediet ako bolo 🙂

dalli
11. jan 2007

ahoj kočky, ja mám síce ešte dosť času, ale keďže som tiež rozhodnutá ísť do šace, tak by ma ten zoznam zaujímal. Môžete mi ho niektorá preposlať, vopred dík 🙂 🙂

miriam17
11. jan 2007

kwtak ta ti si uz v krotm mesiaci??j a sa nahodou viem veelmi dobre starat o svoje dieta

kvetka9
11. jan 2007

ved vdaka bohu ze sa vies postarat
🙄

stanka_s
11. jan 2007

Ahoj dalli,
poslala som Ti cez IP zoznam veci do Šace.

dalli
12. jan 2007

Ahoj Stanka, a veľmi pekne dík, juj tebe sa to už kráti a zachvíľku sa budeš tešiť z bábätka🙂
Máte v šaci vybraného lekára, ako často tam chodíte na kontrolu pred pôrodom, resp. budete chodiť? alebo ste chodili?

lenny
12. jan 2007

máte nejaky zoznam, co treba zobrat so sebou do porodnice v starej nemocnici

lenny
12. jan 2007

?

danka2
12. jan 2007

dali ja chodím cca. raz za týžden a pol ked je všetko v poriadku, nie je dovod tam chodit hore dole. Šla som tam v 36.tt v pohode 🙂Lekára nemám kto tam bude nech ma odrodí 🙂

sisulik
12. jan 2007

ahojte...v septembri 2004 som rodila v saci. dva mesiace pred porodom som prisla na SR a mala som uz aj lekarku vybavenu..ktora ma mala nastarost az do porodu a aj ma odrodila. teraz som opat tehotna a chcela by som rodit taktiez v saci a u tej istej lekarky. bola som tam so vsetkym spokojna. mala som nadstandard izbu, ktora stala cca 1000 sk na noc, aj epiduralku a manzela pri porode (cca 4400sk) a uz ani neviem co presne.
aj personal bol velmi zlati, avsak jedna sestricka mi nejako nesadla...nepatrila medzi najmladsie, ale pri kojeni (kedze som ani nevedela ako kojit-ved som este nemala deti) tak mi dala dost pocitit ze som nemozna. ☹

danka2
12. jan 2007

hmmm všade sa nájdu také....s tým asi nič nespravíme. Ja tam robim takže tam budem v podstate doma ale všetkých tam až tak nepoznám. Už sa teším ako mi poradia - však ste sestrička tak to musíte vedieť 😀 😠

dalli
13. jan 2007

Tak to máš Danka pravdu, držím prsty nech je všetko oki🙂

dankaa
14. jan 2007

ahojte kocky!

zaujímalo by ma,ktorá z vás už rodila v novej nemocnici ,aké má skúsenosti, co je potrebne priniest si so sebou a naopak,ktoré veci boli zbytocne a pod.dakujem Vám a prajem krásny slnecný den 😵

PS:navstevujeme Dr.Rosakovu-možem vrelo odporucit 🙂

andrea.m
14. jan 2007

danka2 toto mi urobila jedna sestrička v PO "šak ste sestrička tak viete" a kľudne ma nechala v slzách.bola to čirena ovca prešovskej pôrodnice(dúfam,že už tam nerobí)a ked hej tak už sa jej nedám a budem drzá,a budem sa sťažovať.

yesno22
14. jan 2007

dankaa, v novej rodila davidko a zuzka111111, skus im poslat IP 😉

megustas
14. jan 2007

dankaa: ja som tiez rodila v novej a rosakova robila asistenciu pri mojej sekcii...pre babo tam potrebujes len jednorazove plienky a utierky na prdelku, no a pre seba hygienicke potreby a nieco v com budes spat 😀 ale davaju aj oni tie ich kosele ked si nebudes chciet pospinit svoje...inak rosakova super...dobre si si vybrala 😉

sisulik
14. jan 2007

danka2...ty robis sestricku v saci?

kako
19. jan 2007

ahojte babky,ja som sice len v siestom mesiaci 🙂 , ale chcem ist rodit do Šace, mozte mi prosim preposlat ten zoznam co treba do porodnice? Diky.

miss
23. jan 2007

Ja som rodila v starej na Rastislavovej v Kosiciach a už by som tam veru neisla ani za svet, porod som mala priserný, doktorky su tam zlate, ale žial niektore sestry su priserne, ja som chytla najhorsiu službu a nikomu neprajem zazit to co som si prežila ja, ked mi bolo pri kontrakciach najhorsie ten pristup bol priam neludský, ak budem este rodit tak bud v Saci, alebo v novej.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre