Pôrodnica v Košiciach. Máte skúsenosti?

lubka1
12. júl 2006

Síce mám k pôrodu ešte veeeeľmi ďaleko, budem rada, ak mi niekto napíše svoju skúsenosť, aby som mala nejaké infošky 🙂

mirka8429
8. apr 2008

junovka zajtra mu mam volat pred obedom a okolo obedu mam ist...

misanik no hej...vytahy su o nervy...a ludi pllno , ja sa bojim bolesti...len neviem ci sa mi ta moja biedna odvaha rodit bez epi vyplati 😅 ved to ze ani ja neviem co ma caka...ale neminie...misi ja rodim u Adama..skvely lekar

livka299
8. apr 2008

Ahoj Mirka ak ta smiem presvedcit tak bez epi mne ju pichli neskoro, lebo za par minut som porodila a to sa ma pichnut cca 20 minut pred ocakavanim.... 😖 😖 No aa este si zober jedna bolest navyse + zavedena kanila 😠 ja uz nikdy....aj tak som to prezila len som vyhodila 2000,- do vzduchu

livka299
8. apr 2008

Ja zrejme pojdem do starej, vahala som medzi Sacou, ale nakoniec dialka ma odradila.... 😀

misanik
8. apr 2008

Mirka, ja som zazila vtedy Adama na pohotovosti, bol velmi zlaty. Ja budem asi u Murina, aj ten je super. Ja epi nemozem kvoli mojim problemom s krvou, ale aj tak neviem ci by som si ju dala. Takto mam aspon o dilemu menej 🙂 Teda zajtra drzim palce.
Junovka veru porod za pol hodinky, tak to by fakt sen. 🙂 Ale zasa dobra sprava je, ze ak pojdem na CP, asi ma uz hore vezmu nejakym sluzobnym vytahom co nestoji na kazdom poschodi, no nie? 🙂

mirka8429
8. apr 2008

livka no ja som si nedohodla tu EPI ja len tak uvazujem ci vydrzim tie bolesti..zajtra idem na poradnu a mozno mi uz piichne vyvolavacku..myslis ze porodim skôr ked som otvorena na palec a krcek sa skracuje?a placenta uz vyzera na pôrod??ak by mi pichol niekedy okolo obedu tak do vecera by som mala nie..

misanik ano aj Murin je velmi zlaty...ked chodil na vizity bol ferovy sympaticky a hlavne povedal stale pravdu...fakt ok

keri
8. apr 2008

miri, no to či porodíš skôr závisí od toho ako rýchlo sa budeš otvárať

jasné, že by si mohla porodiť do večera, ak Ti pichne vyvolávačku okolo obeda - musíš veriť, že porodíš rýchlo a bude to jednoduchšie

mirka8429
9. apr 2008

keri no akurat sa chystam do nemocky na poradnu..tak uvidime ci uz dnes bude chciet vyvolat alebo ma zavola o par dni..drzte palceky

misanik
9. apr 2008

mirka, drzim ti palce, mojej kamoske pichli vyvolavacku na obed a malicka bola na svete okolo 16-tej 😉

mirka8429
9. apr 2008

misanik no ani som dnes nikam nesla...som mu volala ale si vymenil sluzbu a mne poradnu na sobotu..tak musim cakat..som trochu sklamana lebo som to uz chcela mat za sebou ☹ ale tak snad to vydrzime do soboty 😔

keri
9. apr 2008

no, miri, tak ďalšie čakanie 😢 ale ktovie možno malý nepočká do soboty a doky dobehne aj mimo službu 😉

budeme držať palčeky 🙂

misanik, no mne mali tiež pichnúť vyvolávačku, ale keď mi dali klystír tak som sa vys..la a do hodiny som porodila
pôrod som mala úžasný

mirka8429
9. apr 2008

keri a myslis ze by prisiel aj mimo sluzby?som sa o tom s nim bavila ze ci ma to môze prekvapit skôr a on ze moze ale ze on to vidi..ze ma bude volat uz kazde 2 dni a tak ze naplanuje ked bude sluzba..no lenze ja som bola v piatok a kazal mi prist v stredu ..a dnes si prelozil sluzbu tak mam dojst v sobotu..a to si niesom ista ci vydrzim..do myslis ..pride?

junovka
9. apr 2008

Mirka, pride.A u koho to vlastne rodis??,U Adama??

mirka8429
9. apr 2008

junovka ano u adama

junovka
9. apr 2008

unho mas zarucene, ze pride 😉 😉 je ferovy chlap, aspon co som pocuvala od zienok, ako sa k nim spraval a choval.Zo mnou si tiez rad posrandoval, nakolko som tam bola ako vystavny inventar uz 😀 😀 😀

mirka8429
9. apr 2008

junovka tak to si ma potesila...lebo v piatok som bolaa som sa ho pytala ci ma nemoze pôrod prekvapit skôr...tak vravel ze ano ale ze on ma uz bude teraz kazde 2 dni volat a naplanuje vtedy ked bude sluzit...mala som dojst dnes ale on si prelozil zmenu kôli hokeju tak mam prist v sobotu..a to dufam ze do soboty vydrzim..lebo uz take kadejake priznaky mam..hlavne stale mam tvrde brucho a napnute...a aj zle mi byva...tak neviem..ak by to prislo skôr a mu zavolam tak ze pride???

junovka
9. apr 2008

urcite 😉

junovka
9. apr 2008

jedna co somnou lezala na izbe pred porodom, tak volala mu v noci domov, tak prisiel 😉 😉

mirka8429
9. apr 2008

junovka tak potom to je skvele...a nemal nervy alebo nieco take?a aj mu platila?ako mala ho vybaveneho?

keri
9. apr 2008

miri, neboj ak mu zavoláš tak príde
podľa Tvojich príznakov (hlavne to tvrdnutie bruška) neviem či vydržíš do soboty 😉 😉 😉
no, ale jeden nikdy nevie 😀 😀 😀

mirka8429
9. apr 2008

keri no ja uz druhy den mam cely take napnute brucho a tvrde...a zle mi je uz druhu noc...tak na zvracanie zavraty mam niekedy mam zimnicu a potom zas mi je horuco...tak neviem co to je..a krize ma sem tam bolia a dnes aj trochu bolest z vnutornej strany stehien..ale to preslo...tak ja uz neviem ☹ lebo som prvorodicka a nedokazem rozlisit poslickov a kedy to uz je ozaj...ale to brucho ma stve...mama uz pozera ze je stale napnute

junovka
9. apr 2008

nemal 😉 a zaplatila mu.Ale, vies ono v porodke je zariadne, tak, ze ked sivybavis lekara, tak spises s nim oficialne zmluvu, ze si si ho vybrala, a ked pride na teba, kedy on sluzbu nema, tak tusim s a plati 5000 Sk, cast ide nemocke a cast jemu.Pokial by mal sluzbu vtedy, ked pride to na teba, tak niesi vobec povinna zaplatit 5000Sk.To je oficialne.Ak chces, len aby bolo medzi vami, tak je to uz tvoja vec.Ta zena to mala len medzi nima. 😉

keri
9. apr 2008

miri, ani ja som nevedela či to budem vedieť kedy to na mňa príde. Ale vedela som, žena to vicíti.

Mne celú noc tvrdlo bruško, ale len véééééľmi nepravidelne, no a ráno som bola na 2 cm otvorená. Celý pôrod zavísi od toho ako rýchlo sa otváraš 😉

junovka
9. apr 2008

mirka, kontrakcie rozlisis tak, ze ta bude boliet v podbrusku ako keby si mala dostat menzes.Potom sleduj ake caste su intervaly.

mirka8429
9. apr 2008

junovka no hej o tej zmluve som pocula...ale väcsina penazi ide nemocke a statu..pôrodnik dostava len uplne minimum...vobec sme sa nebavili o peniazoch...tak este sa rozhodnem....ale chodim k nemu skoro cele tehu...a ineho lekara by som pri pôrode ani nechcela..este murin by usiel..ale ineho nie...a som sa bala ze ak by to prislo skôr ci by nemal nervy alebo nieco take..som sa toho bala..ale ak nie tak som rada...normalne mi padol kamen zo srdca... 🙂

mirka8429
9. apr 2008

keri no ja som uz na palec otvorena teda v piatok som bola..krcek sa skracuje a placenta vyzera na pôrod...tak mi povedalll a dnes by mi mozno vyvolal pôrod..povedal ze aj veci si mam doniest..ale vzislo z toho..tak ze az v sobotu..a myslim ze uz ma necha...lebo stale brucho ako kamen..

junovka no mavam aj take bolesti ako menstruacne...a aj ma strasne prepichuje zdola do podbruska...neviem ci sa otvaram alebo co to...

junovka
9. apr 2008

neboj, hlavne sa nestresuj 😉

mirka8429
9. apr 2008

junovka a myslis ze si ma tam uz necha ked mu poviem ake priznaky mam?halvne to brucho?

mirka8429
9. apr 2008

a maly sa strasne hemzi akoby uz tiez chcel von..a citim tlaky aj dolu aj hore ked vyduva ritku..hehe

junovka
9. apr 2008

moze byt Mirka, ze sa otvaras.Ja si tiez myslim, ze do soboty asi nevydrzis, ako to opisujes.Sleduj ake intervaly.Keby sa intervaly skracovali na 15-20 minut, tak mu volaj...neni sranda, na to, ze si este mimo KE 😒

mirka8429
9. apr 2008

junovka no ved to...a maly sa nejak hemzi ale tak bolestivo...joooooj a citim tlaky aj dolu ako sa hemzi...vies ja tu pisem vsetko lebo ty si uz rodila tak predsa mi vies poradit...a brucho mam stale tvrde..a take napnute...no spat sa mi uz neda...lebo na boku ked lezim sa budim na bolest ked sa tam zakliesni maly a ked zatlaci na zlcnik tak to je parada...bolest ako vysita...heh...no a si zober ze niekto ani bolesti nema...a pride a zavelia ze rodii...no to je parada...intervaly bolesti ako rpi menzes??toto si mam pocitat??alebo tvrdnutie bruska

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre