Pôrodnica v Košiciach. Máte skúsenosti?

lubka1
12. júl 2006

Síce mám k pôrodu ešte veeeeľmi ďaleko, budem rada, ak mi niekto napíše svoju skúsenosť, aby som mala nejaké infošky 🙂

nika.r
12. aug 2006

denik, toto si pozerala? /klikaním ďalej sa dozvieš aj viac 😉 /
http://www.nemocnicasaca.sk/html/index.php

nika.r
12. aug 2006

pôrod do vody tam zrejme neponúkajú

denik
14. aug 2006

hej nika, to som si už prešla.. ďakujem za tip 😉 no a o Topoľčanoch som počula, ale zdá sa mi to trošku ďaleko, teda neviem, ako by sa to riešilo - že prijmu ženu skôr alebo ako? veď keď na mňa prídu bolesti, tak kým dôjdeme do Topoľčian.. no uvidíme 🙂

nika.r
14. aug 2006

to fakt neviem, ako by sa riešilo. Ani tá Šaca nie je k PO až tak blízko. Keď bude bábo šikovné, tiež to je len tak-tak... 😉

denik
14. aug 2006

to máš pravdu, ale predsa len sa mi to zdá byť bližšie.. fakt neviem, zatiaľ to neriešim, len ma to tak napadlo.. 🙂

nika.r
14. aug 2006

jasné. 🙂
Ako sa ináč máš? Predpokladám, že teraz trošku oddychuješ. Či ani nie? 😉

nika.r
14. aug 2006

ale asi je to mimo témy, nebudem ju radšej narúšať. Pošlem IP. 😉

denik
14. aug 2006

ok 🙂 čakám a odpoviem 😵

miss
29. aug 2006

Ja sa neviem rozhodnut kam ist, ale asi pojdem do novej nemocnice, ale je to asi v podstate jedno nie? muž chce aby som sla do Šace,ale zda sa mi to od ruky, ked to na mna príde kým ma tam zavezie 😝 😀 a este ako som mnohokrat pocula, že ked sa vyskytnu nejake komplikacie aj tak vezu do novej. Železničnu nemocnicu nikto nespomínal, mam tam Dr. a som spokojna, len neviem ako je na tom pôrodnica tam 😅

gajka
31. aug 2006

Ahojte,kočky poraďte mi prosím dobrého gynekológa/ičku v KE.ďakujem

rabiva
31. aug 2006
miriam17
31. aug 2006

neviete my nahodou povedat neake podrobnosti ohladom novej nemocnici??

lovacka
31. aug 2006

miriam a co konkretne chces vediet?

miriam17
31. aug 2006

TO JE JEDNO...TAK VSEOBECNE....ak vlastne je

dea
31. aug 2006

miriam, nikto ti neradil z blizkeho okolia, kde je "kvazy" najlepsie. Ja som chcela ist do sace, ale nakoniec ma svagrina presvedcila aby som isla do starej, ona tam rodila minuly rok v novembri a bola spokojna, takze sa tam tiez chystam, dufam ze ma odrodi ten isty lekar co aj ju 😀

miriam17
31. aug 2006

no nik lebo kazdy chce aby som isla do novej a ja by so mchcela vediet preco?ved nemocnica je skoro kazda rovnaka

kvetka9
1. sep 2006

miriam tak potom mas aky problem ked vravis ze kazda nemocnica je rovnaka? 😖 a inak skus pozriet predosle prispevky...

miriam17
1. sep 2006

ahojte...neviete nahodou ci sa za podanie epidularky plati v novej nemocnici??

kvetka9
1. sep 2006

miriam mas velmi blizko do porodu,neuvazovala si nad tym ze by si sa mala radit uz so svojim porodnikom?a ked chces tu novu porodnicu tak kde je problem zajst tam a pytat sa?tam dostanes najpresnejsie info 😉

miriam17
1. sep 2006

no ja este nemam porodnika vybaveneho...pretoze moja doktorka si mylsi zze to neni potrebne

kvetka9
1. sep 2006

nie je to potrebne?hm tak to som nepocula...ty este stale chodis ku svojej gynekologycke?ved posledny mesiac by si mala chodit tam, kde rodis...

miriam17
1. sep 2006

no uz nie pretoze teraz v stredu som bola u nej posledny krat...a ona iba povedal ze ked my otecie plodova voda alebo ak budem mat bolesti kezdych 20 min.tak mam ist do porodnice

kvetka9
1. sep 2006

prosim?a to co je za lekarku? 😠 no fajn ked uz ona je taka ,,starostliva,, ale preco aspon sama nevyhladas niekoho?to sa nebojis?a co tvoji rodicia a manzel ked nejakeho vobec mas?

miriam17
1. sep 2006

a coho by som sa mala batz???a mam priatela,a rodicia nic na to lebo oni si mylsia ze to tak ma byt

kvetka9
1. sep 2006

aha no tak potom je to ok...ale co ja viem tak ziadna z mojich znamych nesla rodit kzv.naslepo 😕 moj nazor je taky ze je dobre mat niekoho pri porode kto ta aspon ako tak pozna...a ty mas aku predstavu o porode?odtecie plodova voda a supnes sa do najblizsej nemocnice ktoru budes mat pod rukou?porod je nepredvidatelny ale nikdy nie je na skodu mat aspon cosi dopredu pripravene...

miriam17
1. sep 2006

no ja idem rodit na 100%do novej......a aka predstava?no ta ked to pride tak idem

kvetka9
1. sep 2006

vies kto v dnesnej dobe len takto rodi?nasi romske spoluobcanky 🤐 a to akoze odteraz az do porodu ta nikto nebude vysetrovat a sledovat?

miriam17
1. sep 2006

ta asi nee....ja ma uz pravdepodobne porodit o 11 dni...alebo ak skor

kvetka9
1. sep 2006

no tak potom ta dievca obdivujem s akym kludom k tomu pristupujes

elesa
1. sep 2006

Miriam17,
len tak mimochodom, ak chces epiduralku, mala by si to konzultovat s porodnikom a on ti odporuci anesteziologa v nemocnici. Musis byt oboznamena so vsetkym, to sa neda v priebehu doby ked uz rodis. Este stale si myslis, ze netreba mat porodnika??
Ak to ho nie je treba, potom na co tolko otazok o epiduralnej analgezii?? Vela veci ti tam bolo vysvetlenych.
Drzim palce, nech ste obaja (ty aj babo) v pohode.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre