Pôrodnica v Košiciach. Máte skúsenosti?

lubka1
12. júl 2006

Síce mám k pôrodu ešte veeeeľmi ďaleko, budem rada, ak mi niekto napíše svoju skúsenosť, aby som mala nejaké infošky 🙂

mirka8429
12. apr 2008

junovka tak ja stale este niesom mamina...mam prist na dalsiu poradnu v stredu..a potom sa uvidi 😔

jankapo
12. apr 2008

ahoj mirka, citam ze ta poslal domkov, ja myslim ze mudro 😉 pokial zena neprenasa alebo nema nejake ine problemy, vyvolavat len kvoli lekarovej smene je podla mna blbost, tak nejak intuitivne citim ze ja to nechcem aj za cenu toho ze neporodim na smene svojej lekarky...u mna akosi neplanovane veci vzdy lepsie dopadnu.... 😉
nezavidim ti to napatie, ale to asi k tomu patri...
myslim na vas, bude to fajn, ked to pride samo, uvidis...ako sa hovori uz ste blizsie ako dalej 🙂

mirka8429
12. apr 2008

jani presne mas pravdu...len on stale ma tak navodi ze uz aj by to bolo..ja sa psychicky pripravim a potom z toho nic 😀 no ale ako vravis ze je lepsie rodit normalne aby neboli nejake komplikacie...ved uz on vie...ze vnutornu branku mam stale zatvorenu a ak by mi dal vyvolavacku tak by som sa trapila v bolestiach ale neotvarala by som sa...a potom by som bola slaba a pôrod by nakoniec mohol skoncit cisarakom alebo nedaj boze zvonovym alebo kliestovym pôrodom a to nechcel ani on ani ja..tak si pockame 😀 a dik si zlata... 🙂

junovka
12. apr 2008

no teda Mirka 😕 A ja, ze uz 😀 😀

oraia
13. apr 2008

Ahoj baby....je tu niekto kto bude rodit zaciatkom augusta???? .... ake mate skuseenosti s porodnnicami v Ke?

mirka8429
13. apr 2008

junovka aj aj som si myslela ze uz..aj som bola ako tak psychicky pripravena a zas z toho vzislo 😀 ale nevadii ved raz to isto pride 🙂

oraia no ja rodim uz teraz..neviem skus pozriet na temu spolocny termin do augusta 2008....

junovka
13. apr 2008

oraia, myslim, si, ze je dost podrobne vsetko rozpisane v tejto teme a v ostatnych temach kosickych porodnic.Len si precitat treba 😉

mirka8429
13. apr 2008

junovka no vcera som bola v nemocke na kontrolu tak ma objednal az na stredu ze vraj by sa nemalo nic stat do stredy tak uvidimee

oraia
13. apr 2008

junovka....no to hej, lenze kazdu chvilku sa nieco meni, lekari sa tiez menia, prichadzaju odchadzaju, konkretne ma zaujima II. gyn.- por. kl. v starej nemocnici, ked sme planovali babo (a to chvilku trva kym sa podari) mala som jasnu predstavu za kym pojdem ale ten lekar v nedavnej minulosti odisiel do ineho mesta, takze skor som chcela vediet aktualnejsie info., ...dokonca aj povaha lekarov sa rokmi meni a ak som aj nejakych tam poznala dost sa zmenili (kariera robi svoje)... :o)))

mirka8429
13. apr 2008

oraia v tom ti velmi neporadim lebo ja rodim v novej 🙂

jankapo
13. apr 2008

oraia- je tu tema Kosice- Rastislavova....prave je tam jedna (pravdepodobne uz je tam, lebo sa neozyva... 😵 ), tak by sme mali cerstve info...alebo ak chces pockaj na mna...ja tam tiez budem rodit... 😉 chodim tam pravidelne, uz som tam aj lezala, kludne sa ozvi, ak chces vediet nieco konkretne...alebo napis do temy, mozno sa ozvu nejake baby

mirka8429
16. apr 2008

junovka..dnes som mala volat dokimu o pol 8 rano a zas mi to prelozil na obed..jooooooooooooooooj

mirka8429
22. apr 2008

junovka no tak ja uz na 100 percent rodim v piatok..hehe konecneeeeeeeeeeeeeeeeeee davam si uz prechadzky a tak...no ale si predstav ze sa mi krcek uz centroval dopredu..a zas sa dal naspät akoby dozadu..tym ma fest doki prekvapil ze aj take sa moze heh...tak v piatok sa uvidi podla nalezu ci rodim normalne alebo cisarskym 🙂

ibinecka
25. jan 2009

Ahoj tehulky a mamičky z Košíc 🙂 Rodila niektorá z vás v poslednej dobe v novej nemocnici cisárskym rezom 😉 Ja sa chystám a chcela by som vedieť nejaké aktuálne infošky 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre