Pôrodnica v Leviciach. Máte skúsenosti?

nattie
22. jan 2008

Ahojte maminky a buduce maminky 😉
velmi by ma zaujimali vase osobne skusenosti - ci uz pozitivne alebo negativne ktore mate o tejto porodnici a tiez referencie z pocutia 😉

...nakolko sa mi termin porodu blizi a tuto porodnicu mam z domu najblizsie uvazujem, ze babatko prinesiem domov prave z Levic 😵

ktore
8. nov 2011

ahojte.tak co nove o porodnici.myslim ze este funguje a nechce sa mi verit ze zavru.to by nedopadlo dobre.

majka21
8. nov 2011

ahoj @ktore, ešte funguje a ja si myslím, že aj bude, keďže doki ma objednal na 1.12, aby mi ukončil PN-ku a vypísal materskú a dopočula som sa aj to, že nemalo by sa nič meniť, tak uvidíme.

ktore
8. nov 2011

@majka21 uf ved to sa mi velmi nechcelo verit.ze jedna okresna nemocnica zavrie.no lekari nemali na vyber iba toto urobit z edaju vypovede.to by bolo viete co baby co by ludia urobili keby zavreli porodnicu a celuccky okres by musel inde rodit.sak to by bol riadny rozruch na ministerstve,kolko ludi by tam islo vykrikovat.tolko staznosti by bolo.a len zlo by nastalo....

ita78
8. nov 2011

@ktore
@majka21 Dnes som bola v nemocnici za Dr.Braunom,lebo mám mať cisársky v decembri,tak som sa bola dohodnúť a on mi povedal,že sa pôrodnica nezatvára,všetko bude fungovať aj naďalej tak ako má!!!! 😉

michelle232
8. nov 2011

Ahojte.Neviete mi povedat,kolko stoji epidural v LV? 🙂 Dakujem.P.S Ja chodim k doktorovi Bendemu a som s nim max spokojna. 😉 😉 😉 😉

dorotka_
8. nov 2011

ahojte, neviete mi poradit ako ma ordinacne hodiny Dr. Braun, potrebovala by som zajtra za nim zbehnut, dakujem

mirip
8. nov 2011

@dorotka_ zajtraj je streda v LV je ráno do 8,30 potom do 13 Tlmače a od cca 13,30 je zase v LV streda nie je najšťastnejší deň najlepšie je ísť v utorok ordinuje celý deň alebo vo štvrtok ale tam viac operuje....alebo mu ráno zavolaj na mobil a spýtaj sa kedy máš prísť

mirip
8. nov 2011

@ita78 ja som to hovorila že sa nakoniec dohodnú s vedením a aby ste sa tehulky nestresovali zbytočne 🙂

ita78
9. nov 2011

@mirip Mala si pravdu.Dokonca aj doktorka,moja ženská,mi povedala,že to by si nikto z nich nedovolil,že to robili len také bububu,že to by potom len videli vo vláde,čo by ludia narobili za štrajky,lebo že aj tak je tá situácia v zdravotníctve dosť zlá...

ita78
9. nov 2011

@dorotka_ Včera som za ním bola,tiež mi vravel,že najlepšie mu je zavolať ráno o 7.30,lebo že vtedy on vie kde bude celý deň behať,a tak sa s ním dohodnúť...

mirip
9. nov 2011

@ita78 nie len tam toje aj v školstve, práce a rodiny, hospodárstva...............všade je minister čo sa prd rozumie narobí x umien na škodu všetkým a potom sa zmení vláda a tak je to dookola,som zvedavá čo zase vymyslia noví ministri po volbách v marci

monci78
10. nov 2011

@michelle232 stoji 150 eur... 😉

michelle232
11. nov 2011

@monci78 dakujem 😅

michelle232
11. nov 2011

@monci78 a je porod lahsi ako bez epiduralu?

michelle232
11. nov 2011

Chcela by som sa opytat,ci niektora nevie ako je platena PN-ka ak budem vypisana ze mam rizikove tehotenstvo.Dakujem za odpovede 😉

marcella5
11. nov 2011

@michelle232 Ahoj, a si zamestnana? Ak ano, budes to mat ako normalnu marodku platene. Platila si si dobrovolne nemocenske poistenie?

michelle232
11. nov 2011

@marcella5 zamestnana som,pracujem v zdravotnictve a dobrovolne som si nemocenske neplatila.

michelle232
11. nov 2011

@keena sorry,este sa tu nevyznam 😕

michelle232
11. nov 2011

@marcella5 nemocenske odvádza do sociálky moj zamestnávateľ.

marcella5
11. nov 2011

@michelle232 ano, tak budes dostavat normalne marodku, tusim je to 55% z platu. Jasne, nemocenske odvadza zamestnavatel, ale keby si si doplacala aj dobrovolne, tak si mohla mat vyssiu matersku. Ja mam okolo 650eur.

michelle232
11. nov 2011

@marcella5 dakujem.

monci78
12. nov 2011

@michelle232 ano ja som mala lhší a rýchlejší pôrod, bolo to super, a s odstupom času mam na to len dobre spomienky. Vyborne sestry vyborna asistentka, super anesteziolog, super cas, sitie som necitila ani ako skrabkanie, proste vôbec nic som necitila, takto by som rodila aj sto krat...iba odporucam... 😉 🙂

michelle232
12. nov 2011

@monci78 tak ja to tiez vyskusam.Pri prvom som mala velke bolesti ,tak ked si na to pomyslim,tak radsej zvolim druhu moznost 😵

saemi
19. nov 2011
saemi
19. nov 2011

v nemocnici v LV som rodila teraz 4.11.2011. bola som veľmi spokojná.... rodil ma môj lekár Neubauver, ktorého som mala dohodnutého pri pôrod... pôvodne som mala mať aj epidural, ale anesteziolog bol v NR... ale išlo to tak rýchlo že ani nebol epidural potrebný...
čo sa týka personálu, lekári a sestričky som bola max. spokojná....
strava o ničom... wc a sprchy no o ničom...
ak sa chcete niečo spýtať ohľadne LV pôrodnice kľudne mi napíšte...

sny
20. nov 2011

@saemi Ahoj,ja by som sa chcela spýtať,ako to bolo s návštvami,či si mohla ukázať bábätko len cez okienko alebo si mohla aj vísť s ním na chodbu.ďakujem

saemi
20. nov 2011

@sny ahoj, len cez okienko. ale mala som nadštandard izbu tak návštevy chodili na izbu.

sny
20. nov 2011

@saemi Ďakujem pekne,no neviem teda ako to bude s mojou malou,keď ma príde pozrieť a ja jej nebudem môcť dať sestričku pohladkať ☹ Nadštandard zato neplánujem...

saemi
20. nov 2011

@sny tak ju pohladká cez okníčko...tam za dverami je aj prievan a to by pre malé nebolo dobré...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre