Pôrodnica v Leviciach. Máte skúsenosti?

nattie
22. jan 2008

Ahojte maminky a buduce maminky 😉
velmi by ma zaujimali vase osobne skusenosti - ci uz pozitivne alebo negativne ktore mate o tejto porodnici a tiez referencie z pocutia 😉

...nakolko sa mi termin porodu blizi a tuto porodnicu mam z domu najblizsie uvazujem, ze babatko prinesiem domov prave z Levic 😵

erika3011
30. aug 2012

@ktore mne stvrdne bruško teraz denne tak 15x a predsa som v pohode odvtedy krčok sa nemení 😉

millada
30. aug 2012

@erika3011 , ty nechodis k Neubauerovi? Len či si to nebola ty, čo sme sa dnes stretli v poradni a spolu čakali... 😉

erika3011
30. aug 2012

@millada ahoj jej tak tu dnes spoznám všetky baby z poradne 😀 jasné som to ja 😉

millada
30. aug 2012

No super, tak som rada, ze sme sa aj osobne spoznali 🙂 Ked som pozrela tvoj pas, tak som si aj myslela, ze presne, ako si hovorila - staršia dcerka 3 roky, 37 tt, ze to budes asi ty... A kto je tu ešte z dnešnej poradne, nech aj ja spoznam 😀

ktore
30. aug 2012

@millada ja som od hoesovej je to vedla vasho.ale ja chodim pondelky...

ktore
30. aug 2012

@erika3011 co ti davali infuzky?kolko dni si tam bola?

ktore
30. aug 2012

3 tyzdne to velaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

erika3011
31. aug 2012

@ktore týžden mi dávali magneziove infuzky kombinovane s injekciami a pichli mi 3 dalšie injekcie na dozretie plucok maličkej 🙂 bola som tam tak necelé 2 týždne no ale stačilo mi 😝

@millada ahoj no veru aj ja som si hned kukla tvoj pás ako si mi napísala 😀 a ked som zbadala mená dcérok, Naďa a Nina tak som si bola na istom 😉

erika3011
31. aug 2012

ja som ešte v čakarni stretla julianku888 teda ak sa nemýlim 😅 😀

ktore
31. aug 2012

@mishuu
@mrkva131 prosim vas baby mohli by ste opisat trosku viac ako to vsetko ide ked pridete do porodnice.opiste to odvtedy ako ste zazvonili a atd ak budete take dobre.co sa dialo potom vysetrenia prezlecenie co treba mat po ruke co si obliekate ako prve.proste cim ste presli ako ste isli rodit.velmi dakujem.

ktore
31. aug 2012

@mrkva131 aj to by som chcela vediet kedy ti zobrali tasku co si si z nej zobrala a tak....hm.budes to vediet opisat ako to bolo od zaciatku.?

julianaka888
1. sep 2012

@erika3011 Ahoooooj.......veru,stretli 😀

julianaka888
1. sep 2012

@ktore Neubauer 🙂

erika3011
1. sep 2012

@ktore prijem je skoro vždy rovnaký, dajú ťa prezliecť do svojej nočnej košele dajú ťa na ctg, vyšetria zdola, dajú klistír, potom sprcha po sprche si dáš už ich erarnu nočnu košelu a šup na sálu... pri príjme musíš mať so sebou potrebne doklady...a ked ťa zoberu na ctg tak si tašky uložiš do skriniek stade si potom vyberieš čo ti povedia 😉

@julianaka888 tak ahoooj 😀

lucina26
1. sep 2012

Ahojte maminky 🙂 mám síce ešte dosť času lebo termín mám začiatkom januára ale mám obavy zo sestričiek ☹ nebudú sa kumne správať zle keďže som mladá prvorodička? Myslím tým, že mi neukážu ako bábätko kúpať a tak...a navyše by som chcela nadštandartnú izbu kôli našim rómskym spoluobčanom...nieže by som bola rasistka ale počula som aj od iných maminiek že s tým nemajú bohvieaké skúsenosti...napr. že neakceptujú nariadenie sestier a aj 4 vám naraz prídu omrknúť jedno mimino...prosím vás krásne o vyjadrenie sa ☹

erika3011
1. sep 2012

@lucina26 ahoj 🙂 neviem síce kolko máš rôčkov, no ja som prvu dcérku rodila ako čerstvá 21 ročná a sestry boli uplne super ku mne aj napriek tomu že som mala aj tú hotelovku 😉 Platí jedna jedina zasada, ak si milá ty tak sú aj ony 😉 Nelubia ufňukané rodičky, k takým sú väčšinou aj drze...ale ak by sa ti nelubilo ich spravanie kludne to podotkni na vizite a uvidíš aká zmena nastane 😉

tunzal
2. sep 2012

@lucina26 ahoj, plne súhlasím s @erika3011, ak budeš ty milá a "poslúchajúca" mamina, tak budú aj sestričky milé k tebe, to s tým nemá nič spoločné že si mladá prvorodička 🙂 , sestričky majú povinnosť ti ukázať ako sa zaobchádza bábätkom aj pri kúpaní....ale z vlastnej skúsenosti viem že to nemá nič spoločné s tým ako budeš mimino doma kúpať a pod. nadštandard by som kvôli tomu že k iným idú návštevy nedala ale zariadila by som to tak aby ku mne prišli vtedy keď tam neni skoro nikto, veď návštevy môžu celý deň prísť len cez vizitu nie, a ajtak tam budete len 4 dni a to sa dá vydržať, síce som rodila vlani v oktobri ale kým som tam bola ani raz sa nestalo že by bol problém s návštevami 😉

lucina26
2. sep 2012

Mam 19. A 20 budem mat az v marci...ale dakujem vam ukludnili ste ma 🙂 no to s tou izbou bolo myslene tak, ze ak by som sa nahodou dostala na izbu s mamickami ktore niesu podla mojho gusta ( s romkami) tak by som o tu izbu urcite sestricky poziadala....a ano pocula som aj to ze k hysterkam sa moc pekne nespravaju takze sa budem snazit co najtichsie priviest babenko na svet 😉

erika3011
2. sep 2012

@lucina26 nemusíš byť zase tichučko, kludne vzdychaj a fuň kolko sa ti žiada 😀 😉 myslím,že tie bolesti sa v tichosti predýchať ani nedá 😅 ...tam ide len o to aby si s nimi spolupracovala a neodvrávala 😉 jednoducho treba poslúchať čo ti hovoria a bude dobre 😉

lucina26
2. sep 2012

No ja sa vzdy znazim posluchat 😉 tak dufam ze aj tento krat to tak bude...inak vidim ze tebe sa termin blizi..cakas chlapceka ci dievcatko??? 🙂 teda ak smiem vediet.

erika3011
2. sep 2012

@lucina26 dievčatko 🙂 naše druhé 😉

lucina26
2. sep 2012

Jeeeeej..gratulujeeeem 🙂 moj drobec sa stale vrti a ritkou sa nam otaca ☹ dufam ze nechce byt inkognito az do porodu 🙂 a meno?

lucina26
2. sep 2012

@erika3011 Jeeeeej..gratulujeeeem 🙂 moj drobec sa stale vrti a ritkou sa nam otaca :( dufam ze nechce byt inkognito az do porodu 🙂 a meno?

erika3011
2. sep 2012

@lucina26 ked dáš kurzor myšky na moju fotku všetko ti ukáže 😉 a neboj aj váš drobček sa určite ukáže, mne pohlavie povedali už v 4. mesiaci pri oboch 🙂

lucina26
2. sep 2012

@erika3011 jeeej Karinka?🙂 krasne...ake alternativy si este mala? Ja nemam zatial ani pre dievcatko ani pre chlapceka 🙂 no pekne uz v 4.?...keby to tak mne chceli teraz povedat... vo stvrtok idem na sono...tak dufam ze sa ukaze ;)

erika3011
2. sep 2012

@lucina26 😕 😕 😕 nechápem prečo ti ukazuje Karinku ked už take tri mesiace mi tam svieti Michaela 😀 😅 😕 najprv sme chceli Karin tak ale na Michaelu je viac zdrobnenín čo sa mi páčia 😉 ...chlapček by bol Andrejko

lucina26
2. sep 2012

@erika3011 Čoooo 🙂 trapas ...no teraz som kukala a už ukazuje Michaelu...ja som chcela Karin len mam termín na január a Karin ma meniny v januári tak nechcem aby aj meninky aj narodeninky oslavovala v jeden mesiac ..a navyše pár dní pred tým sa končia Vianoce 🙂 Aj Andrejko je pekné 🙂 no ja nemám šajnu aké dám 🙂

erika3011
3. sep 2012

@lucina26 nepoznáš ma náhodou??? Lebo kočky písali že im pekne ukazuje už dávno Michaelu! 😕

lucina26
3. sep 2012

@erika3011 nie nepoznám...nepoznám tu nikoho...a niesom tu na koníkovi dlho registrovaná..ak som ťa niečím urazila tak mi to prepáč! ☹ A tu Karin mi ukázalo asi preto, lebo som nebola na nete cez notebook ale cez tablet a ten mi sem tam hapruje.

ktore
3. sep 2012

ahojte.ja som po poradni dnes.mala Barborka ma cca3245 gromov ale este sa nechysta na svet tento tyzden.krcok uz je makky ale je hore a zatvoreny.takze musim este cakat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre