Pôrodnica v Leviciach. Máte skúsenosti?

nattie
22. jan 2008

Ahojte maminky a buduce maminky 😉
velmi by ma zaujimali vase osobne skusenosti - ci uz pozitivne alebo negativne ktore mate o tejto porodnici a tiez referencie z pocutia 😉

...nakolko sa mi termin porodu blizi a tuto porodnicu mam z domu najblizsie uvazujem, ze babatko prinesiem domov prave z Levic 😵

erika3011
9. sep 2012

@ktore tak nejako sa to vyrieši aj u nás, ak nebude stíhať manžel, stále môžem volať našim alebo dedovi či krstnému 🙂 len kým dojdú to trošku potrva ale asi je jedno či pridu oni alebo sanitka z LV 🙂 ...

julianaka888
9. sep 2012

Tak my to už máme za sebou.....:-* Alexej Bačík,05.09.2012... 2750g,48 cm

ktore
9. sep 2012

@julianaka888 aky zlatucky.aj uz chcem .ako to prebehlo?bolo vsetko ok?

ktore
9. sep 2012

@erika3011 nejak sa to vsetko vyriesi.teraz nad tym dumame a ked na to pride tak to bude razom vyriesene.zajtra idem na poradnu.som zvedava ako to dopadne.beriem si aj tasku pre istotu.ale neverim este no stat sa moze hocico.

erika3011
9. sep 2012

@julianaka888 Jeeeej gratulujem 😵 tak tento drobček sa skrýval v maminkinom brušku na poradni 😀 😉 velmi je zlatý, prajem vela zdravička!!! 🙂

erika3011
9. sep 2012

@ktore jeej tak budem na teba zajtra silno myslieť, potom píš ako si na tom 😉 mna dnes reže zdola, cítim že sa malá tlačí nadol tak snád to už čo chvíla príde...zajtra začíname 39tt 😵

ktore
9. sep 2012

@erika3011 jej aj ja zacinam zajtra 39 tyzden.to sme narovnako.aj mna rezava dolu a vzdy je to rovnako.som si myslela ze mi uz doktorka povie ze je dole ale nie.to rezanie som mala asi od ineho.teraz ma vobec nereze.obcas pichne ale kosti uz ako keby som ani nemala spolu. 😀 uz chodim jak kacica.

erika3011
9. sep 2012

@ktore viem viem však to od začiatku ťaháme spolu 😀 počuj ak by sme aj naraz rodili tak ma cestou z domu vyzdvihni v Dolnom P. ... ok? 😀 😀 😀 😀 😀 ...no mna inak nejako chytajú kontrakcie, už si to hodinu sledujem, intervaly sú tak 10 minutove...tak ale bolesť sa nestupnuje a voda neodteka, ešte aj zátku mám 😀 tak sa len sledujem ale nedávam tomu velke šance ...no už by som taaak chcela 😅

ktore
9. sep 2012

@erika3011 jaj ano som zabudla ze mas tak ako ja.ok sa zastavim. 😀 a su bolestive tie kontrakcie?ja som tak mala minuli tyzden.ale ibe trikrat za sebou ale to bola iba nahoda ze boli cca 10 minutove.

erika3011
9. sep 2012

@ktore no mám ich stále, cca 10 min.. sú trošililinku silnejšie ale ešte by som pri nich dokazala zaspať 😀 ...tak dosť bolia kríže ide to od nich, stvrdne bruško a take menzesove bolesti mam... no ved uvidíme.

ktore
9. sep 2012

@erika3011 nooo posli ich ku mne neni to daleko.mozno uz rano bude mimino na svete.aspon by si to mala za sebou.s kym si doma?

ktore
9. sep 2012

@julianaka888 to kde si fotena?

erika3011
9. sep 2012

@ktore mám doma manžela tak pohoda...do roboty ide len rano o pol 6 ... tak keby dačo je to v pohode....idem si pospať kym sa mi da a možno sa rano zobudim s tým,že mi nič neni 😝 papa dobru nocku

ktore
9. sep 2012

@erika3011 papa zozvi sa daj sem vediet ako to dopadlo

erika3011
10. sep 2012

@ktore ahoj, tak ešte som celá ale zrelá na psychiatriu... vnoci som ledva spala lebo tie bolesti boli silnejšie. Laci už chcel že ideme nech ma aspon prezru...ale dobre že sme nikam nešli lebo do rana ma to trošku prešlo, bolesti mam sice aj teraz ale už nie take silne...ja si myslim, že kym neodide voda, zátka či nezačnem krvacať je zbytočne utekať nie??? Malinka sa hýbe cítim ju ale je akási lenivá, no snad je v poriadku ak vydržím do stredy potom mi doki aj tak povie čo a ako..

ktore
10. sep 2012

@erika3011 no ahojko.nuz neviem ci ty vydrzis do stredy.ja si mylsim ze je to otazka minut.urcite sa otvaras.plodova voda nemusi odtiect.len sleduj bolesti a casovy rozdiel.to moje babo sa nikam nechysta ani vraj tento tyzden.a ja som uz zufala.nevladzem uz.plakala by som.

zora256
10. sep 2012

@erika3011 Ahoj!
Ak máš bolesti tak to ok,nie je,ja by som šla i bez odtekania plodovej vody do pôrodnice aspoň sa dať pozrieť,alebo ku gynekológovi,určite sa otváraš,lebo aj mňa pri otváraní,boleli hrozne kríže a z nich tvrdlo a bolelo brucho.A plodová voda,už potom hoc,kedy Tin môže odtiecť.Hoc u mňa to bolo opačné,mńe najskôr odtekala voda,potom som mala tie otváracie bolesti,ale to je jedno a o krvácaní nehovor,to je už veľmi,zlé krvácanie nemá čo robiť,to až po pôrode,pri odídení hlienovej zátky je len špinenie,akoby pár kvapiek,nie krvácanie.Ja si myslím,že ešte dnes porodíš.Potom sa ozvy ako si dopadla🙂Držím palčeky to bude rýchly pôrod,keďže sa otváraš už druhý deň🙂

zora256
10. sep 2012

@ktore Ahoj!
Viem ako sa cítiš,ja som bola tak tiež,ako ty,lenže mne opačne zakaždým mi lekár vravel,že už pôjdem rodiť,lebo som sa otvárala od 32tt a nič až na 41tt som porodila,a tiež som simyslela,že sa už zbláznim,ale tak čo už nenavyberáme si,hlavné je že babulko je vporiadku,možno to príde zhurta z ničoho nič🙂

zora256
10. sep 2012

@julianaka888 Ahoj!jéj,Gratulujem k malinkému chlapíkovi🙂Krásne drobátko🙂Veľa zdravíčka vám obom prajem🙂A nech vám robí len radosť🙂

erika3011
10. sep 2012

@zora256 Ahoj 🙂 Klud klud klud ešte nerodím 🙂 ...bolesti na ráno trošku ustali a cez den prešli uplne iba sem tam mi strvdne bruško plus tá bolest do križov.. Inaj ak krvacanim môže začať pôrod, kamaratka nedavno rodila a pár hodín predtym ako porodila maličkú z nej vyšlo trošku krvi a bolo to v poriadku, samozrejme nelialo to z nej za kýbel 😉 Teraz som normalne v očakávaní čo bude zase večer 😝
@ktore ach no mohlo by to byť, teraz mi pre zmenu už nič neni, rano ešte bolesti boli ale slabšie a teraz už len sem tam to tvrdnute.. Ja som už minulu stredu bola otvorena na 1 prst, dnes ma bolia akurat tak stehenne kosti a citim sa ako keby sa mi kosti trošku rozšupli presne ako si písala ako keby ich spolu nič nespajalo 😀

ktore
10. sep 2012

@erika3011 ano presne akoby tie kosti uz neboli spolu.ktovie dokedy to budeme tahat.ja mam brucho este hore tak naozaj nemam co cakat ale ako
@zora256 hovori tak sa moze spustit zhurta.uvidime.

ktore
11. sep 2012

@julianaka888 ako sa mate?

marcella5
11. sep 2012

@chariquet ahoj, ja chodim k Novakovej-super dr.!!! Ked sa da, poradi ti aj homeopaticku liecbu, a mozes si vybrat, ja verim prirodnej, homeopatickej liecbe, a maly bol za ten rocik, co je na svete dost casto chorucky, lebo ma trosku oslabenu imunitu a nemuseli sme nikdy brat antibiotika. Naozaj velmi prijemna pani dr., ja nedam dopustit.

chariquet
11. sep 2012

@ankalv1
@ktore
@machovalucka
@ktore ahojte🙂 Dakujem za vase rady ohladom detskej doktorky. Pravdupovediac potrebujem nejaku, ktora bude maximalne ochotna. Zijem v zahranici a hoci prvy mesiac (mozno trosku viac) budem chodievat na prehliadky osobne, neskor by som rada konzultovala (v pripade nudze) veci bud telefonicky alebo mailom (budem mat aj druheho pediatra v zahranici, no slovenskym doktorom doverujem viac). Nuz, neviem, ci si to nepredstavujem velmi idylicky a ci niektora z vasich kandidatok bude ochotna... Asi by bolo najlepsie ich vsetky obíst a priamo sa ich spytat....

ktore
11. sep 2012

@chariquet no to sa budes musiet popytat. 😉

chariquet
12. sep 2012

dnes som zavitala do levickej porodnice - tá pani Fárbyová je fakt milá osôbka 🙂 Síce som všetko už mala naštudované, ako, čo, kde, no chcela som to tam predtým vidieť... Pociťovník - normálny, tých pár dní sa tam dá zvládnuť 😉 A mám taký pocit, že som tam stretla na oddelení
@ktore už si porodila, alebo sa tá mamička tak stráááášne na teba podobala???
Babule, držte sa a nech všetko dobre dopadne !!!! 🙂

tanicka1976
12. sep 2012

@chariquet ano p. fabryova je velmi mila žienka.
cela lev. porodnica je super, lepšia ako v NR.
budeš spokojna. 🙂 🙂

ktore
12. sep 2012

@chariquet ja som este doma.ja mam cervene vlasy.som si zafarbila lebo uz boli vyblednute a vyrastene.kto je ta fabryova?

samain_night
12. sep 2012

@ktore p. Fábryová je na sone (má na starosti predpôrodné cvičenia a robí prehliadky na gyn-pôr. oddelení) .. fakt je milá 😉
@marcella5 ahoj, ked chodíš k dr. Novákovej - nevieš, aký je jej postoj na očkovania? dá zaočkovať každé dieťa, alebo je na mamičke, že si očkovanie posunie na vyšší vek dieťaťa (?)

ktore
12. sep 2012

@samain_night to ked pojdem rodit tak ona bude vysetrovat?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre