Pôrodnica v Leviciach. Máte skúsenosti?

nattie
22. jan 2008

Ahojte maminky a buduce maminky 😉
velmi by ma zaujimali vase osobne skusenosti - ci uz pozitivne alebo negativne ktore mate o tejto porodnici a tiez referencie z pocutia 😉

...nakolko sa mi termin porodu blizi a tuto porodnicu mam z domu najblizsie uvazujem, ze babatko prinesiem domov prave z Levic 😵

vevaaa
19. mar 2013

@ktore do Zlatych Moraviec...

ktore
19. mar 2013

@vevaaa to je aky okres?preco chces ist do lv?myslim ze netreba hlasit nic dopredu ides tam kde chces a kde ta to prave chyti.

vevaaa
19. mar 2013

@ktore to je Zlatomoravecky okres, ale u nas porodnica nie je.., takze najblizsie je bud Nitra alebo Levice...

lula5552
21. mar 2013

@vevaaa ahoj ja som do predu nenahlasovala nemusis sa 🙂

vevaaa
21. mar 2013

@lula5552 dakujem pekne za info 🙂...

nika27
22. mar 2013

@zuzik83 on je aj môj gynekológ,čiže ja som mu to povedala asi pred mesiacom,ale bližšie sa s ním dohodnem na poradni 4.4

isabellaa
23. mar 2013

Ahojte, ak by ste niektora potrebovali postrazit Vase deticky, piste do IP. Levice.

zuzik83
25. mar 2013

@nika27 tak možno sa nakoniec stretneme v tej nemocnici 🙂

vevaaa
8. apr 2013

Ahojte, chcela by som sa spytat ako ste boli spokojne s podanim epiduralky v Levickej porodnici? Vcera som absolvovala pohovor s anesteziologom, ktory pri porode podava epidural mudr. Nichtom, ale kedze nemam zazmluvneneho lekara moze to byt problem... Pretoze pokial by som mala zazmluvneneho lekara, tak ti si vraj porody vacsinou planuju, co je vyhovujuce aj prenho, ale ak pridem len tak, ze rodim, tak on tam nemusi byt alebo nemusi stihnut prist, alebo nebude moct a podobne, pretoze v Levickej porodnici podava epidural len on... Tak som z toho dost sklamana :(... Mate alebo ste mali podobnu skusenost ?

mirip
9. apr 2013

@vevaaa IP

majka2508
10. apr 2013

@vevaaa no, čítala som to tu, že to hovorí. prosím ťa, ak niečo zistíš daj mi vedieť. ďakujem 🙂

simi22
13. apr 2013

@vevaaa ahoj, doktor Nichta má pravdu, jemu sa jednoduchsie podáva epidurál cez deň, keď je v práci, akoby musel prísť kvoli tebe z domu popoludní alebo v noci. Takže si rozmysli, či ti je prednejsí epidurál ako spontánny začiatok porodu, alebo si niekoho nájdeš, naprogramuje si ta na den, kedy to vyhovuje obom lekárom. Je to len na tebe, ktorú alternatívu si zvolíš. Hoci aj keby si si nikoho nezajednala, ten epidurál ti može vyjst. Držím palce.

isabellaa
17. apr 2013

Ahojte, poznate dobru kozmeticku na hlbkove cistenie pleti priamo v Leviciach? Dakujem 😉

vavuska26
22. apr 2013

baby neviete mi povedať koľko sa platí za výber doktora pri pôrode?Ja si chcem volať primára.

miskaemuska
22. apr 2013

@vevaaa mám skúsenosť aj s mudr. Nichtom aj s porodnicou.ja som bola úplne spokojna.dva krát som rodila a dva epidurali našťastie akurát tam mal sluzbu tak bol k dispozícii ale ked rodila sestra bol v nr a prist nemohol.no je to take o šťastí či tam akurát bude ked ho budeš potrebovať.a nemocnica v pohode ja som bola spokojna zo všetkým.

miskaemuska
22. apr 2013

@vavuska26 primár berie 200 € teda pred dvomi rokmi toľko bral inak 150€ som ja platila

vavuska26
22. apr 2013

miskaemuska-hej,koncom mája sa chystám za ním dohodnúť sa..počula som,že je šikovný.Nepoznám ho osobne,len z videnia,som zvedavá na jeho prístup.Dlho som pracovala na ARE v LV,tak som zvedavá ako sa bude správať k zdravoťákom.-)))A čo sa týýýka nášho dr.Nichtu on je super človek a šikovný...pracovala som s ním veľa rokov a strašne rada som s ním slúžievala

vevaaa
22. apr 2013

@miskaemuska dakujem pekne za info 🙂...Tiez to beriem tak, ze bud tam bude a budem rodit s EPI, alebo nie ... Nechavam to na nahodu 🙂, nic ine mi nezostava 🙂...

miskaemuska
22. apr 2013

@vavuska26 mudr. Nichta je total pohodak.ja chodím k Neubauerovi a som s ním úplne spokojna.s ním som aj rodila prvú dcéru a druhu s Batovskym aj ten bol v pohode.mala som ho vybaveneho lebo Neubauer išiel akurát na dovolenku.

vavuska26
23. apr 2013

miskaemuska--a aké máš skúsenosti s personálom...chcem si vybaviť nadštandardnú izbu

simi22
2. máj 2013

ja by som sa chcela touto cestou poďakovať doktorovi Bátovskému, ktorý mi veľmi pomohol pri pôrode môjho syna. Mala som ťažký pôrod, malý bol nejako zle otočený, nevedela som ho vytlačiť. Už sa mal zle, srdiečko mu bilo pomaly, tak zavolali na pomoc dr. Bátovského. Ten ho rýchlo vytiahol a malý je celkom v poriadku. Takže ešte raz veľká vďaka pán doktor.

mcdog
6. máj 2013

My sme akurat dnes tesne pred obedom rodili....po druhykrat bol pri porode dr.Maťo,ale rodila daka doktorka.No neviem ako sa volala🙂
Inak su tam strasne zlati...pri porode som bol odkedy manzelka prisla na salu a odchadzal som asi 2 hodiny po porode...
No a pohyboval sa tam aj dr.Batovsky a aj primar tam pravidelne chodil a kontroloval

teedynka
15. máj 2013

@simi22
@vevaaa baby, prosím vás, čo všeetko ste si brali do pôrodnice?? nahlasovali ste sa v pôrodnici nejako vpredstihu alebo mali ste samostatnú izbu? ďakujem.

veronika_april
16. máj 2013

@teedynka Ahoj, ja som dostala takyto zoznam na kurze v porodnici:
pre seba:
tehotensku knizku, obciansky, preukaz poistenca, sobasny list (alebo z matriky uznanie otcovstva)
hygienicke potreby (tu si predstavujem wc papier, atd. )
detske mydlo
papuce (je vraj dobre mat jedny do sprchy)
osobnu bielizen (ak tam ides skor tak klasicke nohavicky, ked len na porod, tak tie sietkove nohavicky)
2 uteraky
vlozky (porodne ja si beriem aj podlozky pod chorych)

pre dieta:
mala lyzicka
ciapocka
ponozky
kefa na vlasky
plienky jednorazovky - cely balik
detske telove zvlacnujuce mlieko, alebo olej
2 látkové plienky
deku v chladno pocasi

Vybavicku staci ak donesie manzel pri odchode z porodnice:
kosielka, kabatik, ciapocka, 2 latkove plienky, zavinovacka, deka , jasne, ze treba vajicko 😉

Nahlasovat sa v predstihu nemusis, staci prist na prijem na gynekologiu. Izby su samostatne len nadstandardky, za tu si priplacas

veronika_april
16. máj 2013

@teedynka a skoro som zabudla, na kurze nam porodna asistentka povedala, ze si mame so sebou zobrat aj flasu vody

teedynka
16. máj 2013

@veronika_april jéééj, ako pozerám, tak máme približne rovnaký termín pôrodu, tak sa tam možno aj stretneme 😉 ja som premýšlala nad nadštandardom kvoli samostanému wc, a ďakujem za zoznam

veronika_april
16. máj 2013

Jediny problem co ja vidim s nadstandardom, ze sa nachadza na gynekologii, ak sa nemylim a nie na sestonedeli, takze je clovek trochu od ruky. A nemusi byt volny a neviem, ci sa da dopredu zajednat 🙂

teedynka
16. máj 2013

@veronika_april dopredu sa to asi nedá, veď nemôžu držať izbu niekomu, nikto nevie, kedy bude presne rodiť (ak mu pôrod nenaplánuje Dr., že musí) . Aha, tak to som nevedela, myslela som, že je to niekde pri sebe tie izby..veď uvidím, čo bude, keď prídeme do pôrodnice 😀 a ty si bola ja na obhliadku pôrodnice?

veronika_april
16. máj 2013

@teedynka ved presne preto sa to neda zarezervovat dopredu 🙂 Bola som na prehliadku z kurzu pre buduce mamicky. Celkom fajn, vediet, kde cloveka co caka

sama1
19. máj 2013

dievčatá, nemáte náhodou tel. kontakt na Mudr. J. Brauna? Ďakujem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre