Pôrodnica v Leviciach. Máte skúsenosti?

nattie
22. jan 2008

Ahojte maminky a buduce maminky 😉
velmi by ma zaujimali vase osobne skusenosti - ci uz pozitivne alebo negativne ktore mate o tejto porodnici a tiez referencie z pocutia 😉

...nakolko sa mi termin porodu blizi a tuto porodnicu mam z domu najblizsie uvazujem, ze babatko prinesiem domov prave z Levic 😵

katariana
13. feb 2009

ahojky,chodim k Durovskej a male je v poriadku,zatial je to len fazulka,ale je tam 😉 pred tehu som ucila tanec na sukromnej zuske v Nr 🙂 ,ty si kde pracovala??? 😉

alzbetabenkova
13. feb 2009

ja som strasny povalac, nerobila som este nikde, nevedela som totiz doteraz co by ma bavilo, teraz to uz viem, a pojdem si zatym 😎 wwwoooooow takze ked sa budem chciet naucit tancovat, ozvem sa, a aky tanec ma naucis? to si aj studovala?tak to mas super robotu

katariana
13. feb 2009

alzbetka nikdy nie je neskoro zacat 😉 ucila som vsetky styly tanca a hlavne step,studovala som na PaSA,ale mam rozne certifikaty a 2 cykly zusky,tak preto som mohla ucit,ale chcem ist este na vysku,lebo tato praca zabera popoludnie a pri detoch mi to nevyhovuje. 😉 no co nezacali ste este pracovat na druhom? 😀

alzbetabenkova
14. feb 2009

zatial nie, ale naplaste si uz v stredu nenalepi´m, aspon to tak na 90 % vyzera.tak uvidime.ale ja som samozrejme za😀 no a s tym tancom,uz davno som sa chcela naucit, no ved ked budes ucit tu a pride ten cas urcite sa potesim

katariana
14. feb 2009

no tak sup,sup naplast prec a horsa na vyrobu 😀 a tancovat ta naucim aj sukromne 😉

alzbetabenkova
14. feb 2009

jee tak to sa velmi tesim, a mozno aj schudnem pri tom ze?no a vyroba pocka,dnes som dostala mrsku tak musime vydrzat,tak uvidime, budem informovat, a co ty nebyva ti spatne??

alzbetabenkova
14. feb 2009

aa nic, viem byva ti zle az v 8 tt 😀 som zabudla

katariana
14. feb 2009

mrska jedne zla 😖 ,polovicka je uz pripravena na dalsie???az tak zle mi nebyva,zatial,len cez den mi vsetko smrdi a vecer by som zjedla aj klince 😅 potom budeme chudnut spolu 😉

alzbetabenkova
14. feb 2009

noooo, ja uz chudnem rok, pribrala som pri matkovi 30 kil, uz som bola na povodnej teda predtehotenskej vahe 63, dokonca 61, ale s tych spatnych naplasti som sa rozozrala ako male prasiatko. inak som aj cvicila zo zorov, ale ta na mna isla s toho dvd velmi tazke cviky 😠 ,no musim zacat zase,ale kazdy den to predlzujem, aj by som zacala behat,ale zase vonku je zima, a aj by som zacala s tym tancom,ale ked teraz este nie, to som co vymyslam jedna radost, noa muzik este nevie, ved on zbada potom, nieco naneho prpravim, neodolatelne 😝 no a ja inak jem cely den, a to este ani niesom tehu 😀 😀

katariana
14. feb 2009

ja som pribrala pri malom oproti povodnej vahe 6kg,mala som na zaciatku 65kg,potom som shudla 6kg a na konci tehu som mala 71kg,tiez to islo tazko dole a to som chodila ucit 😒 konecne som to dala dole a zas sa budem zagulatovat 😉 ale navadi,tesim sa na to 😀 .naco by si sa teraz trapila s chudnutim,ked sa budes tehulkovat??? 😉 muzicek sa ma na co tesit 😉

alzbetabenkova
15. feb 2009

dobre ranko chriskovi aj mamine,aka bola noc?maly mi ma zas zvysenu teplotu a hnacku, idu mu zubky,viac naraz chuuudatko ☹ a co vy kolko mate zubkov?chodite uz sami?? maly sa boji, sem tam sa len pusta sam

katariana
15. feb 2009

pekne popoludniie vam prajeme 😉 dnesna noc bola v pohode,ale zvykne aj nas vymyslat 🙂 zubky ma zatial 4,ale pomaly sa tlacia dalsie 2,on nemaval hnacky,len sa v noci budil so strasnym placom ☹ nas maly chodi uz vyse mesiaca,pustil sa ked mal 10mes a 1den, 🙂 zacal este pred vianocami,ale havaroval,tak sa potom bal 😖 neboj,ani nebudes vediet kedy a zrazu zacne chodit 😀

alzbetabenkova
15. feb 2009

jj jasne ja sa toho nebojim, a on uz ide sam ale on tak smiesne, ide a kruti pritom ritou a rukami a potom padne na ritu a jasne ze sa boji.. zubkov mame uz 8 a teraz idu stolicky, no hruza, aj on je v pohode, len tak raz dvarazi hnacka, ale mrzuty je a pomahaju mu tie kvapky babydent. ozik vy nechodite do materskeho centra?ja sa chystam ale nechce sa mi samej,asi nahovorim sesternicu alebo uvidim, neviem ako to tam bezi

katariana
15. feb 2009

on sa osmeli 😉 nechodim do materskeho centra,ani teraz na to nebude nejako cas 😒 okukaj to tam a potom daj vediet ako to tam vyzera 😉 nova foto???peknaaaaaaaaa 😉 zmen si uz prosim ta to,ze si v 93tt,mas to v nastaveniach hore na stranke 😅 ozaj ako sa vola tvoj maly,nejak som to nepostrehla 😅 😕

alzbetabenkova
15. feb 2009

vola sa martin po otcovi, no ved to ze sa mi to neda zmenit, dam ze zmena ze uz mam dieta a vypise mi hore ze uzivatel s mojim menom uz existuje,ha akokeby neviem, proste ine sa da zmenit a toto nie, no vidis ako dlho som tehotna, 😀 haluz, tak to mozno porodime spolu.

alzbetabenkova
16. feb 2009

no maly ma stale hnacku,no teplotu nie a chuti mu aj papat,vela pije,tak zatim necem ist ku doktorke, asi to budu zubky,dufam, inak uz som rozhodnuta ze v stredu si novu naplast nenalepim 😉 😎 co mmate nove vy?

katariana
16. feb 2009

s tou naplastou si ma potesila 😀 kym nema teplotu,tak nechod k doktorke,my sme dnes boli na poradni,maly ma 10,25kg a pichala mu dve inekcie,skoro mi srdce puklo ☹ aj ty si dala maleho zaockovat na pneumokoka???

alzbetabenkova
17. feb 2009

no aj seba som potesila tou naplastou😀 uz nema tu hnacku, mozno to mal aj z liekov,teraz pil dva sirupy na kasel naraz, a mozno so zubkov, no maly je riadny valibuk, nas ma 11 kil, a je starsi, no on mava take dni ze nepapa nic len mliecko, a inak kam chodis ku doktorke? ja ku kovacovej, a ano je proti pneumokokom, aj rotavirusom, a vidis hnacky ma, sem tam ale ma aj ked asi nie teda urcite nie rotavirusove. 🙂 maly ti papa vsetko? od dnes drzim dietu, chcem zdravsie zit, posledne dni som sa natlacila ako slon😀

katariana
17. feb 2009

to je dobre,ze uz mu to prechadza a mohlo to byt fakt kvoli tym sirupom 😒 maly papa nastastie uplne vsetko,sladke velmi nemusi,aj caj pije len bez cukru,ale inak spapa vsetko,mliecko pije uz len v noci 😉je taky fajny husty a dlhy je ma uz 81cm 😀.vy papate vsetko? ides sa trapit s dietou?ze sa ti chce 😝,ja odkedy som tehotna,tak do seba tlacim,len ovocie,pomaly uz mi zo vsetkeho ineho byva zle ☹.chodim s malym k hraskovej,aj ja som k nej chodila a som s nou vazne spokojna 🙂 .

alzbetabenkova
17. feb 2009

no maly papa vsetko,len nesolime len trolinka, a nekorenime, take menej vyrazne, a on pije mliecka vela aj cez den 2- 3 krat, dokina vravi ze je to ok,lebo on bol do 9 mesiacov kojeni, tak zevraj preto, no vravim,niekedy nepapa vela, on sladke tiez velmi nie, miluje ale lentilky, a ovocie to trocha, akokedy, a skor zeleninu, velmi lubi polievky,no aj ja som tlacila ovocie na kila, ked som bola tehu, dufam ze zachvilu to pride zas😀 a dufam ze ak budem teraz tehu tak nepriberem 30 kil, inak ani vtedy som sa neprezierala,ale zevraj to mas aj rodove.

alzbetabenkova
17. feb 2009

musim zdravo zit, v zdravom tele zdrave mimco😀 este som nieco sa chcela opytat, jaaaj ze ako ti maly spinka cez den a vecer, lebo maly trpazlik s rozkami spi 2x cez den, druhy raz aj 2 hodiny ale vecer az okolo 9-9.30

katariana
17. feb 2009

to je super,ze si tak dlho kojila,ja som kojila len 2,5mesiaca,potom som ochorela a bolo po mliecku ☹ maly tiez zboznuje polievky a solim mu len s morskou solou.neboj,ked priberies,tak potom schudnes,stoji to za to mat par kil navyse 😅 nas maly spi,skoro 2hod doobeda,od tej pol desiatej a poobede tiez dve hodiny,od tej druhej a vecer ho o pol osmej kupeme a o osmej je uz tvrdy 🙂 odkedy sme prisli z porodnice ma takyto rezim a zvykol si nan 😎 neskusala si ho davat spat len raz,vraj po roku ma dieta spavat,len raz,ja si to neviem ani predstavit,nas by to nevydrzal.

pauly
17. feb 2009

Ahojte, teším sa s tebou katka, že malé je v poriadku.
Inak ja som dosť pribrala a neviem sa dočkať kedy to zhodím, ja som chodila pred tehotenstvom do fitka a na korčule to veľmi pomáha, náplasťam by som neverila.
A musím vám povedať, že si veru vychutnávam tehotenstvo, a neviem sa dočkať malej, vy sa tak pekne tešíte z maličkých už by som to chcela aj ja, len teraz mi to ide pomaly a stále sledujem rastúce bruško 😀

alzbetabenkova
17. feb 2009

pauly,nebojsa ubehne to ako voda maly moj ma uz rok, a uz chcem aj druhe 😅 , tu naplast som myslela antikoncepcnu ale kaslem ja na nu😀 😀 kila ako pridu tak odidu
no nas maly spinka tiez okolo desiatej,to tak do hodinky max, a potom okolo tretej to dve hodky,niekedy viac, o siedmej ho kupeme, ale on vymyyysla spievaa a on nezaspi kym sa nevykaka 🙄 a nevypyje aspon 3 deci mlieka 😝 neviem, skusim ho dnes aj ja skor dat spat, ono on zaspava na mne ja ucicikam,on sam nie,a nechcem ho nutit spat,ale velmi by pomohlo keby spal skor,tak skusim len ci prespi potom celu noc, inak dnes mam taky na prd den, pokazila sa mi pracka, je este v zaruke tak uvidim,ale aj tak, potom som si chcela vziat noteboook sak nech mam sama, nemali tak som rozculena ako pes a boli ma hlava. ked uz tak uz....

mirip
17. feb 2009

páni že 93tt to už poriadne prenášaš 😵 nechceš si to zmeniť?na 1d?

alzbetabenkova
17. feb 2009

pauly do fitka?ja taka leniva??maaam ja toho dost 😀 😀 😀

alzbetabenkova
17. feb 2009

nedaa sami to zmenit 😖 😔

ejusa
17. feb 2009

Mirip,dlho si sa neozvala v regionoch,hm? 🙂

katariana
17. feb 2009

pauly teraz sa ti to vlecie apo narodeni ti to bude velmi rychlo plynut 😖 teraz som aj ja behala s velkym bruchom a maly uz bude mat tiez rok 😉 a kvoli kilam sa netrap,oni pomaly pojdu dole same 😉
alzbetka,tomu sa vravi fakt smola 😕 nas maly vecer zaspi pri piti krupice,kym vytiahne flasu,je tvrdy,nastastie 😀 skus ho ulozit skor,neboj prespi ti celu noc,ked je na to nauceny 😉

katariana
17. feb 2009

ejusa,kukla som nove fotky,mali ste krasneho valentinka 😉 pekny kocik mate.objednavala si cez net??? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre