Pôrodnica v Leviciach. Máte skúsenosti?

nattie
22. jan 2008

Ahojte maminky a buduce maminky 😉
velmi by ma zaujimali vase osobne skusenosti - ci uz pozitivne alebo negativne ktore mate o tejto porodnici a tiez referencie z pocutia 😉

...nakolko sa mi termin porodu blizi a tuto porodnicu mam z domu najblizsie uvazujem, ze babatko prinesiem domov prave z Levic 😵

babi1
20. apr 2010

tapert - my sme to na UDZS poslali koncom oktobra a odpoveď nám prišla len pred 5 dňami presne taká istá ako vám. Je to nehorázne, ako štátni úradníci, ktorých si my platíme, sedia na teplých stoličkách a na posmech aj samých seba dokážu poslať takúto odpoveď. Čo robili tie minimálne 4 mesiace, kým nemocnicu vlastnil bývalý majiteľ? Počkali si kým ju zrušia a elegantne sa zbavili problému. Takáto je slovenská realita...žiaľ

mirip
20. apr 2010

inak ak by som mohla doplniť, tak je to pochopitelné čo vám prišlo aká odpoveď, nebude si predsa sr.....ť do vlastného hniezda terajší riaditel nemocince lebo neviem či viete teraz je riaditel nemocnice bývalý prímár gynekologo-porodníckeho oddelenia tak vám odpísal toto ☹

tinusha
23. apr 2010

ja som bola v nemocnici s bruskom ( po termine) a som rodila koncom februara,ked to bolo s nemocnicou vseliake a vobec sa nemozem stazovat..uz ked som tam lezala sa spravali velmi milo a profesionalne...porod mi vyvolavali...mala som vybornu porodnu asistentku kazdu kontrakciu so mnou predychavala no jednoducho sa mi celu dobu plno venovala a aj doktor bol uzasny...naozaj sa spravali skvelo...ja som bola velmi spokojna 😉

tapert
25. apr 2010

mirip - tak toto som sa nemal dozvediet, ze je riaditel primar gyndy. sa idem do toho obut, toto je nehoraznost, co sa deje a vsetci to vieme ale nic nerobime, viem ze sa stym predosla situacia nevyriesi, ale teraz tu nejde o to. do kedy to bude takto pokracovat dalej???

mirip
26. apr 2010

ale ved to viem kadžý, už raz Dr.Mančík bol riaditel nemocnice a teraz ked nemocnicu prevzala VÚC tak je riaditelom vraj opať,
ja osobne proti nemu nič nemám, som ho videla párkrát v živote a párkrát na vizitách to je všetko

gerlinda
29. apr 2010

caute, potrebovala by som poradit, čo si mám zo sebou zobrať do levickej pôrodnice. Niečo už nachystané mám, bojím sa aby dačo nechýbalo. Dík.

mirip
29. apr 2010

gerlinda máš IP

lays
6. máj 2010

no s vecami do levickej porodnice mam problem aj ja..inak chysta sa niekto rodit v leviciach v tyzden od 17.-ho maja?

lubka89
7. máj 2010

ahojte baby ... neviete my povedat ako robia v leviciach na detskej chirurgii?

mirip
7. máj 2010

Už som to raz kdesi písala čo do porodnice v Lv treba píšem ešte raz

Doneste si do porodnice:

pre seba: tehotenskú knižku
občiansky preukaz
preukaz poistenca
sobášny list /nemusí byť originál stačí originál kopia/
hygienické potreby
detské mydlo
papuče
osobnú bielizeň
2 uteráky
vložky

pre novorodenca: malú lyžičku
čiapočku
detský sprchovací gél
kefku na vlásky
plienky pampersky - balík
detské telové mlieko zvláčňujúce
deku / v chladnom období/
2 látkové plienky
detské vlhčené obrúsky

Výbavičku pre dieťatko vám stačí priniesť pri odchode z porodnice:
čiapočka, košieľka, kabátik, 2 látkové plienky, zavinovačka, deka alebo prechodný fusak na jeseň a zimný fusak cez zimu

ja som si ale kúpila : detské mydlo a panenský olivový olej v lekárni namiesto gélu a telového mlieka ale som kúpila aj sprchovací gel pre bábo v lekárni a aj zvláčňujúce mlieko nivea pre bábo to len ak by náhodou nech mám aj aj, ak by náhodou nerobilo dobrotu jedno použijem druhé, okrem toho mám nachystané aj pre seba 1nočnú košeľu a aj jedno pyžamo/nemám rada nočné košele a ak je to tak ako na gynekologickom oddelení tak v košeli musí byť len počas vizity a potom si baby dali radšej pyžamá, dalej som si pripravila gumičky do vlasov, kedže mám dlhé vlasy a samozrejme župan

pre bábo som navyše nachystala, aj orotpedické nohavičky ako by náhodou vyžadovali nech mám, cumlík v puzdre

katkaking
19. máj 2010

Ahojte, pridavam sa do temy...
Ja som uz sice rodila v LV, ale tomu je uz 16 mesiacov...a bola som veeeeeeelmi spokojna. O 1,5 mesiaca ma caka druhy porod, rozhodujem sa kam ist, aj ked na 90 % som uz rozhodnuta opat pre Levice. Chcem sa vsak uistit, ci to tam este funguje a hlavne ako to tam funguje. Mozte mi niekto povedat, co mate cerstvu skusenost?
A este, ja mam termin 8.7. Nie je tu nejaka mamicka, s ktorou by sme sa mohli teoreticky stretnut v porodnici? Predsa je lepsi pocit tam najst znamu tvar-aspon znamu z konika 🙂

eliska252
19. máj 2010

katkaking ja budem rodiť v LV ale až v auguste jedine, že by si ma počkala 🙂

katkaking
19. máj 2010

xixixi, ja nemozem cakat, lebo termin mam 8.7. a 17.7. ma moj brat svadbu, tak sa musim trochu poponahlat... ale ak si trosku pohnes, tak sa stretneme 🙂

eliska252
19. máj 2010

v mesiaci vraj nie je dobre rodiť tak asi sa nestretneme 🙂 ale ked odrodíš tak mi dáš vedieť čo ma čaká

asihej
20. máj 2010

Katkaking,ja mám termín 17.7. ,ale idem sekciou a do termínu čakať nebudem,tak sa možno aj stretneme.. 😀 A neboj,všetko by tam malo fungovať ,teraz rodila kamoška a bola veľmi spokojná.

katkaking
20. máj 2010

asihej, dik za info aspon v skratke...

asihej
20. máj 2010

Katkaking,a máš niečo konkrétne? ja chodím do poradne priamo na oddelenie, môžem sa spýtať,ak niečo potrebuješ. ty si z LV? A ku komu chodíš?

katkaking
21. máj 2010

asihej, ja som z Novej Bani... po vsetkych tych aferach v televizii som bola chvilu v domneni, ze tam asi nepojdem rodit, ved tam opisovali, ze pobrali odtial vseliake stroje...dokonca umyvadla, postele... ale to bolo asi len zvelicene, nie? Chcela som vediet, ci to tam funguje "normalne"....... ake je tam zlozenie doktorov a tak... A ty chodis ku komu? Budes u neho aj rodit? Ja to necham na nahodu, hadam natrafim na dobreho porodnika. Pred 16 mesiacmi som natrafila na Dr. Kopku a neviem si ho vynachvalit, ale zevraj su tam vsetci dobri...je to pravda, nevies?

asihej
21. máj 2010

Katkaking,napísala som ti IP. 🙂

mackulka
27. máj 2010

Ahojte, ak by mal niekto záujem vymeniť si skúsenosti, sme aj na FB: skupina: Aj ja som rodila v Leviciach ... 😀

babika0
24. jún 2010

ahojte. takze tepla voda v leviciach opat tecie?

katkaking
29. jún 2010

@babika0 ahoj, a netiekla?

asihej
29. jún 2010

Jááj,to bolo dávno,keď netiekla,niekedy v zime,teraz by to malo byť všetko OK,aspoň teda dúfam. 😠

babika0
30. jún 2010

@katkaking noo asi pred rokom. aby sa to nezopakovalo.

katkaking
30. jún 2010

@babika0 tak to hadam nie...hadam bude vsetko ok...

eliska252
5. júl 2010

baby pohoda všetko funguje ako má porodnica maká a rodí sa kopec krásnych a zdravých detí. Ležala som tam tearz pár dní a všetko funguje. 🙂

katkaking
6. júl 2010

@eliska252 jeeeej, dakujeme za info.... ja tam kazdym dnom uz pojdem, tak ma to ukludnilo...

eliska252
6. júl 2010

@katkaking tak držíme palce ja až tak o 3 týždne. Uplne buď kludná všetko je tam v pohode aj sestričky boli milé.

asihej
8. júl 2010

katkaking,neboj,všetko je tam OK,včera som sa vrátila,akurát,že je plno,každý deň sa rodí kopec detí,hotový babyboom. Ja som sa po sekcii hneď zmobilizovala,mliečko sme mali na tretí deň. AJ novorodenecké sestričky boli fajn.Držím palce.

eliska252
13. júl 2010

Aj ja som už doma a dalo sa to prežiť a fakt je kopu detí tam. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre