Pôrodnica v Leviciach. Máte skúsenosti?

nattie
22. jan 2008

Ahojte maminky a buduce maminky 😉
velmi by ma zaujimali vase osobne skusenosti - ci uz pozitivne alebo negativne ktore mate o tejto porodnici a tiez referencie z pocutia 😉

...nakolko sa mi termin porodu blizi a tuto porodnicu mam z domu najblizsie uvazujem, ze babatko prinesiem domov prave z Levic 😵

ejusa
28. feb 2009

Inak fakt cudne ze sa Kat neozyva tak dlho 😲

alzbetabenkova
28. feb 2009

ejuska, je to cudne, hadam sa nic nestalo, napisem jej na pokec, uvidim, inak maly s tym pupcekom, no teraz je o tom akurat v novom cisle mamina casopisu nieco popisane, precitam a dam vediet, jednym okom som precitala, ze to mavaju vecsinou chlapci a niekedy z placu, a niekedy to musia operovat, neboj sa, vsetko sa da riesit, dolezite je ze si svojho milacika vsimas a vies rychlo pomoct, precitam a napisem, a tie kvapky, este davas? inak maly rastie ako z vody, velmi je zlatunky, ale mne sa inak zda ze sa ti dost podoba, natych novych fotockach 😉 🙂 urcite napisem, do okresu velmi ani sa mi nece, nestiham 😅

katariana
1. mar 2009

ahojte,babenky,ste zlata,ze si robite o nas starosti 🙂 mali sme vela navstev,atk som nestihala a ked bol klud tak som trocha oddychovala 🙂 male v brusku ma trapi,grciam jak diva,ale v nevolnostiach som si precitala ze cocacola,je na to dobra a fakt to trocha pomaha,nastastie 😀
alzbetka,tak si sa dala na samotyranie 🙂 ,viem aj tango jasne.ale chcela by som pocas tehu chodit na brusne tance,nevies ci v lv nieco take je,mohla by si chodit so mnou,pekne sa z toho formuje postava 😀 ked som bola tehu s malym tak som chodila.ale ku kolegyni v nr,tak by som rada aj teraz 🙂
ejuska,ked ten pupcek nie je velmi vonku,tak staci,ked mu tam prilepis leukoplastam 50centov,kamoskina mala to mala a pomohlo jej to,za par dni to ustupi,pisala som ti to aj na region,ale kym to tam najdes 😀

alzbetabenkova
1. mar 2009

kat,neviem ci take nieco je aj tu, isla by som rada, ale skor to tu nebude ako bude, ak tak treba zistit v juniore ci kde su tu vlastne tanecne😀 uz sa tesim na ucenie tanca, inak maly je zdravy? chystame sa von ked maly vstane nachvilku,lepsie potom papa 😉 napis castejise papa

katariana
1. mar 2009

neviem,ale mne sa zda,ze niekde na 5.zs jedna trenuje brusne tance,pozistujem 😉 maly je nastastie zdravy,sem tam nejaka modrina,ale tomu nezabranis 😅 aj my chodime pred obedom von,dnes boli s tatom uz aj doobeda,ale teraz pekne vykuklo slniecko 😀 prijemnu prechadzku 😉

bzucinka2
1. mar 2009

katrin, mne sa zda, ze nieco bolo aj vzadu na mochovskej s tymi brusnymi tancami 🙂 a zistujem, ze mame skoro rovnako starych chlapcov 🙂

mirip
1. mar 2009

počuli ste čo sa stalo pred dvomi týždnami v LV nemocnici?

jedna baba tm bola vzatá do porodnice v pondelok už mala po termíne a neotvárala sa a doktor čo ju mal na starosti u ktorého mala rodiť jej nedal ani vyvolávačku ani ju nebral na cisársky a v piatok ju otvorili lebo už neboli ozvy a babatko mrtve

alzbetabenkova
1. mar 2009

pekne mirip a bola nejaka mladsia?alebo nevies asi o koh ide?az mi beha mraz 😕

tinkaaa
1. mar 2009

bože toto som si nemala prečítať,teraz mám strach ☹

katariana
1. mar 2009

bzucinka mi sme spolu aj chodili na poradnu a pozname sa aj zo skoly,ucila si na 4zs,nie???ja som tam praxovala u Milky aj u Agiky 🙂 na mochovskej???budem si to musiet pozistovat,lebo pohyb mi bude urcite chybat 😀
to babatko zomrelo sesternicinej kamoske,ona prenasala uz dva tyzdne,chlapcek mal 4kg a ona 23rokov ☹ asi vsade sa musia obcas kopnut,aby sa spamatali a robili,co maju ☹ tinka neboj sa,teraz su uz urcite opatrni a na vsetko budu davat pozor.

katariana
1. mar 2009

a este som zabudla napisat,ze ju mal na starosti poliak,uz by mal ist do odchodku 😠

bzucinka2
2. mar 2009

katka, veru mas pravdu, pozrela som si ta zblizka a je to tak, jasne ze sa pozname 😀 ale ja uz k durovskej nechodim...
a to je hrozne s tym babatkom ☹ ja by som to asi neprezila ☹ tolko sa s nimtrapis, nosis ho a ke duz ma byt na svete, tak zomrie, uz je len otazne ci vinou doktora alebo nie ☹ ale poliak by mal ist uz fakt prec, mna prijmal a robil mi vstupne vysetrenia a uz som z neho mala zly pocit, ale ja som malaa zaplateneho svojho, tak som nastastie odrodila s mojim dokim 🙂

katariana
2. mar 2009

ahoj bzucinka,akurat som si na okrese precitala,ze ta durovka sklamala,ak mozes povedat,tak v com???nerada by som na nieco doplatila v tomto tehotenstve 😒 ☹ inak maly je hrozne zlaty,ma take sibalske ocka ako aj nas,tiez vela vymysla? 😀 je to fakt hrozne s tym babatkom,poliak je uz taky stary dedusko,vsak uz v oktobri mal ist do dochodku,ale asi sa mu nechce,ak toto nebude dovod,aby ho tam poslali,tak uz potom neviem 😠 ☹

ejusa
2. mar 2009

Alzbet,dneska aj mne prisla nova Mama a ja tak si to precitam,vdaka 🙂 Kat,ale ja sa bojim mu tam sama od seba dat ten peniaz na pupcek...pockam radsje do poradne?,idem v stredu...hrozne s tym babetkom..

katariana
2. mar 2009

ejuska,hraskova ti poradi to iste,ked to nema velmi vonku,ale ako myslis a zvykne sa to aj samo vtiahnut 😉 kmotrinu malu na to operovali ako 3mesacnu,ale ona ho mala veeeeeeelmi vonku 😒

bzucinka2
2. mar 2009

tak des, normalne som napisala cely lajster a neodoslalo mi to??? 😠

bzucinka2
2. mar 2009

katus, napisem ip 🙂 a inak vy ste chceli tak po sebe babetka, alebo sa postastilo

katariana
2. mar 2009

chceli sme 😀

bzucinka2
2. mar 2009

katus super, tak nech sa vam to vydari az do konca 🙂 lebo takto po sebe ja to dost, sestra tak mala dalo sa, ale bolo to dost, ale zalezi aj ake su deti a ako prezivas tehulkovaie, lebo mne bolo pri malom cele tehu zle a ak by mi malo byt aj teraz ked je takyto maly tak by to bolo tazke, ale ved maj je tu co nevidiet 🙂

katariana
2. mar 2009

bzucinka mne je aj v tomto tehotenstve hrozne zle,ale da sa to zvladnut,sice maly je sinter a da zabrat,ale da sa to🙂 dufam,ze ti nebude byvat zle a maj je tu naozaj ochvilu 😀 maly sa vam podaril na prvy up,alebo ste sa dlhsie snazili???a predpokladam,ze teraz idete urobit dievcatko 😀 aj my sme tak robili 😉

bzucinka2
2. mar 2009

kati maly sa podaril na prvy sup, lebo chcel byt vsade s nami, na svadbe, ale to sa este neprezradil, ze tam bol a aj v zime na zaplatenych dovolenkach 😀 😀 😀 a vy budete mat dievcatko, to je super, mne je jedno aj ked bude chlapec 🙂

katariana
3. mar 2009

neviem,co budeme mat,len manzel tvrdi,ze robil dievcatko,tak uvidime 😀 aj mne je to v podstate jedno,ale bolo by pekne,keby sa nam podaril parik 😅 takze maly bol uz od zaciatku taky huncut 😉 vedel co robi 😉

bzucinka2
3. mar 2009

no betar jeden, ale on je a aj v brusku bol velmi kludne babo 🙂

katariana
3. mar 2009

tak to je dobre,nas uz v bruchu vymyslal,pri ctg mu stale hladali srdiecko,lebo sa vrtel a zotalo mu to do dnes 😀 ale aspon vieme,ze ho mame 😉

bzucinka2
4. mar 2009

nas je dnes ako to pocasie umravcany a akoleppidlo a ja taketo pocasie tiez nemam rada, tak sme teda krasna dvojica 😀

alzbetabenkova
7. mar 2009

🙂 😉 ☹ 😒 😀 😝 😅 😔

bzucinka2
10. mar 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 konecne vyslo aj slniecko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alzbetabenkova
10. mar 2009

😨 🙄 😠 ☹ 😒 😎 😉 🙂 😲 😅 😕 😔 😀 😀
aj ja vravim bzzzzzzzzzz

bzucinka2
12. mar 2009

:- 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

drobcek32
13. mar 2009

Ahojte, ja by som sa chcela spytat ci niektora nievete na aku pripravu musi ist manzel, ked chce ist k porodu v levickej nemocnici. Kolkokrat sa musi stretnut s lekarom, ale pod... V Nitre vyzaduju 4 sedenia, co treba v Leviciach. Vopred dakujem za odpoved od niektorej z Vas....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre