Pôrodnica v Leviciach. Máte skúsenosti?

nattie
22. jan 2008

Ahojte maminky a buduce maminky 😉
velmi by ma zaujimali vase osobne skusenosti - ci uz pozitivne alebo negativne ktore mate o tejto porodnici a tiez referencie z pocutia 😉

...nakolko sa mi termin porodu blizi a tuto porodnicu mam z domu najblizsie uvazujem, ze babatko prinesiem domov prave z Levic 😵

ejusa
17. mar 2009

A nie,bolesti som cakala ovela horsie,ja som mala take ako silny menzes a potom to tlacenie neboli,ale take silne tlaky pocitujes,ano,je normalne ze sa bojis,aj ja som sa,ale take dva tyzdne pred koncom som sa tesila,nech uz to mam za sebou 🙂

mareq1991
17. mar 2009

prosím ta napíš mi ako sa do tej témy regiony dostanem ja sa v tom až tak nevyznám

mirip
17. mar 2009

klikni na políčko domov, potom pozri témy: sú tam snažilky, tehotky, pôrod atd. a tam je aj téma regiony klikni na nu a pohladaj Okres Levice 😉

alzbetabenkova
17. mar 2009

kolko ludi tolko chuti, podla mna mancik je jednoznacne najlepsi, nechodim k nemu ani som ho nemala pri porode, ale je sympaticky, je mily, je profesional, a to bez debaty, vzbudzuje respekt u vsetkych ale nie taky aby si sa bala
zato braun je najkrajsi chlap na oddeleni😀😀, no ja ak pojdem este rodit, urcite to bude mancik, aj ked pri prvom som mala kopku 😅

mirip
17. mar 2009

veru braun je velký fešák a ja si pochvalujem zase jeho, mne mančík len vyberal stehy po laparoskopii a frflal ako starý ožran pri tom, zase Braun nenachádzam slov, je možno pravda čo hovorila ejusa že vypadá byť odmeraný a je stále ticho ale baby čo k nemu chodia ho poznajú a on pozná ich teda aj diagnozu, prípadne problémy a on si svoje pacienty stráži preto viac lebo o nich aj takmer všetko, myslím o ich problémoch vie........ja napríklad ked ma liečil pol roka injekciami na endometriozu som neraz prišla k nemu zdeptaná z rodiny čo ma každý podpichoval že nemáme deti a aj brat sa ma pýtal čo som jalová krava ked nemáme deti ešte a sme už tri roky spolu a od Brauna som vždy odchádzala v dobrej nálade..skrátka vie vždy čo má povedať a aj povzbudiť človeka............zase napr. na mančíka som počula že je úplatkár a sa s bátovským pretekajú kto vezme viac, ja som raz šla dať pred laparoskopiu peniaze Braunovi a ma skoro vyhodil a mi povedal že ešte raz tak viac k nemu nemusím chodiť, skúsila som dať ešte raz po kyrete, lebo sa o mna dobre postaral ani bolesti som nemala ani nič aj ATB mi dal domov a mi povedal, že nie nechce nič, nemám dieťa a on nič nechce, že pre neho bude odmena a bude spokojný ked budem od neho odchádzať z pôrodnice s dieťaťom na rukách

ell7
17. mar 2009

Boze Mirip teplos, ozran nie si nejaka zaujata??? 😅 Ved vieme,ze Braun je fajn, ale nie je jediny. Kazdemu mu vyhovuje niekto iny. Mne napr. tiez viac Mancik a nepisem, na Brauna ze je ani neviem co
Sme radi, ze si spokojna a cakas babatko a info z druhej ruky o uplatkastve ma nikdy nazaujimalo 😉
Drz sa

alzbetabenkova
18. mar 2009

podla mna,kazdy lekar je niekedy zly, co ak trebars mal zly den, nieco sa mu alebo jeho blizkemu stalo, a ty ho dostanes k porodu?kazdy je clovek,aj lekari maju sovje dni, viem ze by to nemali tahat do prace,ale ruku na srdce, kto to nerobi?ved ani lekari niesu boh, mylit sa a niekedy nebyt ku kazdemu mily nieje az tak nepochopitelne,napriklad, ja mam taky zly pohlad na ludi ked som len tak vonku, ze sa mi boja pozdravit, povedali mi to viacery,ze posobim akoze si udrzujem odstup, pritom to tak vobec nieje, tak teraz ma maju vsetci nenavidiet a ohovarat ma?je to smiesne 😀

ejusa
18. mar 2009

Veeeer,aj ja musim zastat Mancika,a co sa tyka uplatkarstva,mozno je kazdy jeden z nich uplatkar a mozno ani jeden..oni si tie uplatky nepytaju,ludia im ich sami davaju tak co 🙂 ,ked davaju tak ber 😀 Inak ako sa citis Mirip? 🙂 Neurobis si album,taky kde je aj Teba vidiet,nech vieme s kym pisseme a aj Ty MAreq 😀

mirip
18. mar 2009

ved ja album mám ejusa 🙂 ale šupnem tam na chvílu foto hádam sa nezlaknete 😀

ejusa
18. mar 2009

kukla som 🙂

jozefa
24. mar 2009

ahojte ja som rodila v LV a bola som veľmi spokojná ,pri porode mi bol Dr.Kopka a bol veľmi milí a hlavne sestričky velmi mi pomohli dakujem im jana

alzbetabenkova
26. mar 2009

😲

lenullkak.
27. mar 2009

Alžbet... 😅 Dávaš tému hore, aby nezapadla prachom????? 😀 😀

alzbetabenkova
29. mar 2009

😉

lenullkak.
30. mar 2009

😀

alzbetabenkova
30. mar 2009

😕

priska123
30. mar 2009

Mile mamičky, veľmi sa nezúčastňujem týchto diskusných fór, ale rodila som v Leviciach, hoci nie som z Levíc, ale 25 km od nich a bola som zvedavá na vaše príspevky. Bola som veľmi veľmi spokojná. Trochu ma prekvapuje ako niektoré dokážete posúdiť náročnosť operácií a aj ich pridelenie jednotlivým lekárom. Mne bol pri pôrode Dr. Bátovský, bola som s ním mimoriadne spokojná, všetko mi vysvetľoval, bol pokojný, milý a rozvážny a nič som mu nedala ani pred tým ani potom.Aj sestričky boli veľmi zlaté, veľmi mi pomohli hlavne pri pôrode. Inak aj na ostatný personál nemôžem povedať nič zlé, vrelo Levice odporúčam.

alzbetabenkova
31. mar 2009

aj ja vrelo 🙂 😉

mici11
1. apr 2009

Priska uplne suhlasim s tym co si napisala.Tiez som bola absolutne spokojna 🙂 😉 a tiez nikomu som nic nedavala. Tiez odporucam.

alzbetabenkova
6. apr 2009

😅

lenullkak.
7. apr 2009

...ha ha ha...aj ja sem o chvíľku pridám moju skúsenosť...to ešte len bude romáááán. hehe 😀 😀

alzbetabenkova
7. apr 2009

som sameee oko,neviem sa dockat 😀

lenullkak.
8. apr 2009

Alžbet, veď aj ja som zvedaváááá aké zážitky z mojho pôrodu budem mať 😀

denima111
10. apr 2009

ahojte,aj ja som spokojná s levickou pôrodnicou.Ja som mala pri pôrode Bátovského.Som rada,že mal službu.Pôsobil na mňa ukľukňujúco.

petusko
17. apr 2009

tak už to máme aj my za sebou 🙂
a môžem levickú pôrodnicu len odporučiť. bola som nadmieru spokojná. pri pôrode mi bol doktor Chochláč, veľmi zlatý, príjemný, usmiaty 🙂 sestričky, či už na pôrodnici alebo na šestonedelí boli tiež milé a ústretové. 🙂

bzucinka2
19. apr 2009

suhlasim s vami babenky, aj ja som bola maxi spokojna, rodila som s Dr Neubauerom a bol suprovy napriek tomu, ze sa vyskytli problemy a myslim si , zee vsetci su tam profesionaly a odbornici na urovni 🙂

mima11.12
28. apr 2009

Ahojte,ja som tiež rodila v Lv a som nadmieru spokojná.Na sále som rodila sama čiže sa mi všetci venovali.Mala som aj partnera pri pôrode tak bolo super.Rodil nás dr.Maťo.Bol veľmi milý tak isto aj sestričky.Na sále sme žartovali a pôrod prebehol bez problémov.Jediné čo by stálo za kritiku bola strava.Takže teraz sa tešíme z našej Bibi.

segricka
29. apr 2009

Bzucinka - ako dr. neubauer? chodi normalne rodit, alebo si sa s nim dohodla? je to moj gynekolog, ale k teme porod sme sa este nedostali. kedy stiha chodit rodit, ked v jednom kuse ordinuje?

ejusaaa
29. apr 2009

Segricka,ked som ja bola v nemocnici,jedna baba tam rodila a tiez tam bol Neubauer a ona si ho nevolala,si normalne chodi 🙂

tinkaaa
30. apr 2009

Segricka Neubauer máva aj normálne služby aj ja keď som bola v nemocke slúžil.Bolo to síce ešte minulý rok,keď som ležala na rizikovkách ale bol tam 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre