Pôrodnica v Leviciach. Máte skúsenosti?

nattie
22. jan 2008

Ahojte maminky a buduce maminky 😉
velmi by ma zaujimali vase osobne skusenosti - ci uz pozitivne alebo negativne ktore mate o tejto porodnici a tiez referencie z pocutia 😉

...nakolko sa mi termin porodu blizi a tuto porodnicu mam z domu najblizsie uvazujem, ze babatko prinesiem domov prave z Levic 😵

erika3011
3. sep 2012

@lucina26 ale čo si neurazila si ma 😀 😉 len si mi známa cez foto 😉

lucina26
3. sep 2012

@erika3011 no mozno sme uz niekde stretli a nevieme o tom 🙂 ku ktorej doktorke chodis??

erika3011
3. sep 2012

@lucina26 mám doktora, Neubauera

lucina26
3. sep 2012

@erika3011 jááj..tak nič 🙂 už som začínala mať pocit že sme sa videli na poradni...no neviem či si ma potom s niekym nemýliš 🙂

zsuzsika1
4. sep 2012

kočky,nie je sa čoho báť,levická pôrodnica a šestonedelie sú úplne fajn,doktori,sestričky,ošetrovatelia sú veľmi milí,ochotní a šikovní. Návštevu mi dovolili aj o pol deviatej večer,vonku na chodbičke,lebo priateľ nevedel prísť hocikedy,malého mi dali ked som chcela,nechali ma po cisárskom oddýchnuť si 🙂 čo sa týka kúpania,kojenia,prebalovania...všetko ukážu a veľmi ochotne. Co sa mi nepáčilo,bolo správanie romskych mamičiek,chodili fajčiť na balkon a ťahalo to na chodbu a dym bolo niekedy cítiť až u nás v izbe-mňa z cig,dymu napínalo,ach strach! No a spol.sprcha a WC nie sú bohviečo...už len kvôli omu by som bola brala nadštandard 😒 Ale ako už je písané vyššie,tých pár dní sa dá zvládnuť...i ked ja som tam bola dokopy 11dní 🙄 . tak sa majte,držte sa

ktore
4. sep 2012

@zsuzsika1 velmi si ma potesila.dik za info.takze ten strach o navstevy je zazehnany.sa tesim ze mozem blizkych objat.

dada223
6. sep 2012

Ahojte mamičky🙂 som tu nová a chcela som sa niečo dozvediet o mudr. Braunovi a asi ma zavraždíte ale ja s ním nemám vôbec dobrú skúsenosť a ani moja kamoška nie...odkedy má kopu pacientok tak buď to už nezvláda alebo mu sláva až veľmi stúpla do hlavy ale moja skúsenosť s ním je veľmi zlá...a podľa mňa už je veľmi namyslený a usmievavý len k tým čo si to zaplatia....a je mi to veľmi ľúto lebo si ho pamätám ešte z čias, ked bol naozaj príjemný doktor.Teraz mi príde veľmi arogantný...

vargovka
6. sep 2012

@dada223 tak to si bud ista ze ta tu par zien isto "zavrazdi" 😉 peniazky veru vedia pekne skazit charakter,len je smutne ze prave doktorovi čo sa od neho ocakava ze bude ludsky.

ktore
6. sep 2012

@dada223 mas pravdu.vsetko sa meni z peniazmi,cely svet je skazeny....pre nas co nemame je to tazke....

elenafilip
6. sep 2012

@dada223 ako to mozes napisat?ved je taky krasny 😀 ale mas pravdu...a priprav sa na online vrazdu 😀 😀 😀

ankalv1
6. sep 2012

@elenafilip hehe dobre som sa zasmiala,super si to napísala 😀 naozaj je to riadny fešák 😀 😎 😎 ale čo sa týka jeho prístupu to neviem posúdiť-mňa nikdy ani v nemocnici nevyšetroval,kamoška uňho teraz rodila a tá si ho nevedela vynachváliť. ale to isté hovoria aj na primára že ho peniaze pokazili a čo ja viem ja naňho nedám dopustiť 😎

chariquet
7. sep 2012

Kočky, potrebujem radu! 😒 Neviete mi poradiť fajn pediatra z LV? Čakám prvé baby, o žiadnom dobrom detskom lekárovi som nepočula, čas sa kráááááti a stále som sa po nikom neporozhliadala.... Prosím, poraďte.Kam chodíte s detičkami vy? Hľadala som túto tému na fóre, no k ničomu som sa nedočítala... Vopred veľký dík!!!!!!! 🙂

ktore
7. sep 2012

@chariquet mne poradili doktorku kotrusovu,tam na 3poschodi pri pereci je viac doktorov.ja som tiez takto hladala doktorku a poradili mi tuto.je starsia,velmi mila dobra skusena.

ktore
7. sep 2012

@erika3011 ty kam budes chodit z malou k doktorke?

erika3011
7. sep 2012

@ktore ja k Tothovej, tam chodím aj s prvou malou, som maximalne spokojná, strieda sa staršia dokina so svojou mladšou dcérou, majú aj ten CRP prístroj v ambulancií čo je velké plus podla mna.. Stará tothova bola aj moja pediatrička je fajn a mladá je tiež milá, precízna a malú mi vždy tak fajne ukludnila že až 😀

Inak vraj aj Kováčová je velmi dobrá 😉

ktore
7. sep 2012

@erika3011 to su kde tie doktorky?ja si myslim ze asi kazda je je dobra.no ja som mala jednu tu dediny a bolo to hrozne daco.tak som presla do lv a doktorka mancikova mi poradila kotrusovu.

ktore
7. sep 2012

@erika3011 dnes som dostala postou hniezdo do postielky a baldachin.teraz to periem.uz konecne mam komplet postielku.a babo moze kludne prist.

erika3011
7. sep 2012

@ktore Tothova je v Sanate v LV, na prvom poschodí, Kováčova neviem...
Jeeeej tak tebe to už prišlo 😵 potom pofoooť 😵 ..ja som objednala tiež hniezdo s návlečkami na perinku aj vankúšik a neviem sa ho dočkať...ale pre istotu mám už postielku nachystanú, dala som súpravu ešte čo mi ostalo po Bibi 😵 ale ak by do terminu prišla tá nová tak ju hned dávam nech je bambulka privítaná v novom 😀

ktore
7. sep 2012

@erika3011 tam mam odfotene na fotoblogu.davala som to to tam vtedy ked som sa chistala objednat.taka fialova suprava.ja to doma neviem tak pekne odfotit mobilom.vyzera ako modra.

erika3011
7. sep 2012

@ktore to je v poriadku 😉 ozaj som ti to už videla, je to krásne 😉 ja som malej objednala túto súpravu..snád bude aj naživo taká pekna ako na obrázku 😀

ankalv1
7. sep 2012

@chariquet ahoj ja chodím tiež s obidvomi deťmi k Tóthovej,chodila som k nej aj ja ako decko aj brat som s ňou spokojná. presne ako píše @erika3011 strieda sa s dcérou,a obidve sú dobré. ja mám ale radšej "starú" má strašne dlhú prax dôverujem jej,mladá je tiež ok ale má také "novodobé " názory alebo ako to nazvať 😀 ale obidve sú veľmi dobré.. je v Sanate na 1,poschodí a na tom istom poschodí je aj Kováčová-tá je tiež dobrá predtým bola na detskom pľúcnom ale to sa v LV zrušilo (myslím) 😀

erika3011
7. sep 2012

@ankalv1 Anka podla mna je u našej dr ešte aj tá výhoda že ak je zložitejšia diagnoza tak to s dcérou medzi sebou prekonzultujú 🙂 Ked bola moja dcérka velmi chorá (ked mala 7 mesiacov dostala vysoke horúčky a zachádzala) tak spolu sledovali jej liečbu..ja som s nimi naozaj velmi spokojná, dobre sme si vybrali 😉 inak aj ja som k nim chodila od mala 😀

ktore
7. sep 2012

@erika3011 fu no nadhera to je.krasne hniezdo.kolko si zan dala?

erika3011
7. sep 2012

@ktore ešte nič 😀 ale v pondelok to donesie kurier a spoštou to vyšlo na 31€ 😝 ...joj ale takéto čačanice ja môžem velmi 🙂 a viem že to je dobrá investícia lebo aj tie čo mala prvá dcérka som využívala 2 a pol roka 😉

ktore
7. sep 2012

@erika3011 no skoda ze som taketo nevedela skvor.ale uz je jedno.je to fakt krasne.nezacinas mat strach z porodu?

erika3011
7. sep 2012

@ktore strach ma chytá tak priebežne, teraz mám obdobie kludu a chcela by som to mať už za sebou ...ale pride den ked si poviem že ešte nechcem rodiť že sa fakt bojim .....už viem čo ma čaká tak je to asi tým 😀 😀 😀

ktore
7. sep 2012

@erika3011 ved aj ja viem co ma caka.zacinam na to castejsie mysliet.keby ma to chitilo a rychlo preslo.

machovalucka
7. sep 2012

@chariquet my chodíme ku Kotrusovej a sme velmi spokojný

erika3011
8. sep 2012

@ktore ja sa len toho bojim ako sa dostanem do nemocky ked manžel bude v práci...tu na dedine rodinu nemáme a ked on bude mať akurát cestu okolo Komárna tak asi porodim doma...a prvá dcérka môže asistovať 😀 😝 😅

ktore
8. sep 2012

@erika3011 ja mam tu kazdeho a pride otec k malej a ja idem sanitkou.
@machovalucka aj ja k nej chodim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre