Pôrodnica v Leviciach. Máte skúsenosti?

nattie
22. jan 2008

Ahojte maminky a buduce maminky 😉
velmi by ma zaujimali vase osobne skusenosti - ci uz pozitivne alebo negativne ktore mate o tejto porodnici a tiez referencie z pocutia 😉

...nakolko sa mi termin porodu blizi a tuto porodnicu mam z domu najblizsie uvazujem, ze babatko prinesiem domov prave z Levic 😵

ktore
24. aug 2012

@julianaka888 hehhe aj jaaaaaaa.ale este aspon do buduceho tyzdna musim vydrzat ako si teraz ty.

mirip
26. aug 2012

@chariquet pri obyčajnej izbe návšteva hocikedy pri okienku na chodbe, dnu ísť nemôže, ale zase sa môže stať že príde viac návštev naraz tak bude problém pokecať si, pri nadštandardnej detto, návštevy hocikedy do 22hej ale to návštevu pustia na izbu 🙂
@mrkva131 ak máš dr. Brauna a ešte si neporodila tak nebehaj po schodoch,od 15.8. je do dnes 26.8. mimo, má dovolenku 😀
@julianaka888 neboj ani nebudeš vedieť ako sa to rýchlozbehne aj ked u prvorodičiek je to trochu dlhšie,ale niekedy ajj prvorodičky prekvapia a ani nevedia ako a majú po porode 😅

chariquet
26. aug 2012

Dakujem vam za info ohladne navstev - uvidime, ako to nakoniec bude... dufam, ze fakt nielen pri okineku, ale ze sa s rodinkou budem moct porozpravat aspon na chodbe... No asi si tych par dni budem "uzivat" a cerpat energiu do nasledujucich dni 🙂 Este jedna otazocka: asi ste si pred porodom porodnicu boli dopredu obzriet, vsak? Navrhla mi to moja doktorka pri poslednej poradni... ale ja to stale odkladam a odkladam... Nahlasili ste sa pred navstevou, alebo len naostro do nej vyrazili? 😀 Inak, prajem krasny zaciatok noveho tyzdna!!! 😉

ktore
26. aug 2012

@chariquet aj ja by som privitala keby som mohla ist na chodbu ako to je v nz.tam kludne ide mamicka von medzi svojich,ved aj oni sa potrebuju postiskat a pohladit od svojich.a cez okienko je to mozno na 5-10 minut ak tam nikto neni.ale ak za chrbtom stoji dalsia navseva tak je to o nicom.to mi bude teda velmi chybat,to ma lv porodnica minus.

chariquet
26. aug 2012

@ktore moja rec! Ja nechapem, co je na navsteve na chodbe take hrozne... a preco to v LV nemaju zavedene 😒 Inak pozeram, ze sa v porodnici mozno aj stretneme - ja mam termin 28.9. 🙂 Tak v najhorsom tie nase navstevy budu pri okienku v poradovniku 😠 😉

ktore
26. aug 2012

@chariquet no keby sme boli spolu to by sme sa dohodli asi kedy pridu nasi a vasi aby neprisli naraz.aj tak by sa to dalo.nie?

chariquet
26. aug 2012

haha, jasne, aj tak by sa dalo... lenze moj muz si to predstavuje tak, ze bude v porodnici stale 😀 tomu som to okienko este nespominala 😝

ktore
27. aug 2012

@chariquet juuuj bude sklamany.ja som chcela aj tu izbu ale to by bol zazrak dostat ju.

mrkva131
28. aug 2012

@mirip ja viem, že mal dovolenku 🙂 nakoniec som porodila 20.8, ďeň pred termínom 🙂

mrkva131
28. aug 2012

@mishuu Ahoj tak ako si na tom? ja som práve v ten deň ako si mi písala porodila, pôrod som mala veľmi ťažký :( ale našťastie je moja bambulka vporiadku a ja tiež 🙂 Držím ti palce 🙂

mirip
28. aug 2012

@mrkva131 takže nakoniec rodil niekto iný? nevadí aspon je všetko ok

julianaka888
29. aug 2012

@mrkva131
Ahoj,prečo bol pôrod ťažký??? 😒

julianaka888
29. aug 2012

Včera som dostala hnačku,ani neviem z čoho,ale dneska je to už fajn 🙂 Už som si myslela,že v noci pôjdeme a stále nič 🙂

ktore
29. aug 2012

@julianaka888 ahojko.ja som mala tiez v noci stresy.ja som zase mala poslickov a aj bolestami ako pri kramoch.a tlacilo ma na stolicu ale nepotrebovala som ist.brusko mi tvrdlo o sto sest.som sa bala ze uz uz.mozno sa aj stretnema naozaj.

vedejova
30. aug 2012

@chariquet Nebojte, návštevy sú od 14-17hod na chodbičke, je to oki 🙂

ktore
30. aug 2012

@vedejova jeeej to mylsis vazne?to naozaj mozme ist na chodbicku?vies ako mi odlahlo ked to citam?to je uzasne

julianaka888
30. aug 2012

@ktore Aj môj sa tlačí stále,ale dáko sa mu nechce ísť ešte...nechce sa dívať asi na niektoré ksichty 😀

ktore
30. aug 2012

@julianaka888 co vlastne chcem neviem ved mam este kopu casu.len vidim uz porody a mne sa stale viac cnie.dcerka sa mi narodila v 39 tyzdni.

julianaka888
30. aug 2012

@ktore A nebola si dneska v poradni ???? 🙂

ktore
30. aug 2012

@julianaka888 nie idem az vpondelok.vzdy pondelky mam poradnu.

julianaka888
30. aug 2012

jáj ....ja som bola...skoro ma vyrutilo na tej kozičke ,ked ma vyšetroval 😀 strašne drsný je ten DR!!! vrrr 😀

ktore
30. aug 2012

@julianaka888 komu chodis?

erika3011
30. aug 2012

@julianaka888 ahoj, my sme sa dnes tuším stretli na poradni 😀 😉
@ktore ahoj "susedka" 😉 ako sa držíš? kukla som bruško krásne rastiete 🙂

ktore
30. aug 2012

@erika3011 ahojko uz som na teba myslela.ani nehovor uz sa neviem dockat.su to riadne nervi teraz uz.a ty?si ok?problemy si nemala?

ktore
30. aug 2012

@erika3011 kupila si ten malinovy caj,

erika3011
30. aug 2012

@ktore pred mesiacom mi hrozil predčasný pôrod, ale odkedy som doma z nemocky je všetko fajn, dokonca dnes mi doki povedal že vyzerá že vydržíme aj do termínu 😵 ...joj ale teraz ked už môže už by veru aj mohla ísť slečna von nevieme sa jej dočkať 😵 a už aj mam trošku dosť toho bruška taká som nemotorná že strach 😅 Ten čaj som nedostala a to som pobehala pol LV, ale po dnešnom rozhovore s dokim ho už ani nezháňam..vraj sú to len babské reči, on nepozná žiadne štúdie ktoré by potvrdzovali fakt že ten čaj napomáha k lachšiemu priebehu pôrodu ..vraj to je len celé o psychike a ten čaj je dobrý akurat tak na močové cesty...no tak dakujem cikať behám aj bez neho dosť 😀 😀 😀

ktore
30. aug 2012

@erika3011 mozno ma aj pravdu.dlho si lezala v nemocnici?co ti bolo?

erika3011
30. aug 2012

@ktore skoro 2 týždne, poslal ma tam môj dr so skráteným krčkom a častými kontrakciami

ktore
30. aug 2012

@erika3011 tvrdnutie mam aj ja ale teraz uz to moze byt.ale necitim sa na porod

erika3011
30. aug 2012

@ktore ja som tam išla v 32tt s častým tvrdnutím, ktoré sprevádzalo dosť ťažké dýchanie, ostrá bolesť krížov a pocity v podbrušku ako na menzes 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre