Pôrodnica v Leviciach. Máte skúsenosti?

nattie
22. jan 2008

Ahojte maminky a buduce maminky 😉
velmi by ma zaujimali vase osobne skusenosti - ci uz pozitivne alebo negativne ktore mate o tejto porodnici a tiez referencie z pocutia 😉

...nakolko sa mi termin porodu blizi a tuto porodnicu mam z domu najblizsie uvazujem, ze babatko prinesiem domov prave z Levic 😵

alzbetabenkova
21. feb 2009

kopku som mala, vidis keby si behala kukat miminka, stretli by sme sa 😅

katariana
21. feb 2009

chodila som z tade casto,mala si ma ohlasit 😉 boli sme malym asi dve hodiny vonku,tak sa vyblaznil 😎 ,konecne pekne pocasie 😀 bola si spokojna s kopkom???

alzbetabenkova
21. feb 2009

ajoj, no bola som spokojna, aj sme si zazartovali,ked ma sil, vravim mu to uz trva nejako dlho a on ze no musim sa posnazit aby manzel neprisiel reklamovat 😅 😀 bol v pohode
my sme dnes boli u svagrinej, mala 30 rokov tak zagratulkovat, bolo fajn vonku, ale uz sa neviem dockat jari, co ty ako sa mas?tehulkovanie? 😉

katariana
21. feb 2009

to je parada,ze si bola spokojna 😉 aj pri mojom porode me sa len smiali,batovsky bol tiez uplne genialny 😉 takze dnes ste jedli s velkou lyzicou 😉 ja sa citim dost blbo,cely den ma napina,na jedlo sa nemozem ani kuknut,nie ho este jest 😝 ale mam,co som chcela 😀 ak to bude trvat,tak dlho ako pri malom,do 16tt,tak pojdu zas kila dole 😖 tebe nebyvalo zle???

alzbetabenkova
22. feb 2009

nie mne vobec nebivalo zle, iby jediny krat som zvracala a raz mi bolo tak mdlo ked mi robili ten test s glukozou,inak nic,uvidime pri druhom 😅

katariana
22. feb 2009

ahojky,tak to ti nebude zle ani pri druhom,bud bez obav 😉z tej glukozy mam uz aj ja teraz husiu kozu 😝 tak rychlo treba zahajit vyrobu 😀 aku ste mali noc???malinky spinkal dobre???nas maly dne nastastie dobre spinkal,aj teraz buva,potom pojdeme zase von,nech sa vybeha,ked je vonku pekne 😎

alzbetabenkova
22. feb 2009

no maly buntosil v noci, asi zase zubky, no aj my chceme ist von ked vstane,aj on teraz zaspal 😅 vstane, pojdeme von,potom obed a zase spat, dneska ma boli hlava asi ze som nevyspata, pocuj ty sa nebojis ze to nebudes zvladat s dvomi deckami?je to predsa len vela viac ako jedno😀 inak bambulka tam co pisem aj okres levice, ta porodila druhu dcerku 😉 a pise ze to neni lahke, bojiiiim sa mam take chvilky vies, ked je to tazke s malym ze co ak dve, ukludni ma ryyychleee 😀

katariana
22. feb 2009

neboj sa teraz si odkrutime dve naraz a potom budeme mat pokoj 😉teraz si este zabehana v nocnom vstavani,vies co a ako okolo babatka,tak to treba rychlo vyuzit 😀 ,my sme si ti s manzelom uz podelili,on bude kupat,krmit uspavat maleho,s nim je to uz pohoda a ja budem s druhym 😉 neboj zvladli to druhe zvladneme aj my 😎

ejusa
22. feb 2009

Katarianka,neprejdes aj Ty do regionov pisat?Ved aj Alzbetka je aj tam 🙂

alzbetabenkova
25. feb 2009

takze porodnica levice forum zanika? ☹

katariana
25. feb 2009

neboj urcite nezanikne,niekto sa urcite ozve 😉

alzbetabenkova
26. feb 2009

🙂

petusko
26. feb 2009

tak napríklad ja by som chcela aktuálne vedieť, čo všetko treba do lv pôrodnice priniesť 🙂 aj pre seba aj pre malinké 🙂

ejusa
26. feb 2009

Tak ja Ti to aktualne napisem 🙂 Pre malinke ber:Pampersky,tenku ciapocku,tenke rukavicky,ponozticky,dudlik,kovovu lyzicku,nic viac,ani kozmetiku,nemozes tam svoju pouzivat,oni daju aj krem na ritku,aj na telo,ak chces,aj peroxid na pupcek.Inak nic.Pre Teba poporodne vlozky 3 baliky aspon,podlozky pod Teba na postel 2 baliky,najvecsi rozmer,vlozky do popdprsenky,podprsenku 🙂 ,krem na bradavky,ponozky,nohavicky nam nedovolili,kozmetiku,uterak,mozes mat aj svoju nocnu,ale su tam aj ich nocne,zupan,mobil ahladne brucho,aby si dokazala zjest to,co tam davaju jest 😉

petusko
26. feb 2009

ejusa dakujem 🙂
a dobre varia? lebo teda v ZM pôrodnici to bolo hrozivé 😅

petusko
26. feb 2009

a tá lyžička mi je tam načo? 😕 😲

ejusa
26. feb 2009

To som myslela ironicky,hrozne tam varia,okrem suchych rozkov sa tam neda zjest nic 😝 Lyzicka na to,ze prve dni babetko pije z tej lyzicky glukozu 🙂

petusko
26. feb 2009

no už som sa chcela naplašiť, že fakt dobre varia 😀 😀 ale to asi v každej nemocnici je strava len tak aby sa nepovedalo, že nič nedajú 😖
vďaka za info 🙂 😉

alzbetabenkova
26. feb 2009

petus, no varia na prd, tak dietne,a le ma to svoje opodstatnenie, a to aby si mala dobru stolicu po porode, lebo tvrda by bola asi ista smrt 😕 no a este ak chces tak si zober do sprchy slapky nejake umele,predsa sa tam sprchuje kadekto ak teda nebudes na standartke, a sice aj tam mozno😀 ja som sice nemala a nic sa mi nestalo ale su zeny ktore su nachylne na kozne choroby a tak 😢 a inak vela stastia maly sa ako bude volat?

alzbetabenkova
26. feb 2009

kat, musim ti napisat aj sem, tu je to take ine😀 take redsie by som povedala, na okresnom okrsku😀 ako som si to nazvala je to tereaz husteeeeee plno novych kociciek😀 tu len sem tam tak aspon stiham citat, tam pozrem rano a je 96 stran a vecer 98 a tu uz tyzden 10😀 😀 darmo dobreho malo je😀haha dnes som vtipna,uvidime po noci 😅
a co inak ty a MALAAA v brusku? inak od vcera cvicim s tou zorou zoralates, fuu ale ma nici ta zenska, radsej keby si ma uz ty ucila tanec,vies aj tango?po tom tuzim vediet to a rumbu
ejuska, ako dobre ze si tu aj ty, aspon viem o com je rec😀
no idem gregora😀kukuku
bozkajte tobiho a chrisa a tak dalej

petusko
26. feb 2009

alzbet, vďaka, žabky už mám zbalené, ja som na také veci citlivá, ked si pomyslím, kto tam predomnou bol 😅
a tá strava... no hned mi to bolo divné 😀 šak jednak kvôli tráveniu a jednak kvôli dojčeniu, aspoň na to sa vyhovárali v Zm, že iné nemôžme, len polievku s mrkvou 😀
no a meno je ešte v štádiu riešenia, niečo sme už vybrali, ale radšej to až potom zverejním, lebo je možné, že prídem domov s niečím úplne iným 😀

skizuzka
27. feb 2009

ejusa ta lyzicka ma byt naozaj kovova? Nie taka umela pre deti?

luckai
27. feb 2009

Tie plastové lyžičky sú vraj pre novorodencov veľké, preto radšej kokovú. Alew ja som zohnala takú malinkú plastovú, tak mám pobalanú tú. Ja mám aj pre bábätko čiapočku, rukavičky a ponožky pre istotu, pre seba kompletnú kozmetiku, papuče do tej sprchy a aj také froté po izbe, uteráky, ozaj a ku pôrodu malý uretáčik na ovlažovanie tváre, uterák aj ku pôrodu, kvôli sprchovaniu po klistíre.No neviem, to je asi všetko.

ejusa
27. feb 2009

NeviemSkizuzka od nas pytali kovove lyzicky 🙂 Ahoj Alzbet,tak aj tu sa stretavame 😉

luckai
27. feb 2009

Ejus, chcela som a spýtať - nedovolili Vám nosiť ani ponožky? alebo sa i to eln zdá? Lebo ja nenosím ponožky len keď je 32+ ja mám pripravené jedny aj na pôrod... 😕

ejusa
27. feb 2009

Ponozky ano 🙂 Na sale som mala aj ja ponozky,ale na izbe,no tam je hrozne teplo,tam nie.

alzbetabenkova
27. feb 2009

kat co je s tebou?mala ta vytrapi co? 😲

mirip
27. feb 2009

alzbet už zmen tie tt na 1d už tam más vela tt tolko sa baby nenosí jedine slony sú tehotné vyše roka 😀

alzbetabenkova
27. feb 2009

miri nedas nejaky albumik zvedava som velmi, budem rychle stara ja viem😀

alzbetabenkova
28. feb 2009

kat, co je stebou?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre