Pôrodnica v Leviciach. Máte skúsenosti?

nattie
22. jan 2008

Ahojte maminky a buduce maminky 😉
velmi by ma zaujimali vase osobne skusenosti - ci uz pozitivne alebo negativne ktore mate o tejto porodnici a tiez referencie z pocutia 😉

...nakolko sa mi termin porodu blizi a tuto porodnicu mam z domu najblizsie uvazujem, ze babatko prinesiem domov prave z Levic 😵

sny
20. nov 2011

@saemi Veď určite,neak to musí pár dní vydržať domkov 😉

saemi
20. nov 2011

@sny jasné dá sa to vydržať

majka21
20. nov 2011

@saemi, gratulujem k malinkej a prajem vela-vela zdravíčka malej aj maminke a maminke hlavne vela mliečka 🙂

saemi
20. nov 2011

@majka21 Ďakujeme... aj tebe sa to už kráti 🙂

simi22
22. nov 2011

Ahojte, ja som rodila v Leviciach tento mesiac, pri pôrode mi bol dr. Bátovský. Chcela by som mu aj touto cestou poďakovať, bol milý a skvelý, sestričky na sále tiež super. Jedine strava bola slabšia, ale je to nemocnica, nie hotel a tých pár dní sa dá vydržať. Takže ak prídem ešte raz, dúfam, že to bude opäť dr. Bátovský a táto pôrodnica.

ita78
23. nov 2011

@saemi Prosím ťa a nadštandard izbu si mala kde? Na šestonedelí alebo tam dole na gynekológii? Ktorá je lepšia? A kolko si platila na deň za izbu? 🙂 Ďakujem.

saemi
23. nov 2011

@ita78 na šestonedelí... na gynekologii sú tuším tie hotelovky... ja som mala klasickú jednoposteľovú izbu, postieľka s baldachynom, prebaľovací pult, vanička a tv... bola som spokojná.
za den do 10e...

saemi
23. nov 2011

@simi22 ahoj a kedy si rodila? ja 4.11.

majka21
24. nov 2011

@keena, ďakujeme za info. Som velmi rada, že zostávajú. Bola som dosť znepokojená kde skončím ak dôjde ku zatvoreniu levicej pôrodnice už aj len preto, že dôverujem svojmu lekárovi a teraz ísť niekam do neznáma kde ani nepoznám prístup lekárov k pacientkam. 🙂

babenka32
24. nov 2011

@majka21 ahoj majuš.......no tak my to už máme za sebou....rodili sme 9 hodin.....ten gel je max hlupost...tak si ho ani nekupuj....mozno pomohol ze som trikrát zatlacila a maly bol vonku ale to moze aj nemusi byt......inak všetko perfektne....doktori...sestricky....všetci boli stráááásne zlaty a ochotny.....ani neviem ci tam niektora sestricka chodila bez usmevu...vsetky boli stale usmiate a starali sa o nas......

babuci1982
24. nov 2011

@simi22 ahoj ja som rodila v októbri tento rok pri pôrode mi bol Mudr. Bátovský bol super drobca som porodila za 6 hodín veľmi mi pomohol. Pôrodné asistentky na sále úplne super jedna bola doktorova žena a druhá sa volala Bohunka. Aj ja im veľmi pekne ďakujem a ak ešte raz pôjdem tak jedine pôrod ked bude pri mne on.

bucecka
24. nov 2011

ahoj baby, ja som rodila v augste v Leviciach a nestazujem sa, bolo fajn, aj personall bol mily. Chcem sa vas spytat, kedze som v Leviciach nova, ci by daktora z vas nemala chut ist so mnou a Drobcekom von na prechadzku, lebo nemam s kym a nikoho tu nepoznam. vdaka, majte sa pekne

majka21
24. nov 2011

@babenka32 ahoj. Ďakujem za správičku. Super, už to máš za sebou...a ja čím ďalej tým viac sa bojím, ale snáď to zvládneme 😀 Škoda, že gel nepomohol, bude to asi len farmaceutický biznis, len trocha drahý 😒
Gratulujem k malému a prajem vela-vela zdravíčka pre oboch a tebe hlavne vela mliečka, aby ste rástli do krásy. 🙂 Držkajte sa a užívaj si drobčeka

ita78
25. nov 2011

@majka21 Jého,tak my máme termíny skoro rovnaké!!! Jeden deň hore-dole... A aj ja čakám dievčatko!!! 😀

majka21
25. nov 2011

@ita78, ahoj, to je super, ja som si to už všímala, ale ak sa dobre pamätám, ty si písala, že máš mať v decmbri cisársky, alebo si ťa mýlim? To je v podstate jedno, len nech sa nám narodia krásne zdravé detičky a hlavne že nezatvárajú pôrodnicu v lv. 🙂

majka21
25. nov 2011

@babenka32, ty si mala aj zajednaného lekára?

tunzal
25. nov 2011

@majka21 ahoj, ja som rodila v októbri v leviciach, nemala som zjednaného lekára a som si istá že to význam ani nemá, všetky lekári sú výborní hoci ktorý ti bude pri pôrode. - len pripomínam že lekár je tam max. 10-15 minut na konci - všetko záleži na pôrodných asistentkách a tí sú zas milé a ochotné vo všetkom ti pomôžu to si buď istá.
zjednať si doktora sú zbytočne vyhodené peniaze.

tunzal
25. nov 2011

@majka21 ešte keď ti môžem poradiť, všetci lekári tam hovoria že VŠETKO ZÁVISÍ OD PRIMÁRA.

ita78
25. nov 2011

@majka21 😀 😀 😀 Ano,ano.Mám mať ten cisársky. Okolo 12.decembra idem za Braunom,a on mi už povie že čo a kedy... Vraj najlepšie by bolo 4.1.,alebo aj 26.12.,ale že všetko bude záležať ako sa malá bude ponáhlať. 🙂

majka21
25. nov 2011

@ita78, máš aj nejaké ťažkosti? Aj ja chodím k Braunovi, ja idem rodiť zatial spontánne. 🙂

majka21
25. nov 2011

Kočky mate niektorá skúsenosti s epidurálkou? Využili ste ju alebo je to zbytočné?

monci78
26. nov 2011

@majka21 písali sme o tom asi dve strany dozadu, podľa mna to nie je zbytocné, ja som ju mala a len odporucam, nic ta neboli a po porode som bola ako rybycka hned dve hodiny na to. A to score co davaju detom hned po narodeni a po desiatich minutach, moj maly mal hned po narodeni 10. A to je super. Takze urcite to nie je zbytocne... 😉

majka21
26. nov 2011

@monci78 ahoj a dík,určite si to prečítam ešte raz spätne. Určite sa o tom porozprávam aj s lekárom, pretože bolesti sa bojím a neviem ako by som to znášala, keďže mám velmi nízky prah citlivosti.

majka21
26. nov 2011

@monci78 a tlačiť si vedela v pohode vedela? Lebo ja som cítala, že môže dôjsť k tomu, že necítiš nutkanie na tlačenie. A keď ti pichli epi, mohla si sa aj pohybovať alebo si musela len ležať?

ita78
26. nov 2011

@majka21 Áno,ja to mám podpísané od neurologičky aj ortopéda. Ja som normálne rodila len prvú dcéru,potom mi operovali nádor na stehennej kosti,no a potom keď som bola tehotná so synom,tak som ledva chodila na tú operovanú nohu,tak som mala už cisársky,lebo som ju nevedela ohnúť v bedrovom kĺbe.Potom mi vlastne zistili,že pri tej operácii sa mi niečo tam narušilo,ako mi ten nádor vysekávali a priberaním sa to zhoršuje,takže sa neodvážia ma normálne odrodiť,že aby som vôbec chodila po pôrode,keďže sa tam vtedy panva rozťahuje... A teraz sa to len zopakovalo,takže automatika- cisársky. Ja chodím inak ku Zuzčákovej,len ku pôrodu som si Brauna bola zajednať. 🙂

majka21
26. nov 2011

@ita78, aha, tak to je iné a dosť vážne zdravotné odôvodnenie na cisársky, aj keď by si asi rodila radšej prirodzenou cestou, alebo? Ty si už skúšala oboje.

monci78
26. nov 2011

@majka21 ano ked uz ides tlacit tak to citis uplne tie tlaky. To je somarina ze necitis ten tlak, vsak ja som skakala na tej ich lopte, aj ked som to neznasala, cize sa riadne pohybujes, a zrazu som uplne pocitila ze maly mi klesol az na spodok az mi oci vybehli z jamôk 😀 a sestra si to vsimla dali ma lezat a uz sme aj tlacili, to som vsetko citila tie tlaky, ale potom ti pichnu dvojitu davku na sitie a to som necitila ani len steklenie. takze super...neboj v leviciach je perfektny anesteziolog, dr. Nichta, rozumie sa tomu velmi 😉

dadikadodik
27. nov 2011

Ahojte baby, chcem sa opytat ci niektora z vas chodi k Mudr,Neubauerovi? A ci ho niektora mala pri porode? Ja mam sice este dost casu, ale vsak to ubehne ako voda 🙂

ita78
27. nov 2011

@majka21 Pravdu??? Pre mňa bol jednoduchší ten cisársky.Aj som sa po ňom rýchlejšie zotavila. Pri dcére som sa velmi natrápila,17hodín! A potom ešte dobrý mesiac,kým som sa dala dokopy. Samozrejme,každá žena to prežíva inak,aj pôrody sú iné... Tak som zvedavá ako "prežijem" tento cisársky. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre