Pôrodnica v Leviciach. Máte skúsenosti?

nattie
22. jan 2008

Ahojte maminky a buduce maminky 😉
velmi by ma zaujimali vase osobne skusenosti - ci uz pozitivne alebo negativne ktore mate o tejto porodnici a tiez referencie z pocutia 😉

...nakolko sa mi termin porodu blizi a tuto porodnicu mam z domu najblizsie uvazujem, ze babatko prinesiem domov prave z Levic 😵

millada
12. sep 2012

Včera som sa vratila z levickej porodnice. Musim vyjadrit velku spokojnost so sestričkami, aj s lekarmi, so starostlivostou, ochotou... 🙂
Pôrod bol dlhy a dost tazky, napriek tomu, ze uz druhy. Myslela som, ze to pojde lahšie ☹ Ale stalo to zato. Pri pôrode som mala MUDr. Matya a Batovsku + ešte jednu pôr. asistentku. Vsetci boli super 🙂

marcella5
12. sep 2012

@samain_night ahoj, je na mamicke, ako sa rozhodne

ktore
12. sep 2012

@millada gratulujem a som rada za dobre spravy z porodnice.uf preco si mala dlhy porod?

millada
13. sep 2012

@ktore , ja neviem, prečo zasa taky dlhy, asi mi je to uz sudene 😒 Vsetky ostatné mamičky tam porodili do 4 hodin

chariquet
13. sep 2012

@ktore tak uz ti odpovedali, kto je p. Fabryova 🙂 Vcera so mnou absolvovala občum pôrodnice 😀 Hihi, tak máš práve v pôrodnici dvojničku, fakt som si myslela, ze si to ty... mala také krásne bábo 😉
Inak dievčence, u mňa to vyzerá, že porodím až v októbri... len minimálne príznaky, takmer neotvorená a stále činná na 99% 😅 Do kedy?????
Nepoznáte náhodou detskú lekárku: MUDr. Blandína Kusá?

ktore
13. sep 2012

@chariquet kusu poznam z pocutia.neviem ci k nej nechodia moje krsne dcery.a neboj.ani ja som neni vobec otvorena.a este k tomu furt hore.doktorka ma pripravila ze mozem aj prenasat ale nenecha ma iba tri dni.potom daco urobi.ta fabryova nema nahodou kratke tmave vlasy a stale sa usmieva?ja som bola na prijme a to bola ona?a ako si sa dostala na obhliadku?volala si tam?objednali ta?nesomrali?o koklkej si bola?

ktore
13. sep 2012

@chariquet prosim ta a pytala si sa aj na navstevy?moze sa ist von?

ktore
13. sep 2012

@millada prosim ta a navstevy boli aj u teba tak ze ta pustili von?lebo tu od nas mi vcera vraveli ze nedavno rodila jedna a nepustili ju,tak iba cez okienko.ale zase ktovie o kolkej bola ta navsteva.

millada
13. sep 2012

@ktore , no ja som von nechodila, len za to okienko, teda otvorene dvere, tam sme sedeli, alebo zisli nizšie po schodoch a na medziposchodi sme boli. Takze neviem, či az uplne von sa da ist. Inak je to tam fakt otrasne vyriesene, lebo ked bol čas navstev, tak sa tam dovalilo kopec ludi a človek nemal kde byt s navstevou 😠

ktore
13. sep 2012

@millada no ano to je tam v leviciach velke minus.hrozne malo miesta.to ze ked nechces byt tam tak po schodoch dolu na medziposchodie?aspon to lebo predtym aj to zakazane.

chariquet
13. sep 2012

@ktore ano, ano, fabryova je urcite ta, co myslis aj ty. Je maximalne zlata, byva aj na ultrazvuku a mozno aj na prijme. Na obhliadku som sa dostala tak, ze na nete (konkretne http://tehotenstvo.rodinka.sk/sprievodca-porodn... )som si nasla cislo na tu pani Fabryovu, minuly tyzden v utorok jej zavolala a dohodli sme sa na tuto stredu. Podla mna je dobre jej vopred zavolat, pretoze napr. minuly tyzden v stredu mala dovolenku (aby si ju tam nasla). Povedala mi, ze najlepsie je prist po 13.00h., lebo dovtedy tam mavaju casto zhon... tak som bola asi 13.40 - kym som sa tam z mesta dogulala... O navstevach mi povedala, ze prebiehaju bud za tym okienkom, alebo na chodbe, alebo na medziposchodi - na to, ci mozem ist von, som sa nepytala... A pytala som sa, ci moze navsteva prist aj mimo navtevnych hodin, na co mi povedala, ze ak bude ochotny personal, preco nie... 😉

ktore
13. sep 2012

eo som rada.mozno tam aj ja zavolam ak stihnem 😀

ktore
13. sep 2012

@chariquet 😀

ktore
13. sep 2012

@millada prosim ta ,rodila si z manzelom?ci bez.ja budem na 90 percent bez manzela.budem mat u seba mobil,len neviem kto mi malu odfoti hned po porode.chcela by som totiz poslat fotku hned manzelovi.ja asi na to cas nebudem mat..ci?

millada
13. sep 2012

@ktore , ja som mala manzela. Ale malu som mala po porode pri sebe v takej postielke lezala hned vedla, takze kym tam budes po porode tie 2 hodiny lezat, tak si ju mozes aj sama fotit. Aj ja som si ju odfotila 😉

ktore
13. sep 2012

@millada chcela by som dat odfotit tesne po porode.

butterfly24
14. sep 2012

sm rada,že na Lv nemocnicu su dobre ohlasy...aj my tam ideme,vobec nvm co ma caka,ci sa mam bat a ako to bude boliet...mam zmiesane pocity,tesim sa aj sa bojim...no snad to zvladneme! 😉

ktore
14. sep 2012

@butterfly24 ahojko a nakedy mas termin?neboj.prejde to rychlo.zabudnes na vsetko okamzite ako sa narodi.

zora256
15. sep 2012

@ktore Ahoj!
Aj ja som mala malého po obhliadke a oblečení v posieľke pri sebe ešte na pôrodnej sále a sama som si ho mobilom odfotila,nik Ti drobca nebude fotiť hneď nahého po pôrode ak tam nebudeš mať muža:-/ personál si nemyslím,že by sa Ti tomu venovalo,keď bude detský vyšetrovať drobca a obliekať:-/Takže ak nebudeš mať tam muža tak sa zmier stým,že len v postielke si budeš vedieť odfotiť mobilom,keď budeš ešte tie 2 h ležať,hoc Ti tam bábo nenechajú celých 2h,lebo vezmú na novorodenecké na ďalšie vyšetrenia a potom už len na izbu dostaneš po ďalších 4h.A najmä po vyzite ak budeš v noci rodiť.Ja som sa načakala od 4rána do pol 10h.Kým mi ho doniesli☹Nevedela som sa ho dočkať...Ale nemenila by som všetko bolo fajn.

zora256
15. sep 2012

@butterfly24 Ahoj!
Neboj sa dá sa to vydržať,a ináč každý má iný prah bolesti,mňa hrozne kríže boleli keď sa už tlačil dolu na bránku:-/Ale hneď po tom ako bol vonku tak tá bolesť razom zmyzla🙂A nastalo sťahovanie maternice také kontrakcie akoby🙂A bolo fajn až na šitie:-/ to som už každé pichnutie cítila☹Nechcem ťa strašiť,ale neboj vydržíš 😉 pre drobčeka sa to všetko oplatí,a potom už bude len lepšie a najmä spánok,ešte kým bude bábo na novovredeneckom,hoc ja som sa nenaspala:-/ani v nemocke len raz,keďže mi puchli nohy od stáleho skákania k drobcovi a tak☹vtedy som ich poprosila aby mi malého postrážili na novovrodeneckom,lebo už nevládzem,a tak jednu noc som od pôrodu spala hlbokým spánkom,od vtedy nie.

ktore
15. sep 2012

@zora256 diky bude mi to stacit tak uz oblecenu odfotit.hlavne ze bude odfotena .ved to netrva dlho a hned mi ju daju.tolko vydrzim.

zora256
15. sep 2012

@ktore Veru prvá fotka je najkrajšia potom sa drobček mení každým dňom🙂Prajem krásny zážitok z narodenia drobčeka🙂

butterfly24
15. sep 2012

@ktore termin mam 25.9 🙂 ja sa uz neviem dockat mojho uzlicka🙂)snad aj na tie bolesti sa tesim🙂)len uz by sm to mala za sebou,pretoze Nelinka je velka,a tlaci sa velmi dole a dost to boli,uz aj ked kope🙂mami vsetko zvladnu🙂hh🙂a ty mas kedy termin?budeme spolu v nemocnici?🙂

butterfly24
15. sep 2012

@zora256 upokojuje ma myslienka ze ked to zvladnu ovela mladsie,tak aj ja🙂viem si predstavit ze ked uz bude mala na svete tak ta bolest zmizne,a na nic nebudem mysliet ani na bolest na nic,iba na malinku🙂))

julianaka888
15. sep 2012

@ktore Ahoj máme sa výborne...rastieme,papáme,kakáme,spinkáme...🙂

julianaka888
15. sep 2012

@ktore No predsa v miestnosti pre návštevy!!!! OTRASNÁ NEMOCNICA AJ PERSONAL.samozrejme česť výnimkám...

julianaka888
15. sep 2012

@erika3011 No áno...skrýval sa a už sa tešíme z neho domka 🙂 A ty ako? ešte stále nič ??? 🙂

julianaka888
15. sep 2012

@ktore Noooooo.....rodilo nás veľa v jeden deň,takže ja som si pekne čakala v izbe v bolestiach kým sa uvoľnilo jedno lehátko pre mňa.Malinký ma dotrhal odvnutra strašne,takže zašívanie bolelo NAJVIIIIIIIAC ☹ Pri tom som revala ako nikdy v živote ☹ Vlastnu izbu som nedostala,obsadene všetko,lebo kočky si už objednávaju do predu izby! Strava otrasná,horšiu som nejedla.....ani pes by to nezožral...všetko bez chuti,humus!

ktore
15. sep 2012

@julianaka888 och takze nemas dobre spomienky mojka.jooj ale uz to mas za sebou.mna to len caka.

ktore
15. sep 2012

@butterfly24 aj ja mam termin 25.9.tak sa mozno stretneme,ktovie.man inak dnes zacala boliet hrozne bradavka.ledva sa da dotknut.akoby som mala nejaky zapal.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre